Duyuru

Collapse
No announcement yet.

MyDukkan Okulu Açıldı!

Collapse
X
 
 • Filtre
 • Saat
 • Göster
Tümünü Sil
new posts

 • MyDukkan Okulu Açıldı!


  Bu Okul, MyDukkan ve bU Müzik Atölyesi ortak girişimidir. Amacı bilgi paylaşımıdır. Son yıllarda ilerleme kaydetmiş olsak da hala eksik olduğunu düşündüğümüz müzik aletleri ve tamamlayıcı ekipmanları ile ilgili bilgiler, müzik teknolojileri ve yazılımları, enstrüman eğitimi, müzik teorisi alanlarında içerik sağlayarak sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Doğruluğu tartışmalı, çoğunlukla kaynağı belirsiz bir bilgi(!) akışına sürekli olarak maruz bırakıldığımız internet ortamında ‘güvenilir olan bilgi’yi sunuyor olmaktan her zaman gurur duyacağız.

  Gitarlardan ses kartlarına, kablolardan müzik yazılımlarına kadar pek çok farklı kategoride tarafsız ürün incelemeleri zaman içerisinde sitemizde yer alacaktır. Yurtiçi ve yurtdışından müzik sektörüyle ilgili önemli gelişmelere, farklı müzik tarzlarında nota ve derslere de sitemizden ulaşabileceksiniz. Farklı ürün grupları için hazırlayacağımız satın alma kılavuzlarının çok işinize yarayacağını düşünüyoruz.

  Sitede şimdilik sadece editörümüz Bora Uslusoy tarafından yazılmış yazı ve makaleler yer almakta iken; gelecekte bunlara ek olarak sesli/görüntülü içerikler, zaman zaman konuk yazarlar ve içerik sağlayıcılar tarafından sizlere ulaştırılacaktır.
  Sitemizin içeriği ile ilgili düşüncelerinizi, öneri ve eleştirilerinizi bize okul(at)mydukkan.com’a e-posta yollarak ya da buraya tıklayıp İletişim Formu’nu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

  Markalardan ve üretici/ithalatçı/dağıtımcı firmalardan bağımsız olan MyDukkan Okulu ücretsizdir ve her zaman öyle kalacaktır. http://okul.mydukkan.com
  Eklenmiş Dosyalar

 • #2
  Çok sağlam temele oturan başarılı, önü açık, yolu uzun bir çalışma olmuş / olacak. Ellerinize sağlık. Daha sık takip edeceğimiz kesin. Mutlu kalın ,)

  Yorum


  • #3
   Çok faydalı olmuş. Ellerinize sağlık.

   Yorum

   Unconfigured Ad Widget

   Collapse
   Initializing Tabs & loading Content...
   Initializing Tabs & loading Content...

   Trending

   Collapse

   Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

   Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

   Collapse

   Çalışıyor...
   X