Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gitarınızla Başınız gelen komik olaylar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Gitarınızla Başınız gelen komik olaylar

Arkadaşlar gitarla bapşımıza gelen komedi olayları yazalım

ben başliyim

-Uşağım ne çalaysın sen ne o sırtındaki bağlamamı
    -Yuh yok teyze gitar o gitar
    -Bana sular soğuk içilirmiyi çal bakem
    -Teyze gitar bu çalarım hüsrana uğrarsın
    -Neyse sen git sonra çalarsın

-------------------------------------------

-Oww Eniss Kemençemi çalıyosun(ohanzaa)
    -La deget ayşe teyze

Otobüsteydim tıklım tıklımdı içerisi, bir ara yere mp3 çalarım düştü, onu alayım derken gitarla katliam yaptım, etrafımda kafasına gitarla vurmadığım kalmadı

Yorum

Klasik gitarımın yan yüzünü dershadene çocuğun tekine geçirdim..Gitara birşey olmadı da çocuklarda hasar büyük..Çok kişi oldukları zaman gitarımı silah gibi kullanabilme yeteneğim var

Yorum

Otobüse hardcase ile bindiğim zamanlar millet panik oluyor, acaba bomba mı diye

Yorum

Bİrden "Bom " diye bağar, herkes kopsun

Yorum

benimde sırtındaki saz ne gibi bir olay olmuştu. ondan daha komik birşey daha yaşadım bir hafta kadar önce. uzun zamandır klasik gitarımı kullanmıyorum, bigün arkadaşlarla evde oturup gitar çalarken klasikle çalıyım dedim. bi kaç şarkı çaldıktan sonra konuşma arasında la teli birden koptu biz kalakalmıştık

Yorum

gitarı alalı 2 hafta oldu evde çalıyodum bilgisayara arkam dönüktü bilgisayar masasının üzerindede su bardağı vardı artık nerem çarptıysa bardağa bardak yere indi arkama bi döndüm gitarın ucunu cama çarptım camda ufak bi çatlak oluştu(benim oda biraz dar ondan oldu)

Yorum

Bence odanın darlığından daha farklı bir problem de olabilir:evil::evil:

Düzenleyen - dontcry on 20/08/2008 05:08:19

Yorum

ehehe benimki biraz Trajikomik ama aylardır forumda herkesin kafasını yedim GT10 diye aleti aldım sonunda yazlığa gittik ne o watt sınırlarını zorlayacağız bir de AVT50 ayarladık arkadaşlardan neyse ilk gün kop kop ikinci gün bend sırasında en ince tel atmazmı gel de sinir olma

Yorum

Bence odanın darlığından daha farklı bir problem de olabilir:evil::evil:

Düzenleyen - dontcry on 20/08/2008 05:08:19
                    ne gibi bi problem

Yorum

Ben de bir keresinde amfim ve gitarımı prova için okula götürüyordum minbüsle gidiyordum
                      her virajda(anladınız siz) biraz dengem bozuluyordu ve dayanamayıp minibüsteki yaşlı bir teyzenin kucağına düşmüştüm
                      çok utanmıştım

Yorum

bi gün gitar hardcasemle birlikte yoldan yürürken anzısın bi yaşlıdır bayağı kendisi nerden çıktıgını bilmiyorum.dedi gi tek şey bu;
                        -haaa dee bagaayumm o elunn dekii de nedir

Yorum

gitara daha yeni başladığım zamanlar yolda giderken 50 yaşlarında bi adam işte kuzu kuzu geldimi çal die ısrar etmişti ****

Düzenleyen - oguzhan67 on 23/08/2008 12:35:34

Yorum

banada bayağı kişi sölemşti bulafı ;

gitarımla stüdyoya fln giderken

-şiii çocuuğum o sırtındaki tüfekle ava mı gidion ... demşlerdi

Yorum

bende kurstayken başıma bi kaç şey gelmişti klasik öğrencilerinden bi tanesi bana şey demişti

-sen çalmıyonki ordan(amfi demek istiyo) kendi kendine ses geliyo demişti
                              başka biri de

bunlarda saz çalanlar
                              -bu nasıl bi mekanizmadır yav diyodu, ya herif daha önce hiç elektro görmemiş anlaşılan

bir diğeri

-olum bunu çalmayı bilmeye gerek yok sallasan gene bi şeyler çıkar ortaya diyodu

Düzenleyen - tobascus on 24/08/2008 16:58:52

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...