Duyuru

Collapse
No announcement yet.

osmancigil - Videolar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Sinan,abi yemiyor biliyon mu? Otur çalış filan.Geçti artık gençlik.

Osmancim ne diye aldin o zaman o gitari? Hani tamam racer x calmadin anladik, ama bari bi vidyo koy bisi yap, oyle arkada asili tutmakla olmuyo bu isler
    Onu yaptım oğlum bak,bul

Ama daha güzellerini yaparım yani.Sen merak etme.
    Osmanim gordum o videoyu da, o daha cok Ferrari alip da klimasiyla hava atmak gibi birsey biraz bas gaza askim

Yorum

Tamam aldım mesajı.

Yorum

Keşke aynı şehirde olsaydık. Öğrencin olmayı isterdim.

Yorum

Keşke aynı şehirde olsaydık. Öğrencin olmayı isterdim.
          Nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Yorum

Osman ' ın bi eli kedide olduğu için yazamıyormuş ahali, yeni videoları Osman'ımın

Deep Purple - Sometimes I feel like screaming

Funk Deneme

Seyredin, bir daha seyredin. Övgü dolu mesajlar yazın, karşınızda beni bulursunuz :evil:

Yorum

sayın osmancigil son iki videonuzu büyük bir memnuniyetle izledim.sometimes ı feel like screaming deki sweep ler ve tappingler çok güzel olmuş.ayrıca gitarın sesi taş gibiydi.setup ve siz iyi işler çıkarıyorsunuz.şarkının akorları da çok güzel ancak solosunu daha hisli çalmışsın gibi geldi bana.notaların herbirinin hakkını vermişsin.

ikinci video da güzel olmuş.özellikle arkadaşının davuluna bayıldım.şimdi spacesinden bakacağım neler çalmış diye.ikinizin uyumu güzel olmuş başarılı bir iş çıkarmışsınız.

ayrıca bir sorum size osmancigil.arkadaşınızın roland davuluna sonradan ek olarak tom,zil vs takılabiliyor mu?bilginiz var mı?çift bass drum için tek bir bass drum a twin pedal takılabiliyor ancak ikinci bass drum ı da takabiliyormuyuz?aletin sesi çok güzel,hassasiyet mis gibi.güle güle kullansın batuhan ...

Yorum

Osmanım çok başarılısın kardeşim.Tüm videolarını keyifle takip ediyorum...Kendine ve yetenekli parmaklarına dikkat et....

Yorum

soruma cevabınız için teşekkürler.

bunu da beğendim.başarılı bir çalışma olmuş.gitarınız da pek güzel.ayrıca video başlarken ekranda kedi vardı o da çok tatlıydı zaten çok severim kedilerle köpekleri ...umarım iyi bir başarı elde edersiniz.kolay gelsin...

Düzenleyen - canKUTTT on 27/09/2008 17:08:17

Yorum

Yeni video,Total Guitar Magazine - 80's Something adlı bir altyapı üzerine takıldım.

Son güncelleyen osmancigil; 02-09-2013, 16:31.

Yorum

Tebrikler hepsi birbirinden güzel videoların.( Valla bayıldım )

Yorum

Eyvallah

Yorum

Son çalışman harika olmuş tebrik ederim hele 3:37 de yaptığın ani tapping müthiş potansiyel katmış Helal helal ne diyelim..

Yorum

canKUTTT isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            ayrıca bir sorum size osmancigil.arkadaşınızın roland davuluna sonradan ek olarak tom,zil vs takılabiliyor mu?bilginiz var mı?çift bass drum için tek bir bass drum a twin pedal takılabiliyor ancak ikinci bass drum ı da takabiliyormuyuz?aletin sesi çok güzel,hassasiyet mis gibi.güle güle kullansın batuhan ...

Hepsi yapılıyor birinci ağızdan cevap vereyim

Yorum

Marco Sfogli solosu olduğu kadar

Son güncelleyen osmancigil; 02-05-2009, 22:00.

Yorum

Abi yine döktürmüşsünÖzellikle 40. saniyeden sonraki tekniği bi türlü oturtamadım bende hem pena hem parmak.. Gitarı da parça parça satmamışmıydın? Bu çaldığın gitarı ona benzettim. Custom birşey bu da ama ne
                                Son güncelleyen PoPKoRN; 02-05-2009, 20:39.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X