Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sırt Ağrısı mı Kalp Ağrısı mı?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Sırt Ağrısı mı Kalp Ağrısı mı?

Arkadaşlar benim eski yatağı değiştirdik yenisini aldık. Eskisi de yerde duruyordu. Yerde yatim dedim bi günlük. Sabah kalktım hem sırtım ağrıyor hem kalbimin olduğu ön bölge ağrıyor. Daha önceden de sırtım uyurken falan açık kaldığında bu tarz bir ağrı oluyordu. 1 yıl önce falan doktora gitmiştim. Sırtımda kas spazmı var dediler ilaç verdi kullandım geçmedi. Kalbim için gitmiştim bir şey yok demişlerdi. Şimdi de nefes alıyorum , nefesimi sonuna kadar verince hafif bir ağrı oluyor. Sizce neden kaynaklanıyor olabilir?

Sağlıkla alakalı bir şeyi burda danışman kendi sağlığın açısından iyi olmaz. Doktorlar bile çoğu zaman hastalıklara teşhis koyamazken bunu forumlarda sormak senin için iyi sonuçlar doğurmayabilir dikkat et

Yorum

Sol tarafinin ustune yatiyorsan agirliktan olsa gerek kaslarini eziyor olabilirsin; ancak kesinlikle IYI bir doktora gorunmelisin (ortopedist..).

Yorum

Yunus'un dediği gibi sağına yat, gece yatarken belini güzel topla, üstünü güzel ört. Ve sakın bir daha sağlık sorunlarını hekim dışında kimseye danışma. Bkz. 2000lere kadar sıkça gördüğüm bel çekme, yerine oturtma adı altında sakatlayıcı hareketler.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X