Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çok Eşlilik Savunması

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

statıc_x isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yine gergin bir konudaha gelmiş.Kimse beni yanlış anlamasın ama insanlar konu açma gereği duyuyormuş gibime geliyor.Artık bu sitede eski tadı bulamıyorum.Her hafta başka bir siyaset din içerikli konuyla karşılaşıyorum.Sitenin adı mygitar ama içeriye gir siyaset din fırtınaları.Gerçekten bu sitenin eskisi gibi olmasını çok istiyorum gerçekten eski ortamı özledim.Hadi YGS tamam ama bu çok tuafıma gitti böyle bir konunun böyle bir sitede ne işi var diye.İnsanlar sürekli bir tarışma içerisinde.Yav benimde dahil olduğum konular oldu ama en iyisi herkes kendisine ne doğru geliyorsa ona inansın bana göre gereksiz tartışmalar bunlar.Bakın bana göre diyorum kendi görüşümü bildiriyorum ama yine de yorumumu yanlış anlayıp karşıt yorum yapacak kişilerin çıkacağına eminim.Zaten artık bu tarz konulara dahil olmayacağım buda son mesajım.Hepinize kolay gelsin.
    Şeriatçi misin arkadaşım?

Ya boşverin gitarlardan bahsedelim.
    Geçen bir gitar gördüm ilik gibi...Fender Deluxe...

Yorum

Arkada$lar bu sozlerimi cok iyi okuyun.

Forumda oncelikle din, siyaset gibi konularin tartisilmasi yasaktir.

YGS'yi sizi dogrudan etkiledigi icin tartismaniza izin verdik, ki orada tartismaktan ziyade dertlesmek vardi.

Burada ise maalesef hepinizin hatali oldugunu soylemek durumundayim. Burada bir kadin baska kadinlarin haklari uzerine yorum yapmis. Oncelikle, ben soylenenlere katilmiyorum ve bu konuya ekleyebilecegim 5 sayfa yazi oldugunu belirteyim. Ancak, kadinlarin haklarini kadinlarin savunmasina izin vermezseniz, ataerkil toplumu destekler, kadinlarin guclenmesini engellersiniz. Bunun en basit ornegi, bati ulkelerinde kadinlar demokratik haklarina protestolarla kavusmuslardir, Turkiye'de ise kadinlar hic ugrasmadan bu hakka sahip olmuslardir. Bu, onlar icin bu hakkin kiymetini azalticidir - hak olsun veya olmasin demiyorum.

Guclu pozisyondaki kadin kitligindan bu sozlere itiraz eden kadin gormek zor; fakat olmasi gereken budur. Bahsi gecen sozler nitekim parasi olanin birden fazla araba almasi normaldir ile paralel olup kadini bir komodite, satin alinabilen ticari bir mal olarak goruyor. Kadini mal olarak goren ise baska bir kadin. Bunun ozunde dinle alakasi yok.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X