Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İncelikleR - Nefret Ettiren Durumlar :)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Misafirlerin elimde gitar gördüklerinde alakasız parçaları çalmamı istemelerinden nefret ediyorum

Yorum

hiç öyle özel bi sinir olduğum birşey olmadı ama sadece karşı taraf anlayışsız biriyse fena halde moralim bozulur..

Yorum

Misafirlerin elimde gitar gördüklerinde alakasız parçaları çalmamı istemelerinden nefret ediyorum
        Geçen hafta babamın iş arkadaşı ve ailesi eve yemeğe geldi.Neyse yemek yiyoruz masanın olduğu yerden benim oda görünüyor.Babamın arkadaşı gitarı gördü ve sonra şu muhappet geçti
        -aaaaaa! sen gitarmı calıyorsun.
        -evet abi uğraşıyorum biraz işte
        -yemeğimizi yiyelimde tıngırdat biraz he?
        -olur abi ne çalayım?
        -Burhan Çaçan dan vurun dalgalar biliyormusun?
        -hönk!!!!
        ıııııı şey size afiyet olsun şey yani kem küm zort! zort..........!

Kaçtım hemen

Yorum

[/quote]

Geçen hafta babamın iş arkadaşı ve ailesi eve yemeğe geldi.Neyse yemek yiyoruz masanın olduğu yerden benim oda görünüyor.Babamın arkadaşı gitarı gördü ve sonra şu muhappet geçti
          -aaaaaa! sen gitarmı calıyorsun.
          -evet abi uğraşıyorum biraz işte
          -yemeğimizi yiyelimde tıngırdat biraz he?
          -olur abi ne çalayım?
          -Burhan Çaçan dan vurun dalgalar biliyormusun?
          -hönk!!!!
          ıııııı şey size afiyet olsun şey yani kem küm zort! zort..........!

Kaçtım hemen
          [/quote]

of ya süpermiş burhan çaçan ...

Bi de eline alıp çalmaya kalkışma durumları eskiden bende heveslenmiştim ben de kursa gitmiştim masalları da var tabi gelişmiş modellerinde
          Çok biliomuş gibi alıp sap eğri mi falan diye bakarlar...

Yorum

Hayır ben gitarlarımda parmak izi gördüğümde cinleri tepesine çıkan biriyim bir de alıp evirip çevirecekler ha
            Açıkçası bu huyum yüzünden yurtta kaldığım zamanlarda "ne cins adam" dediklerini duyar gibiyim.E haliyle yurdum insanı meraklı,ama ben de çok titizlenince sonuç böyle oldu

Yorum

Ben de ilişkilerde ''kaçan kovalanır,seviyorsa yapar'' tarzı şeylere deli oluyorum seviyorsan sev işte ne trip yapıyorsun adam gibi sev işte!!Kızların bir çok huyuna sinir oluyorum ayrıca ve de en çok şu sıralar mantar gibi türeyen tiki gençliğe!!!

Bakalım başka nelerden nefret ediyorum?
              _Mesela sokakta yürürken lamalara özenen insanlardan
              _Kafasını atkılarına gömen fanatiklerden!
              _Kopyayı yanlış yazıp kopya verene suç atanlardan
              _İleri derece(aşmış) idealist hocalardan!!
              _''Gitar çalarken bu tele bassam nooolur??'' Diyen gerzek insanlardan!!
              _Klasik gitar çalıyorum dediğim halde 'Hadi çakkıdıyı çal,hadi kutsi çal!' diyen bütün insanlardan nefret ediyorum yarım saatim onlara klasik gitarı anlatmakla geçiyor!
              _Ayrıca günlerce uğraştığım bi parçayı gelip birisinin mi'den çalıp'' bak sen salaksın uğraşıyorsun adam virtüöz eline alır almaz çalabiliyor'' durumuna düşmekten nefret ediyorum.Daha sonra oturaklı bi parça çalıp da adamı bozmanın zevki ayrı oluyor tabii!!!

Yorum

- Bu "eğitim sistemi"nin parçası olan birçok öğretmen ve idareciden,
                - Anlayışsız ve bencil insandan tiksiniyorum. Ve burada yazılan şeylerin birçoğu da geçerli...

Yorum

Geçenlerde bir arkadaşımla öyle takılırken.Başka bir bey geldi.Aldı eline arkadaşımın gitarını birşeyler yaptı.(Ya da kendi öyle zanetti)Daha sonra ne dedi biliyor musunuz?Tek bir telde - Dım Dım Dım sesini çıkararak:
                  "Onlar çalmayı bilmiyo,onlar arıyor ben buldum bile " dedi.Nasrettin Hoca'nın bu lafını böyle iğrenç bi abiden duymak çok kötüydü.İmdaT

Düzenleyen - WhiteLion on 11/02/2007 23:24:03

Yorum

Burnunu sildikten sonra açıp mendile bakan insanlara gıcık olurum(nooldu dünyanın 8. harikasını mı gördün)
                    heheehhehee.. öldüm gülmektenn yaww

