Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İncelikleR - Nefret Ettiren Durumlar :)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

hmm enteresan bir anı olmuş,yine iyi söylemişsin nereli olduğunu soyadını,kızlar bu konuda daha mesafeli olur hatta şiddetli tepki bile verebilirler diye düşünürdüm ki bakış açımı değiştiriyorum şuandan itibaren bir de şöyle birşey vardır,minibüslerde koca insanlar öğrenci parası verir,geçenlerde başıma geldi bu anı..
    minibüsteyiz,30una yakın sakallı esmer bir abi bindi durakta..
    -bi' öğrenci..
    şöför:hangi okula gidiyosun sen bakim?
    -... okuluna gidiyorum(gayet pişkin,soğukkanlı)
    şöför:kaça gidiyosun?
    -...a gidiyorum(hala taviz yok)
    şöför:utanmıyor musun koskoca adamsın öğrenciyim diyorsun ****!!(yüksek sesle)
    -.....(diyecek laf bulamaz,minibüstekilerin kınama bakışları arasında ezilir büzülür)
    sonraki 5 dakika boyunca kaptan asabidir,şuraya gider mi diye soranları tersler,önüne çıkan araçlara bağırır,sonra ortam durgunlaşır ve son durağa varırız...
    dolmuşçu sigarayı bırakıyo bence...
    "öğrenci"nin yerinde olsaydım ne yapardım bilmiyorum.. herhalde susmak o an yapılabilcek en doğru şeydi belki de.gerçi öğrenci fiyatında verirmiydim parayı pek sanmam ama

Düzenleyen - Dolly Peluş on 21/06/2007 14:31:16

Yorum

Benimde başımdan şöyle uyuz bir olay geçmişti:

Dolmuşa bindim,gidiyoruz..parayı genelde ineceğim yere geldiğimde veririm,biner binmez vermem.Dolmuş şoförünün gözü bindiğim andan itibaren benim üzerimde.

__ Efendim ücretini gönderemeyen var mı?(Kimseden ses çıkmıyor,bende birşey demiyorum tabii.)Biraz daha gittik aynı soruyu tekrar sordu,beni kastederek..yine ses yok.

İlerde müşteri almak için durdu,müşteri bindi içeri,kapıyı kapattı.Bana döndü ve;

__ Sen paranı verdin mi ?!! dedi.

__İnerken vereceğim!! dedim,dudaklarımı açmadan.Dolmuşçu anlamadı,bir daha sordu.''inerken vereceğim'' dedim tekrar.
      Tabii beyefendi yine anlamadı;
      __ Eeıghhyyy??! diye garip bir sözcük çıktı ağzından.Sonra ön sıralarda oturanlar söyledi.Yoksa dolmuşçu bana dalıyordu.

Bunun dışında birde;yanlış numara arayıpta ben ''Kimi aramıştınız?'' diye bir soru sorduğumda,soruma soruyla karşılık verip ''Orası neresi?'' diyenlere uyuz olurum.

Yorum

Yanlış numara aradığında "Orası Muzaffer Abi'nin dükkanı mı?" ya da direkt olarak konuşulacak kişiyi hedef alıp " alooğğğwww Muzaffer ağğğabiii" diye haykırılan telefona " yanlış numara" dedikten sonra.Herhangi birşey denilmeden yüzünüze kapatılması var.

Yorum

Birde şöyle uyuz bir durum olmuştu; geçenlerde bir arkadaş sınıfa klasik gitarını getirmişti.Gitarı aldım,doğaçlama gezindim biraz.Sonra bağlama çalan bir arkadaş vardı,gitarı istedi verdim.Yanlış hatırlamıyorsam Ankaralı Namık'tan bir şarkıyı tek telde çaldı.

Bunun üzerine o arkadaş omuzlara alındı ve ''süper gitarist'' damgası konuldu,bana ise; ''gitar çalmayı bilmiyor'' damgası konuldu.

