Duyuru

Collapse
No announcement yet.

YGS skandalı

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• YGS skandalı

http://www.cnnturk.com/2011/turkiye/...6.0/index.html

Zaten biz alıştık skandallara ama arkadaşlar bu kadarı olabilir mi sizce? Baştakiler kendi adamlarını geçirmek için her türlü yolu deniyorlar, biz ise yıllarımızı bu sınavlara veriyoruz, iyi bir üniversite kazanalım, iyi bir yaşam şartlarımız olsun diye. Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler?

Benim bu konu hakkındaki düşüncem kısa ve öz. Goverment "sux"
    Son güncelleyen metallistdude; 08-04-2011, 19:25.

Yorum

Ne yazık ki oluyor.Bizi öyle saf öyle salak sanıyorlar ki ...
      Denecek bir şey yok artık.
      Kpss de yaptılar iki gün tartışıldı istediklerini yine yaptılar.
      Şimdide YGS
      Emeklerimize yazık gerçekten yazık arkadaşım.En kısa sürede bir cemaate girmek lazım bu ülkede insan gibi yaşamanın tek yolu bu oldu artık.

Yorum

Jables isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Ne yazık ki oluyor.Bizi öyle saf öyle salak sanıyorlar ki ...
        Denecek bir şey yok artık.
        Kpss de yaptılar iki gün tartışıldı istediklerini yine yaptılar.
        Şimdide YGS
        Emeklerimize yazık gerçekten yazık arkadaşım.En kısa sürede bir cemaate girmek lazım bu ülkede insan gibi yaşamanın tek yolu bu oldu artık.
        Bizi saf bizi salak sansalar keşke. Sanmıyorlar ki biliyorlar. Harbiden safız, harbiden salağız. Ülkeyi önce satıyorlar satıyorlar arada iki sorunu çözüyorlar yol yapıyorlar, alışveriş merkezi yapıyorlar. Okulda öğrenciye bedava kitap veriyorlar sonra neymiş efendim yok ekonomi düzelmiş yok bilmem neymiş. Sonra tekrar seçim oluyor tekrar bunlar seçiliyor. Ergenekon yok bilmem ne milleti kandırıyorlar, milleti vatan haini terörist ilan ediyorlar. Terörist başı şerefsiz bebek katiline "Sayın" diyorlar, vatandaşımıza "Al ananı da git" diyorlar. Ülkemize nükleer enerji santrali yapıyorlar. KPSS skandalı çıkıyor, LYS çıktı şimdi kim bilir daha neler vardır. Biz gene bunları seçeriz ama abi çünkü salağız anasını satıyım.

Yorum

metallistdude isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Bizi saf bizi salak sansalar keşke. Sanmıyorlar ki biliyorlar. Harbiden safız, harbiden salağız. Ülkeyi önce satıyorlar satıyorlar arada iki sorunu çözüyorlar yol yapıyorlar, alışveriş merkezi yapıyorlar. Okulda öğrenciye bedava kitap veriyorlar sonra neymiş efendim yok ekonomi düzelmiş yok bilmem neymiş. Sonra tekrar seçim oluyor tekrar bunlar seçiliyor. Ergenekon yok bilmem ne milleti kandırıyorlar, milleti vatan haini terörist ilan ediyorlar. Terörist başı şerefsiz bebek katiline "Sayın" diyorlar, vatandaşımıza "Al ananı da git" diyorlar. Ülkemize nükleer enerji santrali yapıyorlar. KPSS skandalı çıkıyor, LYS çıktı şimdi kim bilir daha neler vardır. Biz gene bunları seçeriz ama abi çünkü salağız anasını satıyım.
          Hükümetten ve cemaatten nefret etsem de şu muhabbet beni baydı abi yapmayın gözünü seveyim..

Yorum

Ney yapmayalım abi? Önce susalım, sonra yazmayalım sonra düşünmeyelim sonra tekrar düşünmeyelim boş verelim tekrar susalım tekrar ve tekrar? Bunlar konuşulmasın zaten. Bir medyamız var yemekteyiz olsun yetenek sizsiniz olsun uyuyalım sonra dini duyguları sömürerek millet bir yerlere gelsin. Biz de susalım. Bu konu altında da bunlar konuşulmayacaksa yirmi sene sonra çocuklarımız da bu şekilde senelerce inek inek oturacak gereksiz saçma sapan bilgileri hayatı boyunca hiç bir işine yaramayacak bilgileri ezberleme yarışına girecek bir de böyle arada hile yaparak başkaları bir yerlere gelecek neden çünkü biz susuyoruz. Sen rahatsız olduysan sen sus birader. Konuşmaya katılma. Böyle bir konu yokmuş gibi davran.

