Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İncelikleR - Nefret Ettiren Durumlar :)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Ben de ilişkilerde ''kaçan kovalanır,seviyorsa yapar'' tarzı şeylere deli oluyorum seviyorsan sev işte ne trip yapıyorsun adam gibi sev işte!!Kızların bir çok huyuna sinir oluyorum ayrıca ve de en çok şu sıralar mantar gibi türeyen tiki gençliğe!!!
    Benim de en kıl olduğum şey tiki gençlik. Bizim üniversitede kızların %42'si, erkeklerin %27'si tiki. Birbirinin kopyası, iğrenç tipler. İşin kötüsü, hazırlıkta hoşuma giden bir hanım vardı, tiki olmuş bir yıl sürede. Çok üzüldüm

Yorum

Bende kızların çıkma teklifi ve benzeri tekliflerden sonra ''hayır'' deme tekniklerine hastayım.
      Özellikle ''Ya ben seni hep arkadaşım olarak gördüm tamam mı'' cümlesine öyle böyle ifrit olmuyorum.
      :evil:

Yorum

Nereye çıkıldığını bi türlü kestiremediğim şu çıkma teklifi muhabbetine de hastayımNereye çıkıyoruz dağın başına mı yoksa...
        Bir de uzun süren anlamlı bir ilişkinin karşılıklı konuşmadan yoksun bitirilmesine de hastayım...Telefonda bile bittiği görülmüştür ki,anlamlılığını sorgular durursun kendince...Bitiyorsa da usülüne uygun olmalı arkadaş...En azından telde bitmemeli...
        Tiki denilmişken,''ayy ben bu hafta bi sevgili daha yapıcam''''yeni bir aşka yelken açıcam''vaziyetinde takılan kızlara olan alerjimin boyutu gibi televizyon kanallarına da protestom sınır tanımıyor zaman zaman
        Aslında,iki aydır hiç televizyon izlemiyorum dün yemek yerken açıktı-muhtemelen annem açmış,açılmaması çok daha hayırlı-diyor ki Bülent ersoy'un konuğu bütün genç kızların sevgilisi yk'ymış...
        Yuh genellemeye bak...
        Evet,bütün genç kızlar yk dinliyor
        Bütün erkekler,melissa panarello okuyor...
        Genelleme yapmanın dayanılmaz çekiciliği altında boğulup kalan sözüm ona gereksiz tiplerVe program yaptığını sananlar...
        Kanalı mahkemeye verceksin uğraşacaksın ömür boyu

Yorum

Sevgili kesmeşeker bu memleketin tamamında böyle.Kanalla falan bitmezki "Eğitim Şart"

Not: Yanlışlıkla "Bu mesaj beni rahatsız etti"ye tıklamış bulunuyorum.(kablosuz mouse sağolsun) şimdiden özür dilerim.Kendi kendimi şikayet ettim

Düzenleyen - WhiteLion on 13/07/2007 19:45:29

Yorum

Bugün başıma öyle bir olay geldiki,abazanlıkta gelinen son noktadır herhalde.Acıdım memleketteki gençlerin haline.

Otobüs durağında bekliyorum.Yan taraftada iki,üç tane çakal genç var.Otobüs geldi,aralarında konuşuyorlar:
            ___ Otobüs geldi,bincez mi?
            Diğeri şöyle bir baktı otobüse,sonra;
            ___ Yok buna binmeyelim ya,bu kalabalık değil.

Yorum

Ortama gitmişsindir şöyle erkekli kızlı grup olarak!Oturuyorsundur muhabbet vardır alabildiğine...Bayanlardan biri tuvalete gitmek ister. Bayanların tümü kalkar, hep birlikte giderler o mühim yere... Yalnız tuvalete gidilemez mi böyle bir yasak mı vardır sorunsalı gelir gündemime...Benim bir kaç kere başıma gelmiştir bu mevzu...Paylaşayım istedim.Nasıl,bir psikolojidir bu bayan milleti çok farklı yaTabii,hatununa göre değişir mevzu...Herkes,böyle davranır demiyorum

Yorum

Ortama gitmişsindir şöyle erkekli kızlı grup olarak!Oturuyorsundur muhabbet vardır alabildiğine...Bayanlardan biri tuvalete gitmek ister. Bayanların tümü kalkar, hep birlikte giderler o mühim yere... Yalnız tuvalete gidilemez mi böyle bir yasak mı vardır sorunsalı gelir gündemime...Benim bir kaç kere başıma gelmiştir bu mevzu...Paylaşayım istedim.Nasıl,bir psikolojidir bu bayan milleti çok farklı yaTabii,hatununa göre değişir mevzu...Herkes,böyle davranır demiyorum
                Tuvalette dedikodu yaparlar kanımca. Özellikle ortamda yeni tanışılan birisi varsa onu çekiştirirler.

Yorum

Çekiştirdiklerinden emin değilim.Yalnız onlar gittikten sonra, kim kimi beğenmiş erkekler arasında güzel bir sohbet başlar.