Misafir gelir,''OooOo gitar mı çalıyorsun,çal bir oyun havası,bir yıldız tilbe neşemiz yerine gelsin.'' => (bağlamamı sandın bu aleti?!) mecbur misafire nezaketten gülersiniz,ne yapacaksınız..

Sanırım ''En sevdiğiniz söz'' adlı konuda söylenmişti...''Ne kadar biliyorsan bil,bildiklerin karşıdakinin anladığı kadardır.''

Düzenleyen - blindguardian on 21/06/2007 17:46:34

Yorum

Bende anlatayım bari..
            Bugün dolmuşa bindim şoförün yanı boştu oraya oturdum, sonra şoför benle muhabbete başladı, arkadan birisi indi, 3-4 saniye sonra birisi daha inecek var dedi, şoförde kadına ''Dur bi araba nefes alsın vitese takayım!!.''dedi. Tabi böyle olunca kadının ineceği yerden bayağı bir uzaklaştık.. Kadın ''E geçtik ama!!'' diye sitem etti, Şoför ''Artık çok geç.'' diyerek kadını Kitledi
            Yani ben o kadının yerinde olsaydım orada kan çıkardı

Yorum

bende gitara yeni başlıyanların her şeyi biliyomuş gibi davranmalarında kıl kaparım
              bi kadının çok konuşmasına kıl kaparım (motor gibi bi susta motorun soğusun dememek için kendimi zor tutarım)
              Burnunu sildikten sonra açıp mendile bakan insanlara gıcık olurum(nooldu dünyanın 8. harikasını mı gördün) OnLy SlipKnoT® un bu sözünü çok beğendim
              çok ders çalışanlara kıl kaparım
              bir şeyi verip te geri istiyenlere kıl kaparım (inşallah başıma gelmez)
              o kendini camdan atsa sende kendini atıcan mı diyenlere kıl kaparım
              **** olduğu zaman her kezin aynı anda bakmasına kıl kaparım
              sözünün arkasında durmayan döneklere kıl kaparım
              boy konusuna gelince anormal olduğum için kimse bir şey demiyo sadece yukarıya bakıyolar
              en gıcık olduğum olaysa hmm lafıdır
              **** eskiden odanı topla demelerine kıl kapardım kurtuldum artık
              gitar çalıyorum dediğimizde başkaları ile kıyaslamaları kıyasladıkları kişilerde 1 yıllık gitaristler
              sabah kulağımızda kulaklıkla tam solo bölümünde birinin bir şey sorması veya yaşlıların bastonla dürtüp evladım kulağına zarar verme demeleri
              cd lerin naylonları sanki kutunun içinde durucak süs diye aldık
              tam konser dvd si izlerken birinin gelmesi
              sen ne tarz dinliyosun dediklerinde metal diyince sendemi satanistsin diyip pabucumun satanisti demelerine kıl kapıyorum:evil:
              son olarak metal dinliyorum dediğinizde benim başım ağrıyo dinliyemiyorum diyenlere kıl kapıyorum sanki çok dinlemiş gibi
              en sonda ben gitar çalıyodum ama unuttum diyenlere ellerinde gitar yokken artistlenirler gitarı ellerine verincede ben unuttum bıraktım ailem istemedi gibi bahanelere kıl kapıyorum küçük düşürmesi çok zevkli *****