Yorum

metallistdude isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Ney yapmayalım abi? Önce susalım, sonra yazmayalım sonra düşünmeyelim sonra tekrar düşünmeyelim boş verelim tekrar susalım tekrar ve tekrar? Bunlar konuşulmasın zaten. Bir medyamız var yemekteyiz olsun yetenek sizsiniz olsun uyuyalım sonra dini duyguları sömürerek millet bir yerlere gelsin. Biz de susalım. Bu konu altında da bunlar konuşulmayacaksa yirmi sene sonra çocuklarımız da bu şekilde senelerce inek inek oturacak gereksiz saçma sapan bilgileri hayatı boyunca hiç bir işine yaramayacak bilgileri ezberleme yarışına girecek bir de böyle arada hile yaparak başkaları bir yerlere gelecek neden çünkü biz susuyoruz. Sen rahatsız olduysan sen sus birader. Konuşmaya katılma. Böyle bir konu yokmuş gibi davran.

İşte bu konuda çok haklısın o kadar koyun bir millet olduk ki artık duble yol yaptı diye adama tapıyorlar.Bizzat şahit oldum buna.Benim bu ülke için artık bir umudum kalmadı ne yazık ki.Biz bize emanet edilen vatanı koruyamıyoruz neden ?
              Öss LYs KPSS sonra DGS sonra KPDS e biz başa veya önemli bir yere gelemiyoruz ki.Hep aynı insanların* elinde dönen bir yönetim var ülkede.Doğal olarak b*ktan bir türlü kurtulamıyoruz.
              Ha şu var eskiden deli gibi savunurdum fikirlerimi ama artık umrumda değil.Ben anlattıkça hala kişilere kurumlara tapmaya devam eden insanlar var ortalıkta.Sırf bu yüzden artık kimseye gerçekleri görün demiyorum.Bırakalım onlar tatlı rüyalarını yaşasınlar.Taptıkları , ses etmedikleri adamlar üstlerindeki donuda alıp çok sevgili* müttefiğimiz ABD ye kaçtığında belki biraz olsun ayılırlar.Ülkemiz bölündükten sonra , karnı aç gezerken belki anlarlar.

*üsluptan dolayı özür dilerim

Yorum

çekip gidelim bu diyardan

Yorum

bodominheaven isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  çekip gidelim bu diyardan
                  bencede

Yorum

Arkada$lar hepinize tavsiyem, okuyun, universite bitirin, master'a yurtdisina cikin, biraz ufkunuz genislesin. Size verilen saygiyi hissedin, degerinizi anlayin, ondan sonra donup donmemek olayini dusunebilirsiniz.

Bir de ricam saga sola kufur etmeyelim, ortami kutuplastirmayalim, zaten konular cok hassas ve gittikce hassaslasiyor, fazla politik olaylara cekmeyelim bir zahmet.

Rica ediyorum sizden.

---

Konu hakkinda konusacak olursam, bu olay gercekten cok uzucu ve bu ugurda terler dokup bolca emek harcayan kisiler icin (ve bu sinavin en az %50sidir yani) katlanilamaz bir olaydir eminim. Umarim yapilmasi gerekenler derhal yapilir.

Yorum

benimde artık hiç umudum kalmadı TÜRKİYE'den. ynx in dedii gibi gibi üniversiteyi bitirip direk yurtdışına çıkmayı düşünüyorum. devlet dediğin milletine yardım eder EZİYET etmez. bu gidişle türkiyenin kafası 100 yıl kadar b.k tan kurtulmaz. eskiden milliyetçiydim şimdi içimde en ufak bir rsevgi kalmadı. ne olacaksa olsun .umrumda değil artık.

Yorum

OSYM açıklama yaptı. http://www.osym.gov.tr/belge/1-12474...n-soru-k-.html

Tekbir kitapçık da bile olsa, bu BÜYÜK bir sorun. Ayrıca bütün kitapçıklarda tutuyor diye iddialar atılıyor. Ayrıca sadece MAT değilmiş bu olanlar. Diğer bölümlerde de varmış benzer şifreler.

Bütün Haber Bültenlerinde yer aldı bu sabah. Akşam Herkesin haberi olacaktır. Hadi, örtbas et OSYM, gene örtbas et...

Yorum

Şıkları büyükten küçüğe doğru sıraladığınızda çakışan şık doğruymuş matematikte.Bu yol ile 40 sorudan 37 si doğru çıkıyormuş.Benzer bir yöntem ilede türkçe sorularının yarısından fazlası doğru çözülüyormuş.

Yorum

http://www.osym.gov.tr/belge/1-12470...-29032011.html

İsteyen baksın. Bütün MAT 5dk çözülüyor. Dün gece ilk haberi olanlardanım. Dün gece Direk kontrol ettim Matematiği. 30 küsür tanesini 5dk yaptım. Diğer bölümlere bakmak istemedim sonra.
                            Haber Bültenlerine düştü nasılsa, bakalım ne olacak.

Yorum

Arkadaşlar açıkca bu tür şike ve hilelerden cemaat'a katılmayı düşünüyorum .Gidiş kötü.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X