Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Budem: Benim Hikâyem

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Budem: Benim Hikâyem

Yüklemsiz, yargısız cümlelerde sözde özne olmaya çabalıyorum. Senin gibi koca bir paragrafın içinde sadece bir noktalı virgül ya da bir minik paragrafta bir dip not, bir yan cümle veya gölgene eşlik eden üç nokta olabiliyorum ancak. Bir küçük nüvemi bile bulamıyorum bizim hikâyemizde. Ve hatta bazen bu hikâyenin sadece bana ait olduğunu bile düşünmeye başlıyorum. Benim yazdığım bir hikâye; ama içine kendimi bile koymayı unuttuğum sahte bir karalama işte. Ya da… Neyse boşver, sözde özneyim nihayetinde!

Buşra DEMİRCİOĞLU
    Son güncelleyen budem; 06-02-2009, 11:15.

Kısa ama etkili bir anlatım olmuş. İnsanın kendi içindeki savaşını anlatan ve de anlatması zor olan bir duyguyu başarıyla anlatmışsın. Ama yazdıklarını bir cümlede olsa sahte görmemen gerekir, çünkü içinde senin hissettiklerinden bir kırıntıda olsa vardır. Tebrik ederim..

Yorum

Teşekkür ederim, yorumun için. Şimdi bakıyorum da gerçekten bayağı kısa bir yazı olmuş

Yorum

Çok tatlı bir yazı olmuş. Yazı yazmayı seven, yazı yazmaya belki de aşık olan bir çok kişinin içini kıpırdatacak bir yazı olmuş.

Yorum

Çok teşekkür ederim...
          Yorumunu okuyunca içim ürperdi, çok tatlı bir yorum yazmışsın
          Sağol :approve:

Yorum

Mevzuyu farklı bir konu üzerinden anlatan bu tip yazılara bayılıyorum resmen. Kısa, öz ve çok güzel olmuş.. Tebrikler budem..

Yorum

Teşekkürler güzel yorumlarınız için...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse