Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni MyGitar Yayında! [maxwebportal => vBulletin]

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Ne yalan söyleyeyim zaten 1 hafta giriş yapamadım sinirden köpürdüm ama şimdi alıştım hiç olmassa hızlı açılıyor.

Yorum

tab sayfasıda açılmıycakmı ne

Yorum

alışmamız biraz zaman alacak sanırım sonuçta büyük bir site
        hayırlı olsun emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum

Valla açılsa iyi olur tab sayfası tablarımın hepsi silinmiş kaldım öylece

Yorum

Tab sayfası yakında geri dönecek. Hiçbişeyin silindiği ettiği yok, sadece biraz daha sabır.

Sevgiler

Yorum

Bence vBulletin olması çok iyi olmuş.. Kullanışlı bir site haline geldi artık her yönden..

Yorum

bence eskisi daha iyiydi tabi emege saygı fakat ben eskisini tercih ederim
                zaten tablarıda sabırsızlıkla bekliyorum...

Yorum

Aşağıdaki adresten eski nota&tab sayfamıza ulaşabilirsiniz...

Yorum

çok güzel

valla ellerinize sağlık çok zevkli ve hoş bir site olmuş öncesinden

Yorum

Şahane olmuş. Unix farkı işte. Sayfalar arasında bugatti veyron misali geçişler yapıyorum. Hantallıktan kurtulmuş site.

Yorum

Merhabalar arkadaşlar

Yeni sitemiz hayırlı olsun, emeği geçenlere teşekkürler...

Ve bir itiraf; Ankette "Eski Siteyi Özlerim Ben" seçeneğini işaretlemiştim. Bir kaç günlük kullanımda gördüm ki; yeni hali çok daha güzel ve kullanışlı olmuş. Bilgiye ulaşmak ve araştırma yapmak çok daha kolay hale gelmiş. Ankette kullandığım oy için mahcubiyet duyuyorum açıkçası, çok aceleci davranmışım.

Takip ettiğim kadarıyla, tamamlanacağı ifade edilen kısımları da devreye girdiğinde muhteşem bir site olacak. Gene anlayabildiğim kadar, Makale türü sabit yazılar bile, yazarı tarafından edit edilip düzeltilebilecek (gerçekten böyle mi? yoksa ben mi abartıyorum )

Son bir konu; resimli ve görüntülü mesaj ve sabit yazılarda bir problem var sanırım. Belkide benim şu an bağlandığım ortamda bir filtreleme sistemi var ondandır. En kısa zamanda kendime ait mesajlarda ve sabit yazılardaki görüntü linklerini ve yazılarımda verdiğim linkleri tekrar düzenlemek istiyorum. Diğer arkadaşlara da tavsiyem, üşenmeyelim bu tür linklerimizi bir elden geçiriverirsek, kopukluklar olmayacaktır.

Eskisiyle kıyaslanmayacak kadar iyi ve kullanışlı bir sitemiz olmuş, daha da iyi olacağına inanıyorum. Emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyorum, emeklerine sağlık.

Selamlar, Sevgiler, Herkese kolay gelsin

Yorum

eskisini özleriz ama yenisine de alışırız sanırım, hayırlı uğurlu olsun

Yorum

yeni sitemiz hayırlı ve uğurlu olsun bol gitarlı günler!!!!!!

Yorum

konunun tamamını okuyamadım belki başka yazan arkadaşlar da vardır kusurum varsa affola ama hani eskiden ekipmanları yazıyorduk öyle bir şekil yine olsa hiç fena olmaz diye düşünüyorum...

Yorum

ArGon arkadaşımız ilgileniyor bu işlerle, çarşamba günü çalışmalar başlayacak. Arada buralarda görünse de, kendisi izinli bir süredir...

Eskisinden daha iyi bir uygulama olacağını söyleyebiliriz kısaca...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X