Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gitar telleri ve aile...

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

NexeLGiuS isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam konuyu açalı nerdeyse bir yıl olmuş.Konu hortlatmakta çok başarılısın.
    maksat yeşillik olsun :P

Yorum

bende aile değil de müzik market sorun adamlar bir tele 20 lira istiyor, mydukkandan 9 liraya alıyorum kargo gelince kızıyolar biraz ama olsun

Yorum

blindguardian isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Ah bu anne babalar ..
        İşte aramızda geçen birkaç diyalog:
        Ben-Telleri değiştirmem lazım.
        Babam-Höyyt,o ne öyle zırt pırt tel mi değişirmiş?(Zırt pırt dediği 1 sene oluyor. )
        ............
        Ben-Pedal almam lazım.
        Babam-Sen profosyonel misin?Ne pedalı?
        ............
        Ben-Bend yaparken babam görür ve;
        Babam-Öyle çekip duruyorsunya o telleri koparacaksın,kopacak onlar!(Sanki kopunca gitar bozulup,çöpe atılıyor. )

Ebeveynler gerçekten bu konuda oldukça uzlaşılmaz olabiliyorlar.Ama benim sana tavsiyem karşına alıp sakince konuşmak ve izah etmek.Bu şekilde harçlığınıda korumuş olursun.Yok ben hiç bunlarla uğraşmak istemiyorum diyorsan;iletişimi kapatırsın ve gider harçlıklarınla alırsın ne gerekiyorsa.Bu işin dezavantajı ise sosyal ihtiyaçların için paranın kalmaması.Sana derlersede bu sefer :''Ne o öyle,paraları bunlara mı veriyorsun?'' ,o zaman dersin ''Evet!Sigaraya vermek yerine,içip ortalarda sürtmek yerine paramı bunlara vermeyi tercih ediyorum.''
        Seçenekler mevcut.Karar senin..
        hehehe,bende bend çalışırken annem odama geldi ve bana bakıyordu dediği şey:Oğlum git tellerini değiştir tellerin gevşemiştiBen şanslı birisiyim demek oluyor bu.

Yorum

oooh kebap

Yorum

Para topla,degistir,1-2 kere bogazdan kesiceksin artik napican,teller degismsi lazim.

Yorum

filizka isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Para topla,degistir,1-2 kere bogazdan kesiceksin artik napican,teller degismsi lazim.
              Konu hortlatmak kadar güzel bir şey yok di mi.

Yorum

mustasos isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                hehehe,bende bend çalışırken annem odama geldi ve bana bakıyordu dediği şey:Oğlum git tellerini değiştir tellerin gevşemiştiBen şanslı birisiyim demek oluyor bu.
                Bana da annem: Oğlum paslanmasın teller sonra gitara zarar verir... Eee tabi gitarı benden daha çok düşünecek kadar yüklü para ödediler

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                X