Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Film Tavsiyeleri...

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

aleksmutlu isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyu son zamanlarda çok fazla kullanmaya başladım yaralı bir konu oldu ya..
    Geçenlerde Ironclad diye bir film izledim.. kılıç kalkanlı. sevenleri varsa tavsiye edilir
    Ironclad tarih kokan ve mound&blade tarzı oyunlar sevenler için izlenmesi gerekilen bir film. güzel tavsiye olmuş teşekkürler

Yorum

faith90 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Ironclad tarih kokan ve mound&blade tarzı oyunlar sevenler için izlenmesi gerekilen bir film. güzel tavsiye olmuş teşekkürler
      izlenilmesi gereken bir film..

Yorum

Godfather serisini arka arkaya izle.
        Sonra git babanın elini öp falan.
        Arada İtalyanca bile konuşursun.

Yorum

Dün gece izlediğim "1900 Efsanesi"... Güzel film vesselam. Tavsiye ederim millet.

Yorum

LOTR Trilogy
            Inception
            Limitless
            Unknown
            ...
            Diye uzayan IMDB listesi yapmak pek işinize yaramaz.Zaten klişe olmuş filmler bunlar

Ancak son zamanlarda Coen Kardeşler'in yaptığı filmlere fena sardırdım.O Brother Where Art Thou,The Big Lebowski,True Grit,Fargo...Diye gidiyorum.Öneririm

Yorum

arkadaşlar bugün vizyona girmiş olan KARADEDELER OLAYI filmini izleyenler
              düşüncelerini yazabilir mi? nasıl bir filmdir ? fragmanları gerilim dolu

Yorum

arkadaşlar bugün vizyona girmiş olan KARADEDELER OLAYI filmini izleyenler
                düşüncelerini yazabilir mi? nasıl bir filmdir ? fragmanları gerilim dolu
                ilk gördüğümde korkmak değilde bayağı bir ürkmüştüm ondan fena duruyo bence

Yorum

I am a legend'ı sevdiyseniz, aşağıdaki 2 filmi de tavsiye ederim...

28 days later (özellikle tavsiye ederim)
                  28 weeks later

Konu biraz klişe, virüs salgın, insanlara saldıran zombiler vs. ama filmler zombilerden çok böyle bir durumda insanların yaptıklarına odaklandığı için geriyorlar insanı

Yorum

cobfmv isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    ilk gördüğümde korkmak değilde bayağı bir ürkmüştüm ondan fena duruyo bence
                    bir fragmanında hacı dayı diye bağırdığı kısım sağlam

Yorum

cruiser_rider isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      I am a legend'ı sevdiyseniz, aşağıdaki 2 filmi de tavsiye ederim...

28 days later (özellikle tavsiye ederim)
                      28 weeks later

Konu biraz klişe, virüs salgın, insanlara saldıran zombiler vs. ama filmler zombilerden çok böyle bir durumda insanların yaptıklarına odaklandığı için geriyorlar insanı
                      ben efsaneyim favorimdir. bir çok kez izlesemde heycanını kaybetmeyen bir film. bende tavsiye ederim

Yorum

Im Legend
                        -
                        Buried

Yorum

ben efsaneyim favorimdir. bir çok kez izlesemde heycanını kaybetmeyen bir film. bende tavsiye ederim
                          Kitabını okumanı mutlaka tavsiye ederim o zaman Kitabı "Ben, Efsane" diye geçiyor ki konuya çok daha uygun bir isim bence. Ayrıca konusu kitaptan alınmasına karşın Holywood tarzına yakın olması ve finalde mutlaka Amerikan bayrağı sallandırabilmek için çok fazla değişikliğe uğratılmış senaryo bakımıdan.

Film finali hariç bence de güzeldi; ama yapabilceğim tek yorum "güzel bir Hollywood filmi işte" demek malesef... Belki kitabı okudktan sonra izlememden de kaynaklanıyor olabilir, bilemiyorum. Kitabı ise bu konuda ele alınmış en çarpıcı kitaplardan kesinlikle. Karakterler, adamın psikolojik durumu, final... Hepsi muhteşem, filmden de tamamen farklı.

Öhömm biraz daha konuşursam spoiler vermiş olacağım, o yüzden susuyorum ve bir kez daha şiddetle tavsiye ediyorum kitabı

Yorum

3 Idiots (3 Aptal)

Film çok eğlenceli.Mühendislik okulunda okuyan 3 akrakaşın hikayesini konu alıyor.Ailecek izlenilebilecek bir film.

Yorum

The Rocker kesinlikle izlemelisin pek yeni değil ama olsun

Yorum

It Might Get Loud ve Get Thrashed belgeselleri güzeldir.Shutter Island da izlenesi bir film.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X