Düzenleyen - isimsiz on 21/06/2007 21:09:34

Yorum

Benim dört mevzum var paylaşmalıyım dediğim
                1)Ağbimle oturmaktayım...Akşam,Moğollar konseri var!Ben heyecanlıyım ilk defa izleyeceğim babaları...Ağbimle bitmek tükenmek bilmeyen rock sohbetlerinden bi parça sunuyoruz birbirimize...Üfff hocam 71! ödül falan...O dönemde jimi almış floyd almış bir yıl sonra da moğol tayfası almış!Can şenliği kapsamında sahne alacak moğollar...Bir teyze usul usul yaklaştı şöyle biz sohbeti koyulaştırmışken...Akşam kimin konseri var dedi-Ben,moğollar der demez bu zibidi gereksiz şarkıcılar niye Datça'ya konsere gelir diye söylendi...Ben de abondene olmuşum ne diyeyim ki teyzeye...Yuh beeeee yoruma bak!
                2)Televizyonda haberleri izlemekteyim...Konu,Bağcılar lisesinin mescit olması...En alt katta namaz kılınıyormuş...Spiker,mevzu derin ***...Önüne gelen öğrenciyle röportaj yapıyor!Cicili bicili bir kızdan da ben bekliyorum ki bak 100 metre ileride cami var okulda namaz mı kılınır...Desin ama nerede...''Hepimiz müslümanız ne var bunda!Alkışlar kopuyor!Spiker soruyu sorduğuna bin pişman vaziyette geri adım atıyor!
                3)Ben adamların albümlerini artık takip etmemekle birlikte Metallıca'nın her yeni albümünde Metallıca davayı sattı mı???muhabbetlerine fecii gıcık olmaya başladım...Cliff öldü,mertlik bozuldu mu???Bozuldu veya bozulmadı geçelim abi bu işleri...
                4)Davranış bilimleri sınavındayım...Hakim,olduğum bir ders...Baktım ama öyle de çok çalışmama gerek yok!Üstelik fazlaca sorunlarımın olduğu bi dönem...Vizem 95!96 vermiyor zaten hoca...Sınav 4 sorudan ibaret...2 ve 4.sorularda sorun yok...3.soruyu muhakeme yaparak fikir telakisi içerisinde hakikaten iyi açıkladım ama biraz uzun oldu...1.soru biraz eksik...İlkel aile konu burada...Hoca,sınavın bitimine iki dakika falan var yanıma oturdu...Nerede kalıyorsun dedi bana...Ben de ifade ediyorum öyle saf saf...Sanayi var ya...Onun yukarısında yurt var orda falan...Hocanın niye böyle bi soru sorduğunu sonradan anladım ben...Sorunun cevabını çok uzatıyormuşum moda mod defterdekini yazmıyorum mevzu buymuş!!!Sonra sınav bitimiyle iştahla tekrar yanıma oturdu...1.soruyu daha okumadan olmamış dedi...3.soruyu hiç okumadan olmamış falan dedi öyle...İnsan,bir okur yaNeyse,benim bildiğim bana hesabı-ki bu adamla uğraşılmaz modunda geri adım attım-kantinde oturuyorum zaten kafam bidünya...Kız arkadaş geldi hoca senin 3.soruyu çizdi diye...Ben acıdan geçtim güzelleştim profilinde normaldir diyorum...Normalllllllllllllll...Sözün kısası sınav 60!Neyse,vizede yapacağımı yapmıştım...
                Arkadaşlar diyor ki senin ki yanlışsa bizimki zaten yanlıştır ama öyle olmadığı görüldü...
                Sonuç,kompleks!Bir diğer Sonuç daha bakalım neler çekeceğiz bu sistemden!

Yorum

ohoo milletin amma çok dolmuş minibüs anıları varmış)
                  benim de çevremcenek iyi bilinir 129T otobüsüyle aramızda olan özel bağları..

özellikle bir aralar ne zaman binsem bir olayla karşılaşmadan inemezdim otobüsten..
                  şimdi anlatmak isterdim ama zamanım yok kısmetse başka zamana..
                  öyle ki kendilerini bir defasında bozmuştum bile) gerisini varın siz düşünün)

he tabi bir de otobüs atmosferi içerisinde milletimizin bir agresifleşme olan her olayı sahiplenip iki lafta benden olsun huyları cabası tabi..otobüsteki o başına olay gelen insanlara acıyorum

Yorum

Dün arkadaşımdan alel acele çıktım.Şehir içi arabasına yetişmem gerekiyor.Son araç 12.00 da.Saatim 11.59 falan.Ordan bir adama sordum."Ya son şehiriçi arabası geçti mi?"
                    Sen nereye gideceksin? dedi.Yahu arkadaş şehir içi arabasıyla minnacık beldede nereye gidebilirim.Akıl var mantık var.Nasıl bir tiptir bu ki hala oksijen soluyor.

