Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İncelikleR - Nefret Ettiren Durumlar :)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Ben artık Cd vermiyorum.Boş Cd istiyorum.Diz üstünden çekip veriyorum.Kıymetlidir benim malım arkadaş.

Yorum

Evet bende aynen.Veriyosun cd yi bir de kaybediyorlar.Beni çileden çıkarıyorlar ya.

Yorum

sevgiliden ayrılma isteğini ona söylemeyi düşünürken, onun sizden erken davranması... (garip, aslında güzel ama bi okadar can acıtıcı bir durummuş.)

Düzenleyen - GiTaristtt15 on 30/01/2008 20:32:13

Yorum

sevgiliden ayrılma isteğini ona söylemeyi düşünürken, onun sizden erken davranması... (garip, aslında güzel ama bi okadar can acıtıcı bir durummuş.)

Birde şu açıdan bakmak lazım.Sonuçta istediğin oluyor. Ha o ha sen ne fark eder komşu.

Yorum

Gerçekten, emanetin geri verilmemesi olağanüstü sinir edici bir durumdur..

Fazla muhabetinin olmadığı biriyle konuşurken bir yerde konuşacak şeyin bitmesi ve ikinizin de bir şey olsada kurtulsam modunda olması da ayrıca sinir bozucudur..

Ne kadar da sinir olduğumuz şey var

Yorum

Birde şu açıdan bakmak lazım.Sonuçta istediğin oluyor. Ha o ha sen ne fark eder komşu.
              haklısın, aslında böyle çok daha iyi oldu yoksa vijdan azabı çekerdim 1-2 gün boşu boşuna.

Yorum

-Başka bir şehirde adres sorduğunuz adamın size vedalaşma olarak görüşürüz demesi(nerde,ne zaman,nasıl görüşebiliriz demi ama.)

-El öpmek evet el öpmek hoşlanmadığım şeylerin başında gelir dudaklarımda türlü yaralar çıkar sorun bu değil eve gelen yaşlıların benim odama gelerek eveeet biz senin elini öpmeye geldik demeleri.

-Uzun zamandır görüşemediğim büyüklerimin görüştüğümüz zaman ooo sen zayıflamışsın Erdinç demeleri yapmayın etmeyin yazık bana da önce halimi hatrımı sorun.

-Gitar çalarken klavyenin salyaya bulanması iğrenç ve tiksinç bir durum merak ettim başlık açtım yalnız değilmişim bu konuda.

Yorum

A kişisi: Nerelisin?
                  Ben: İstanbul

A.k: Baban?
                  B: O da ist

A.k: Deden?
                  B: Başlarım ama...:evil:.

Genelde İstanbul'luyum deyince altını eşelemeden rahat edemiyor insanlarımız. Ama söylesen atıyorum Ankara'lıyım "Haa demek oralısın der" O kadar şehirden illa İstanbul dışından mı olmak gerekiyor. Hayret bir şey.

Yorum

merhaba batuhanol nazire gibi olacak ama, yazdıkların bende çağrışımlar yaptı.

Genelde "Nerelisin?" diye değil de, "Nerede yaşıyorsun?" diye sormayı tercih ederim.

Ankara için de çok geçerli, Istanbul için haydi, haydi geçerli bir gerçek var. Istanbul'luyum ya da Ankara'lıyım diyenlerin %99.9'u başka bir şehirden gelmişlerdir. İki, üç kuşaktır bu şehirlerde yaşayanlar o kadar az ki; Kelaynaklar gibiler. Ama, kelaynaklara benzemeyen bir durum var, koruma altına alınmaları da mümkün değil.

Nesli tükenenlerin yerine, kuşaklar geçtikçe, itiraz edilemez bir şekilde, salt kuşak eksiğini hızla tamamlayan yeni kuşakların gelmesinden kaçınılmaz ne varki. Ama, inanın aynı şey değil, Istanbul değişmiş oluyor, Ankara o Ankara değil artık. Onca milyon nüfusa sahip şehirlerde bunun tersi zaten demografik ve matematik olarak mümkün değil.