Bugün çalışırken çorba içecek bir abiye kaşık verdim.Kendisi kaşığın çok ağır olduğunu söylerek başka bir tane istedi. (Şoktayım )

Yorum

kaşık ağırmı
                    keşmeşeker'in dediği genelde makyaj için oluyorda herkeste öyle değil. Kızlar gittikten sonra erkeklerde başlıyomuş beğenme konusuna, e tabi kızlarda konuşuyor

Yorum

en sevmediğim durum: yeni bir ortamda mesela durum gereği bi kızla tanıştın özellikle yanındaki bi kızlaysa ister istemez ikili muhabbete girer insan. bi bakarsın kız sölediğin lafa alınıp tavır koyar sana. en sevmediğim durumdur. daha bismillah yeni tanışmışsın yapmacık bi tavır en iğrendiğim şeydir. genelde misafir oluduğu zaman evde bulunmam. yatılı olsa bile. eve gelen birisinin 'ooo gitarın mı var ne güzel çalsana' filan der eyvallah çalarız bi iki parça. hatta çalamam yanı durduk yere çal diyince. neyse, 2 dakka sonra çekemezmi ne insan, bizim "x" arkaş çok güzel çalıyor der. sanki anlıyon da o daha iyi çalıyor diyosun. ama yeni çözüm buldum böyle diyen adama direk muhabbeti çevirip pes6 oynayalım diyorum. dersini verip yolluyorum

Yorum

kaşık ağırmı
                        keşmeşeker'in dediği genelde makyaj için oluyorda herkeste öyle değil. Kızlar gittikten sonra erkeklerde başlıyomuş beğenme konusuna, e tabi kızlarda konuşuyor
                        Güzel bir uygulama bence. Bu sayede kızlar da erkekler de durum değerlendirmesi yapma olanağı buluyor. Kızlar gitmese böyle birşey olamayacak, zira delikanlı adamların hep beraber masayı terkedip kızları masada yalnız bırakması gibi birşey sözkonusu olmamalı.

Yorum

Mesela birine birşey verirsin bayağı oyalanır 10 dk. sonra istersin:
                          Aman kendi malın o kadar istiyorsan al! derler. Buna çok sinir olurum.
                          Kıskançlara ve havalılara çok gıcık olurum..
                          **** mesela bir arkadaşın çağırdı biyere gitmedin, hemen satıcı demelerine çok gıcık olurum..

Yorum

Dükkandayım,satış falan var çalışmaktayım öyleMüşteri geliyor,sürekli...Şöyle keyifli keyifli bir axel rudi pell dinleyemedim diyorum kendi kendime...Ses kısmak gerekiyor ki,bu türde olmuyor buBelli bir yaş sonrası ''gürültü kirliliği''olarak nitelendirilebilir durum!Anlayışlı olmak lazım ama şarkılarda kopuyor koparıyor fazlaca...
                            Bir de ''ikram''sözcüğü çok fazla geçiyor şu sıralar...Ne kadar bu ilaç?9 ytl...7 olmaz mı hani bunun ikramıBen size soğuk birşey ikram edeyim,colaya ne dersiniz
                            Bu tümceler,klasikleşti burada...
                            İkram...
                            İskonto...
                            Cola...
                            Axel rudi pell...
                            vs...
                            Emre Aydın konserindeyim...Candan Erçetin'den ''yalan'' söyleniyor...Teenagerlar ve tikiler heavy metal işareti yapmaktalar!Üzerine,yerine sevemem-gülümse falan da söylendi...Şarkılar ezbere bilinmekteydi 13-17 grubunda...
                            Bu heavy metal işaretininde bi karizması kalmadı yahu
                            Bir de koltukçular var ülkemde...Platonun üzerine taşımış platonun altında kalasıcaRodos'ta yüzerken boğulup kalsa dönüpte bakılmaz efendim...Yuh olsun tapulu malına da sana da...
                            Bu ülkede politika o kadar iğrenç çıkar oyunlarına endekslenmiş nefret ettim tiksindim bu ayak oyunlarındanHem de 25'inde...

Düzenleyen - kesmeşeker on 25/07/2007 10:59:02

Yorum

Bir de bazı otobüslerde telefon yasak olmamasına rağmen sürekli çalan telefonları takip eden yaşlılar vardır.Onları gaz pedalının altına tıkıştırmak gelir içimden.Şöför bassın dilediği kadar

Yorum

Şu bira mevzusu var bir deİyi soğutulmuyor tadı da keyifsiz oluyor doğal olarak...
                                Bira,sıcak çekilmez ki!Şöyle çivi gibi olmalı...
                                Soğutamama sorunu mevcut mekanlarda
                                Bir de otobüste yer verme sorunsalı mevcut fazlaca...Genç bayanlarda yer istiyor modta yaklaşabiliyor etrafa...Bana yapılmadı ama izledim otobüslerde oluyor bu durum...Herkes,beklemeyi bilecek ayakta
                                Yaşlı yahut hamile falandır anlarız da gerisi düzene ters...
                                Olmaz öyle şey...
                                Gerçi en iyi yöntem discmani takıp hayatla ilişkini kesmektir ki ben fazlaca yaparım otobüs müziksiz çekilmez

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X