Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İncelikleR - Nefret Ettiren Durumlar :)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Telefon çalıyor açıyorsunuz.
    - Mehmet beyle görüşecektim.
    Cevap şu olmalı aslında...
    - Eeee n'oldu? Görüşebildinizmi?

Genelde sanayide başınıza gelir. Bir parça arıyorsunuz, o parçayla ilgili olabilecek, bulabileceğinizi tahmin ettiğiniz dükkana girersiniz. Sorarsınız. Yokmuş...
    - Peki nerede bulabilirim bir fikir verebilirmisiniz?
    Genelde şu muhteşem cevabı alırsınız;
    - Valla bakacaksınız.
    Onu biliyorum, daaa nerelere bakabilirim, zaten bu konuda bir ipucu bekliyorum.
    Yok önemli bir şey söyler gibi bu cevabı verirler. Malumu beyan abesle iştigaldir.

Bu konuyu açanlar bana kötülük yapmışlar farkında olmadan, istemeden elbette. Ben takıntılı (obsesif) biriyim zaten. Buraya kadar yazılanlardan paylaşmadığım bir takıntı yok. Onun için devam etmeyeyim bari

Yorum

en sinir oldugum şey birisinin bir şeyi bilmemesi ve o seyi bna öğretmeye calısması

Yorum

Erkek erkeğe muabbetle arada kızların bulunduğu muabbet arasındaki farklılıklar.Erkek erkeğe rahatsın...Argo küfür gırlaaaa.... ama ortamda bir bayan varsa kelimeleri seçeceksin hemde iyi seçeceksin.....Bu beni sinir eder doğallıktan uzaklaştırır.

Yorum

Dükkanda temizlik yapmaktayız üç kişi...*** efkarlandım birden ne zamandır da efkarlanmıyordum ben.Ülke sorunlarını bile bir kenara attım şöyle gazeteden kovulanlar onlar bunlar..Gazete okumaya kalmıyor içimiz kararıyor ne kararmaya meyilli toplumuz biz ***
          Neyse,konuya dönersek efkarlandım şöyle arabesk bir şeyler dinleyesim geldi temizlik olayı dipten temelden olunca biraz da zamansız gelen giden oluyor sürekli..Dükkandan bir yığın toz çıkarken zurna solosuna kurban olduğum bir araya gelemeyiz çalıyor neticede Orhan baba!Çok iyi şarkı çokTempo şeklinde tempo veriyoruz ama her şey bundan sonra oldu?Gelen oturuyor giden oturuyor!Sen açarmısın dükkanda Orhan Gencebay'ı..Katlanacaksın ister istemez dükkanın popülasyonu aldı yürüdü sonuç olarak
          ..-ama satış yok hepsi oturuyor neredeyse rakı açılacak-Eee anlaşılmıştır ki dükkanda bu tarz müzikler açılmayacak Amon amarth neyimize yetmiyordu ki bizim
          Demek ki dükkanda Orhan Gencebay dinlemek sakıncalı..
          Tecrübe efendim

Yorum

-burnu babasına çekmiş
            -ama çenesi de aynı annesi
            -kulakları dayısını andırıyor biraz

sana ne kardeşim kime benzemişse benzemiş sana dokunan mı var! onlar bana benziyor belki

Yorum

Gen Mühendisi olmak isteyipte olamamış gibi sorular geliyor.Azın kime burnun kime? Nerde kopya koyun doly miydi.

Yorum

Sekreterimiz yerinde olmadığı zaman bazen çalan telefonlara ben bakıyorum. Öyle hödükler var ki anlatamam.

musical: Denizsan..
                hödük: Alooooğğ.. Kemal bey orda mı?
                musical: Şu an şirket dışında kendisi.. İsterseniz telefonunuzu bıra..
                hödük: Çaat!! (Telefonu kapatır)
                musical: Senin ben...................

bayan hödük: Alo, Mustafa Bey lütfen...
                musical: Şu an yerinde değil kendisi. Dahilisi 133. Tuşlarsanız direk kendisiyle konuşabilirsiniz.
                bayan hödük: dııt dıııt dııııttt.. (133 tuşluyor)
                musical: Hanımefendi şimdi değil.. Tekrar arayıp telesekreter çıktığında tuşlayacaksınız.
                bayan hödük: Hee e öyle söylesenize canım...
                musical: (ben sizin gerizekalı olduğunuzu nereden bileyim) Özür dilerim.. benim hatam..

Bir de muhabbet kurmaya calisan ama yanlis ve gereksiz konular secen yabancı hödükler var.. Onca işimin arasında deli ediyorlar beni..

y.hödük: Mr Nejat, please..
                musical: Mr. Nejat is at lunch now. He'll be back within 10 min. How can I help you? (Nejat bey öğle yemeğinde. 10 dakika içinde burada olur. Nasıl yardımcı olabilirim?)
                y.hödük: Is there Turkish delight in the menu? (menüde Türk lokumu var mı?) (sorduğum soruya karşılık verdiği cevaba bakar mısınız? Sanki lokum için aramış!)
                musical: Yes, there is. Where do you call from? I can send to you by DHL. (evet var. Nerden arıyorsunuz? Kargo ile gonderebilirim)
                y.hödük: eheheh. I think, it's joke. (Sanırım şaka bu)
                musical: eheheh yeeess. Joke..

Daha aklıma gelmeyen bir sürü böyle ilginç muhabbet var. Sekreterler aldıkları parayı tümüyle hakediyorlar gerçekten. Ben dayanamam. Helal olsun...

Düzenleyen - musical on 16/08/2007 12:37:54

Yorum

Başımdan bügun geçen bir olayı anlatacağım...

''Yaşlıyım evladım ben kişisi''

Saat 3-3.5 suları minibüs durağında bekliyorum minibüsün gelmesi.Geliyor ve biniyorum minibüse.Ben ve şöförden başka hiç kimse yok minibüste,neyse her zamanki gibi en arka sol köşe cam kenarına geçtim.Kulağımda kulaklığım müzik dinliyorum.Şöfür 2 durakta da yolcu binmemesinin verdiği sıkıntı ile homurdanırken 3.durakta kendisini yaşlı gören bir teyze biniyor minibüse.Kendisi taş çatlasa 47-48 yaşlarında...Bindi minibüse elinde de herhangi bir yük yok.Baktı bana ben camdan dışarı doğru bakıp müziğim eşliğinde dışarıyı seyrediyorum - tek kulaklık ile dinliyorum bu arada - birde ne duyayım:
                  ''cık cık cık,hiç saygı hiç terbiye kalmamış bu gençlerde''
                  ...Acaba önümü ilikleyip siz binerken saygı duruşunda mı beklemem gerekiyordu? Ya da tek olduğum minibüste oturmak istediğiniz yer benim yerim miydi?...

Yorum

eski sevgilinin en yakın arkadaşınla öpüşmüş olması.(sevmiyorum gerçi onu ama yinede üzüldüm)off ya.:evil:

Yorum

eski sevgilinin en yakın arkadaşınla öpüşmüş olması.(sevmiyorum gerçi onu ama yinede üzüldüm)off ya.:evil:
                      Hmm gerçekten sinir bozucu olmalı.Ama madem sevmiyorsunuz problem yok.Kim ne yaparsa yapsın değil mi?.

Düzenleyen - WhiteLion on 21/08/2007 17:32:19

Yorum

Daha ziyade anannemle olan muhabbetim beni benden alır her defasında..
                        Eve girmişsindir..(kapıdan girer girmez)
                        -Geldin mi çocuğum?
                        -(içimden)Yok yürüyorum ben dahaNe gelmesi
                        Durmak yok yürümeye devam görüyorsun yahu geldiğimi
                        Not:Ama bu muhabbeti dahi özlediğimi hissettim bugün..Gerçi,gitmem zor yine de belli olmaz benim işim..

Düzenleyen - kesmeşeker on 24/08/2007 10:43:34

Düzenleyen - kesmeşeker on 24/08/2007 10:45:20

Yorum

Ödünç alınan bir şeyin -peşine düşmedikçe- asla geri iade edilmemesi kadar beni bitiren birşey yok..

Düzenleyen - Akrep on 23/09/2007 19:56:44

Yorum

Bende kızların çıkma teklifi ve benzeri tekliflerden sonra ''hayır'' deme tekniklerine hastayım.
                            Özellikle ''Ya ben seni hep arkadaşım olarak gördüm tamam mı'' cümlesine öyle böyle ifrit olmuyorum.
                            :evil:
                            Evet bende aynen, hele şu şımarık tiplerdense ****, zaten moralin bozukken bir de o ses tonu koyuyor:evil:

Yorum

Kızların ukela davranması ve
                              Benim de hep alttan almam.

Yorum

Ödünç alınan bir şeyin -peşine düşmedikçe- asla geri iade edilmemesi kadar beni bitiren birşey yok..

Düzenleyen - Akrep on 23/09/2007 19:56:44
                                sorma ya,arkadaşa bir oyun cdsi verdim.Abim soruyor nerde bu cdler tamam bugün yarın derken 1 hafta oldu.İnsan biraz karşıdakini de düşünmeli

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X