Bende bu Istanbul'luyum ya da Ankara'lıyım söylemine takılıyorum...
                    Bana gelince; Ben Ankara'da yaşıyorum.
                    Dedem, dedemin dedesi,..., dedelerim,..., 22'nci dedem de Ankara'da yaşarmış

Aramızda Kayser'li arkadaşlarımız varsa (ki; vardır mutlaka) doğrulasınlar, ya da düzeltsinler beni. Sorulduğunda, Kayseri'liyim demezler. Erciyes'liyim, Melikgazi'liyim, Kocasinan'lıyım, Pınarbaşı'lıyım, Akkışla'lıyım, Bünyan'lıyım, İncesu'luyum, Tomarza'lıyım, Talas'lıyım, Yeşilhisar'lıyım, Yahyalı'lıyım veya Sarıoğlan'lıyım derler ) Bunun sebebini de Kayserili arkadaşlarımız açıklayıversinler...

Selamlar, Sevgiler...

Yorum

Aslında ben insan nerede doğduysa oralı olduğuna inanıyorum. Dünyada herkes şans eseri bir yerde doğmuşsa herkesin memleketi doğduğu yerdir diye düşünüyorum.

Birde örneğin atıyorum babası Konyalı annesi Samsunlu bu anne babanın çocuğu babası Konyalı olduğundan çocukta Konyalı olmuş oluyor. Burda annenin memleketi niye önemsiz oluyor.

Neyse konu bu değil dağıtmayalım.

Yorum

hayatta en sinir olduğum şey bu etrafta dolaşan yetmeler varya yeşil yeşil t-shirtler siyah kotlar falan yani özenti olduklarını resmen belli ediyolar işte ben onlara gıcık oluyorum. yok siyah giymiyosan metalci değilsin, yok tırnaklarına siyah oje sürmüyosan değilsin vb. ya sen bunları yapıosunda sen nesin...

Yorum

Unutmadan ekleyeyim ayrıca ben o üstünde Tokio Hotel, Slipknot vb baskılar olan kapşonlu şeyleri giyenlerede gıcık oluyorum ne o yav reklam panosu gibi üstünde tokio hotel, slipoknot vs adamlar sana para mı ödüyor?

Yorum

Unutmadan ekleyeyim ayrıca ben o üstünde Tokio Hotel, Slipknot vb baskılar olan kapşonlu şeyleri giyenlerede gıcık oluyorum ne o yav reklam panosu gibi üstünde tokio hotel, slipoknot vs adamlar sana para mı ödüyor?
                            beni anlıyan biri tokio hotel i görünce zaten direk sinirlerim zıplıyo ya da metallica :evil: bir de adam metallica dinliyo sadece metalden anladığını sanıyor ve dinlemeseler bile artistlik için t-shirt lerini alıyorlar nefret ediyorum bu durumdan karanfilde çok var ne yazıkki

Yorum

Çok özlediğin sarılmak istediğin birinden gelen tepki ''naber muckx''(soğuk bir şekilde) o kadarmış meğer..sonra hemen yürümeye başla! offf..

Yorum

Yeni yeni samimi olduğunuz bir insanla vedalaşma durumu kesinlikle intahara yönlendirici bir durumdur.Özellikle de kişi karşı cinstense iş iyice acayipleşir.El mi sıkılacak,yoksa sadece görüşürüz mü denilecek...Hele ki iyice samimi kanka olayına kaptırıp öpme hamlesi yapılırsa iş iyice gerginleşir.Zaten yanak yanağa değdirme hadisesi tam bir saçmalıktır o da ayrı bir konu ya neyse...O an karşı tarafın yüzünde görülen bir şok ifadesi "N'oluyoo yaaaa" diye bağırır yüzünüze...Ama artık çok geçtir hamle yapılmıştır geri dönüş yoktur.Vedanızı tamamlarsınız,rezilliğiniz ortadır...Siz samimisinizdir ama karşı taraf kesinlikle değildir...Kendinizi ezik ve itilmiş hissedersiniz.Böyle iğrenç bir olay işte

Sizin kesinlikle yapmaktan hoşlanmadığınız ya da yapamadığınuz bir aktivitenin planlaması artık durumunuz bilindiğinden yanınızda rahat rahat planlanır.Telefonllar edilir,mekanın geyiği döner...Siz aptal aptal dinlersiniz...Onların akşam beraber eğlenecekleri durumu aşinadır sizin gitsenizde yapacağınız tek şey anlamadığınız mevzuyu izlemek olacaktır...Satılmanın ötesinde bir eksiklik duygusu verir insana...Örneğin ben ve halı saha maçları

Düzenleyen - Şaman on 03/02/2008 23:25:44

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...