Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsanları anlayamamak

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Kardeşim,Yak bi sigara paran neye yetiyorsa al bi votka veya şarap.Sigarandan bir nefes çek ,sonra bir yudum içki; bak ufuğa doğru,rahatlarsın.Denedim....yarıyor.

Yorum

Ispartalı isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Kardeşim,Yak bi sigara paran neye yetiyorsa al bi votka veya şarap.Sigarandan bir nefes çek ,sonra bir yudum içki; bak ufuğa doğru,rahatlarsın.Denedim....yarıyor.
      Denedim kardeşim yaşadığım uykusuz gecelerde sigaranın dibine bulabildiğim alkolün içine düştüm.Ama bana faydalı olan unutmamı (azda olsa) sağlayan gerek mygitar ailesi olsun gerek diğer dostlarım olsun bana yalnız olmadığımı hissettirmesidir.

Yorum

zaten arkadaşlarımız söylenecek olanları söylemiş bi de ben ekliyim küçük bir not:sevdiklerine öyle delicesine bağlanmanın bir anlamı yoktur bence,olay aslında adam gibi sevip adam gibi silebilmekte işte silebilmek kısmı biraz zor olacaktır aklından sileceksin belki de ama yüreğinden gitmeyecektir o,zamanla onu da yapacaksın bundan eminim,burda kocaman bir ailen var bunu unutma o kız seni yalnız bırakmış olsa bile biz yanındayız (:

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X