Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kulak Çınlaması

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Kulak Çınlaması

Arkadaşlar dün konser vardı. Ben de en önden 6-7 kişi kadar arkadaydım ve sol hoparlörlere yakındım. Konserden geldikten sonra sol kulağımda bir çınlama farkettim. Hala devam ediyor. Bu geçer mi? İşitme kaybına yol açar mı? Frekans kaybına yol açar mı?

1-2 gün bekleyin.Çınlama devam ederse hemen doktora görünün.

Yorum

merak etme dün bizim de pinhani konseri vardı pena alacağım diye sağ kulağımı feda ettim ama geçti benim bugün seninde en geç yarın geçer

Yorum

Bir provamda ritmci ve basçı amfilerini fulleyip kafamı mahvettiğinde yaşamıştım.2 gün sürdü benimki.Garip yanı mutfağa girdiğimde kesiliyordu

Yorum

ozerb96 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          merak etme dün bizim de pinhani konseri vardı pena alacağım diye sağ kulağımı feda ettim ama geçti benim bugün seninde en geç yarın geçer

Aldın mı bari penayı Ben de Metin Türkcan'ın penasını alma uğruna mahvettim kulağımı ama alamadım. O kadar sıkışıktı ki

Yorum

Kulağımdaki çınlama geçti denecek kadar azaldı. Fakat geçse bile kulağıma geri dönüşü olmayan bir zarar vermiş midir? Frekans kaybı gibi :S

Yorum

Guitarist95 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Kulağımdaki çınlama geçti denecek kadar azaldı. Fakat geçse bile kulağıma geri dönüşü olmayan bir zarar vermiş midir? Frekans kaybı gibi :S
              aldım tabiki almam mı dunlop tortex standard 1,5 mm kullanıyormuş merak etme hala en ince ayrıntıları duyabiliyorum sanada birşey olmaz (pardon dunlop gator grip standard kullanıyormuş )
              Son güncelleyen ozerb96; 14-05-2011, 11:48. Sebep: hatalı bilgi düzeltmesi

Yorum

Cok sese maruz kaldiginda agzini biraz acip ostaki borunu rahatlatabilirsin. Riski en aza indirir. Subwoofer gibi. Kulagini cok yordugunu dusundugun zamanlarda kulaklikla muzik dinlemeye ara vermelisin.

Belki bir iki kere hoparlorlere yakin izleyince bir sey olmayabilir ama ileride zarar verebilir.
                Son güncelleyen freefall; 18-09-2011, 16:45.

Yorum

Fazla gürültülü ortamda uzun süre kalma bence

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse