Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DAVE MUSTAINE

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• DAVE MUSTAINE

belki hayatımda karşılaştığım en ünlü,en bilgili ve en çılgın müzisyenlerden biri olan DAVE MUSTAINE hayranları!! bu konuyu sizin için açtım!! eğer bir dave mustaine hayranıysanız,buraya uğramadan geçmeyin!! çünkü konuşulması gereken bir müzisyen,

DAVE MUSTAINE

Düzenleyen - onursumer on 24/06/2006 12:12:10

Düzenleyen - onursumer on 24/06/2006 19:08:25

Düzenleyen - onursumer on 24/06/2006 19:08:43

Düzenleyen - onursumer on 29/06/2006 23:50:17

soy adını yanlış yazmışsın MUSTAINE olucak

Çok sewerim james kirk falan hikaye en baba adam mustaine'dir.

Düzenleyen - OnLy SlipKnoT® on 24/06/2006 14:21:18

Yorum

Megadeth de Marty friedman ile yaptıkları rust in peace albümü bence en ii trash albümünüdür

Yorum

Hastsı olduğum ve en ii ritm atan gitarist diyebileceğim bir müzisyendir... Kendine has ses tonu insana ayrı bir zevk verir... Besteleri mükemmel... Özellikle Holy Wars , Ashes In Your Mouth , Trust , A Tout Le Monde , Vortex , She Wolf , Killing Road taptığım bestelerindendir... Aslında hiçbir bestesini birbirinden ayıramam hepsi eşsiz eserler...

Düzenleyen - kirkmaster on 28/06/2006 02:34:07

Yorum

bu adamın sesini hiç sevmiyorum nedense.. ve gruba karşı küçüklükten gelen bi antipatim var.. trash metal de hiç sevmem..

Yorum

megadeth gibisi var mı ya gerek kullandıkları teknikler olsun soloların melodikliğiyle olsun herşeyiyle dehpşet bir gurup

Yorum

Bu adamın eksisi egosit ve acımasız olması.Bunların dışında beyendiğim bir gitarist vokal, özlellikle gitara hakımiyet konusunda

Yorum

bu adamın metallicadan ayrılması metallica için büyük kayıp

Yorum

Megadave riff ustasıdır kendisi zaten hem Holy Wars'un çalıp hemde nasıl söylediğini bir türlü anlayamadım.

Metallica'dan atıldıktan Megadeth kurması ile Thrash sahnesine tekrar döndü. Marty Friedman ile çok güzel şeyler yaptılar.

En güzel Albümleri : Peace Sells... but Who's Buying? , Rust In Peace ve Countdown To Extinction

Yorum

Bana göre, dünya üzerinde gitar üzerinde en iyi melodi oluşturan şahıstır. Yaptığı besteler inanılmaz güzel ve distortion gazından fazlasına sahiptir. Melodileri dinlediğinizde ne demek sitediğimi zaten çok iyi anlıyorsunuzdur. Dave gibi asla yaratıcı olamam. 1000 yılda çalışsam ama ya artık rahat rahat coverlarını bari yapabilim ŞU müzik kulağım bir türlü gelişemedi Nasıl bir odunmuşum, yontulamıyorum

Yorum

Adam efsane Metallica dan ayrılması onun hayatındaki yaptığı en akıllıca seçim bence.Metallica'da harcanıcaktı.

Yorum

Baylarx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        Adam efsane Metallica dan ayrılması onun hayatındaki yaptığı en akıllıca seçim bence.Metallica'da harcanıcaktı.
                        Çok doğru söylemişsin dostum. Bazıları hala metallicada kalsa daha iyiydi diyor ama. Metallicada kalsaydı; James onu şarkı sözü yönüyle sömürecekti, yine ana eleman olmak yerine kirkün arkasında kalacaktı, sönüp gicekti.

Ayrıca :tap: Dave Mustain Spider Chords denen çoğu ritmi kolaylaştırıp yenilik getiren akor sistemini bulmuştur. Bilgisiyle, isyanıyla dünya görüşüyle bize örnek olmuştur.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                        X