Yorum

bende internette bir yerde okumuştum ama okuyunca evet bende bundan gıcık kaparım demiştim yazı şuydu

ilk okul 5ten sonra ögretmenlere hocam deme gerzekliği ben bunu yıkanlardanım arkadaşlar tanısaydınız bilirdiniz üniversitede bile ben öğretmenlere öğretmenim diye hitap ettim 150 kişilik anfi de öğretmenim deme cesaretini pek çok kez gösterdim hönk bakışları umrumda bile değildi ama insanlık hali yinede hocam diyebiliyorum bazen ama nedenini bir türlü anlayamadım neden 5 ten sonra hocam diyoruz ulan

Yorum

misafir gelmesi durumunda içeri zorla sokulup hoşgeldiniz deme zımbırtısı..

müzik dinlerken birinin gelip sesi kıs demesi..

bi yerden gelince (örn:tatilden) seni gören birinin aaaaaa! geldiniz mi? demesi.. geldik işte gelmesek burda olmazdım

kim o deyince beeeeen! denmesi beeen kim böyle bi isim mi var

okuldaki en güzel kızların en kıro en hırbo adamlardan hoşlanması v.s...

Yorum

-şakadanda olsa kendini övenlere, beğenenlere uyuz olurum." yakışıklının tekiyim" diyenler vs.
                          -çok fazla sarılan, öpen arkabalar ve arkadaşlar

_''Gitar çalarken bu tele bassam nooolur??'' Diyen gerzek insanlardan!!
                          aynen birde bu var.

Düzenleyen - GiTaristtt15 on 01/07/2007 20:00:56

Yorum

Dün yaşadığım bi olaydan bahsedeyim...

Şimdik otobüsteyim, kalabalık bir otobüs... Yaşlıların hepsi oturmuş. ayaktayım nem heryer.. herkes terli.. adamın biri de yanımda duruyo.. tin tin ilerliyoruz kızılaya. bana döndü:
                            -kızılaya daha çok varmı ?dedi
                            -az kaldı. dedim..
                            sonra yine döndü.
                            -simit sarayı nerede?dedi
                            düşündüm..
                            -sakaryada dedim..
                            -aa evet sakarya dedi...

durdu yine sordu -kızılaya varmı daha?
                            dedi
                            ben de yok az kaldı dedim... (sabahtan beri kırmızı ışıktas durdu otobüs... artık öyle bi andı ki kızılaya geldğimizi ispat etmeye çalışıyodum adama)

neyse işte...

güvenparka geldik.
                            - burda ineceğiz. dedim.
                            o da: - siz de incekmisiniz? dedi.
                            -evet dedim..
                            indik.. bu bana memleketi sordu.
                            -köken ağrı. dedim.
                            -soyadınız ne. dedi
                            ben de güldüm
                            -karakaya dedim.
                            -hım siz ağrı merkezdensiniz o zaman dedi...
                            ben buna metroyu gösterdim işte ordaki okları takip ederek sakaryaya çıkabiliceğini söyledim...bu erzurumda işletme okuyomuşmuş..
                            -sizde mi ünversite dedi
                            -hayır lise3 dedim.
                            -hım dedi güldü
                            sonra
                            - siz burdan inin ben burdan başka otobüse bineceğim dedim(kursa gidiyodum).
                            en son şey dedi .. buna çok güldüm.
                            - simit sarayı ve onun yanındaki yer bizim aşiretin dedi.
                            - bi işiniz düştüğünde orayı işletenin adı nihat yıldırım(yanlış hatırlamıyosam). o size yardımcı olur dedi ve güldü.
                            -ben de güldüm.

sonra ayrıldık...
                            öyle sapık bi tip değildi.. iyi biriydi ama garipti...

Yorum

hmm enteresan bir anı olmuş,yine iyi söylemişsin nereli olduğunu soyadını,kızlar bu konuda daha mesafeli olur hatta şiddetli tepki bile verebilirler diye düşünürdüm ki bakış açımı değiştiriyorum şuandan itibaren bir de şöyle birşey vardır,minibüslerde koca insanlar öğrenci parası verir,geçenlerde başıma geldi bu anı..
                              minibüsteyiz,30una yakın sakallı esmer bir abi bindi durakta..
                              -bi' öğrenci..
                              şöför:hangi okula gidiyosun sen bakim?
                              -... okuluna gidiyorum(gayet pişkin,soğukkanlı)
                              şöför:kaça gidiyosun?
                              -...a gidiyorum(hala taviz yok)
                              şöför:utanmıyor musun koskoca adamsın öğrenciyim diyorsun ****!!(yüksek sesle)
                              -.....(diyecek laf bulamaz,minibüstekilerin kınama bakışları arasında ezilir büzülür)
                              sonraki 5 dakika boyunca kaptan asabidir,şuraya gider mi diye soranları tersler,önüne çıkan araçlara bağırır,sonra ortam durgunlaşır ve son durağa varırız...

Yorum

uzak bi yerden misafir geldiğinde "okula gidiyormusun oğlum " demesi her seferinde benim sinirlerimi tepeme çıkartıyo kazık kadar olduk bile bile soruyolar ya

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X