Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni MyGitar Yayında! [maxwebportal => vBulletin]

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Blackmore isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun sebebi başka. Şuan üzerinde çalışılıyor. 30Dk'da bir böyle bir problem çıkıyor şuan, sadece geçici bir problem olduğunu tahmin ediyoruz.

Sevgiler
    teşekkürler...

Yorum

Arkadaşlar kiminiz farketti kiminiz etmedi. ama dün geceden beri citti bir problem vardı sunucumuzda.
      Sorunu çözdük ama eski koruma dair tüm sayfaları başka bir sunucuya taşımak zorunda kaldık. Şu anda onunla uğraşıyorum. Blackmore birazdan bir duyuru asar.

Yorum

yeni sitemiz hayırlı olsun herkeze!

Yorum

hayırlı olsunda ... ulan bayada puan almışdık ya ... neyse artık darti_666 la takılcaz .. ancak eskiye nazaran daha hızlı olması sevindirici

Yorum

eski forum farklıydı sımdı diğer forumlardan fark kalmamış ayrıca mavi bu siteye yakısıyordu. yani kısaca özetlersek eski siteyi istiyorum

Yorum

eskisine oranla daha sistemli ve güsel bi site olmuş . . . ellerinize sağlık . eski üyeliğimle yeniden yeni sisteme üye olamadm nedense ama olsun zararı yok yeni üyelikle mygitar a devam \m/

Yorum

Site gerçekten çok güzel ve hızlı olmuş ama ne bileyim daha yeni olduğundan sanırım bi soğukluk hissediyorum, eski sitede evimdeymişim gibi geliyordu ve yenisi diğer sitelere benzemiş birazcık Neyse genel olarak çok güzel.

Yorum

mavi daha güzel ve bazı yerlere giremiyorum hata veriyor

Yorum

Harika bir portal olmus bravo ellerinize saglık . . .

Yorum

slm ben eski siteede üyeydim şimdiki sitede tablar açılmıyo ne yapabilirim

Yorum

-betül- isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        slm ben eski siteede üyeydim şimdiki sitede tablar açılmıyo ne yapabilirim
                        Notalar bir süre sonra kullanıma açılacaktır.

Yorum

Lütfen Siteyle alakalı yaşadığınız sorunları Site ile ilgili soru, sorun, şikayet, dilek?...vb forumundaki açık konulara bakalım/yazalım.
                          ...Nota&Tab sayfası en kısa zamanda tekrar devreye alınacaktır...

Yorum

elleriniz dert görmesin arkadaşlar gerçekten sayfalar arası geçiş hızı çok artmış görüntü olarakda gözümüz alışacak elbet

Yorum

eskisindeki gibi solda dönen aktif konular olsa süper olur...

Yorum

Dönmüyor belki ama yukarıdaki gümüş barda aktif konular mevcut.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X