Yorum

Millette de çok otobüs macerası birikmiş gerçekten.
                      Benim sinir olduğum bir konu da seçimlerin yaklaşması nedeniyle otobüste herkesin memleketin halinden bahsetmesi.Otobüste iki tane yaşlı amca yüksesk sesle sohbete başlıyor ondan sonra otobüsün yarısı muhabbete.Bi de gençler ne yapmalı diye konuşup arada bana da bakıyorlar.Allahım ne kadar gıcık bir durumdur ya...

Yorum

"ya bana borç versene, ayın "x"i olsun vericem" diyip de ayın"x"i gelmesine hatta üstünden ay geçmesine rağmen ve her allahın günü görüşülmesine rağmen sesi sedası çıkmayan adama uyuz olurum. Hayır ben hatırlatsam "para göz" olucam, bilmemne olucam...

Yorum

Bir çiftçiyle yaptığım muhabbete dair...
                          Eeee malum seçim zamanı oy muhabbeti oluyor...Ya,bu arkadaşın oy kullanırken ki tek kriteri parti liderlerinin yaşlarııBen de dedim ki,senin iyi bir araştırmaya girmen gerekliKim,kimden büyük kim daha genç...Hakikaten önemli sorunsalÜzerine kafa yormak gerek...
                          Bir diğeri de alternatif Uzan vaatleri üzerine...Bir bayan gülümsüyor nutoş-nutella-1 ytl olsun colayla beraber...Kesin Uzan...Eyvallah,tamam bu espri...Ama işin cılkı çıktı bu sıralar

Tamam ben de Nolcak bu memleketin hali? modunda takılmayı severim de bu sıralar sıkıyor bu durumlar...
                          Bir oyumuz var vereceğiz efendim,bu kadar basit

Yorum

Ya,bu arkadaşın oy kullanırken ki tek kriteri parti liderlerinin yaşları
                            boşuna genç parti koymamışlar adını demek ki onun da bir amacı varmış

Yorum

Ya,bu arkadaşın oy kullanırken ki tek kriteri parti liderlerinin yaşları
                              boşuna genç parti koymamışlar adını demek ki onun da bir amacı varmış
                              Mersin adayı 60 yaşında bir amca bilemiyorum artık ne kadar genç=)
                              Neyse,an itibariyle nefret ettiğim şey, sınav 10:30 da açıklanıyor diye 10:31 de arayan insanlar.Anlıyorum,duyarlı ve düşüncelisiniz ama,size ne arkadaşım benim sınavımdan,hayır zaten site açılmıyor 2 saat,bir de telefonla nasıl uğraşayım ben de insanım.Bir de çok anlıyormuş gibi teselli eden cinsleri var bunların,359 say 2 diyorum,neyse sağlık olsun diyorlar.Pes.

Yorum

359 say 2 diyorum
                                Bence deme arkadaşların moralini bozuyorsun şaka bir yana tebrikler

Tatile giderken sağlık karnesini de yanında götüren insanlar sinirim bozardı. Aynı insanların ölmeden önce kendilerine mezar yeri beğenen tipler olduklarını sanırdım. Geçen hafta yanımda sağlık karnesi olmadığı için bir dikişe 55 milyon verdim. Yanımda nakit olmadığı için kimliği rehin bırakıp dikişli bacakla ATM bulup para çekmek zorunda kaldım. Demek ki neymiş, tatile giderken sağlık karnemizi alıyormuşuz

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X