Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Müzik Mozaik...

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Müzik Mozaik...

Merhaba sevgili arkadaşlar, içimde kalan birşeyler var eskiye dair, "Müzik Mozaik"e dair..paylaşmak istedim sizlerle.

Hatırlar mısınız bir aralar, TRT 2 de Salı akşamları(Perşembe de olabilir..) saat 23.30 sularında tatlı,şirin bir bayanın sunduğu ve her renkten müziğin,sanatın yer aldığı bir program vardı...Müzik Mozaik' ti o program...

Umarım bu programın tek müdavimi ben değilmişimdir..Ne yoktu ki bu programda,her an bir Concerto de Aranjues de çıkabilirdi, bir bale de bir opera da..Hatta sürekli, her program "Grup Günberi" denen çok güzel bir grup çıkardı,latin-ispanyol şarkıları söyler ve çalarlardı(Solist bir bayan, gitarist ve yan flüt çalan beyler..)

Bu programı iple çekerdim işte,aralarda da o sunucu şirin bayan ise hayata dair anektodlar, şiirler...söylerdi..

Ama ne oldu sonra, bu program artık yayınlanmamaya başladı..Onca e-mail attım TRT ye tekrar yayınlanması için..Şu sıralar bakamıyorum Tv ye eskisi gibi..Umarım takrar başlar yayına...

Var mı aranızda benim gibiler?

Yoksa yalnız başıma mıymışım?

Zannetmiyorum.

yanlız değilsin
    hala o program radyo3 ten devam ediyor.

Yorum

passacaille Müzik Mozaik te kel kafalı yan flüt çalan bir adam vardı, klip deniz kenarında geçiyodu, kim di o adam? saçları kazınmış çinli kıyafeti giymiş dazlak bir adam dı. adamın adını biliyormusun ? ya da çaldığı ezgiyi

Düzenleyen - bas55 on 09/11/2008 17:53:57

Yorum

Selam

bas55 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        passacaille Müzik Mozaik te kel kafalı yan flüt çalan bir adam vardı, klip deniz kenarında geçiyodu, kim di o adam? saçları kazınmış çinli kıyafeti giymiş dazlak bir adam dı. adamın adını biliyormusun ? ya da çaldığı ezgiyi

Düzenleyen - bas55 on 09/11/2008 17:53:57
        Kimbilir siz bu mesajı ne zaman yazdınız!... Ben de çok zamandır merak ediyorum. Bulabildiyseniz kel flütçüyü lütfen bana da söyler misiniz adını?

Yorum

Selahattin isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Kimbilir siz bu mesajı ne zaman yazdınız!... Ben de çok zamandır merak ediyorum. Bulabildiyseniz kel flütçüyü lütfen bana da söyler misiniz adını?
          Ben de uzun süredir arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum

Ebruuuu isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Ben de uzun süredir arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
            Bende uzun süredir arıyordum sonunda buldum
            tim wheather - white lake
            http://www.youtube.com/watch?v=KTLEr...eature=related

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri