Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Oyun müzikleri

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

eheh,ben amigası olan bi arkadaşa verdim 2 tane çok sağlam joystiğimi ,sorumsuz manda kaybetti.yani 2005 ortalarına geldiğimiz şu sıralarda utanmadan commodore 64 (amiga bile değil) oynayabillecek bi adamım.

Yorum

yaptiğin ufak bi nostalji be basic... utanmana gerek yok.. valla ben hiç utanmadım )
      ilginç geliyo insana.. bana en ilginç gelen şeyde onca yıl üzerinden hala barbarian'ın hareketlerini unutmamış olmamdı )) kafa kesme, aşağı yukarı kılıç sallama vs... yuh artık!!

Yorum

şöle kafa üstünden kılıcı çevirip vurdun mu kesmeyi karşıdakinin boynuna,kafasını bücür canavarlar tekmeler yerde.bi de slip don giyiyolardı eheh.
        ama bu ayrı bi konu.

Yorum

evet ***!! konunun dışına çıktık...
          oyun müziklerinden bi insan katliamı carmegeddon'un müzikleri de insanı çoşturuyodu ayrıyetten... insanın daha çok katliam yapası geliyordu..

Yorum

Her ne kadar son cevaptan biraz süre geçmişsede yazayım bari içimde kalmasın.Ateri oyunlarındaki müzikler güzeldir tabi ben küçükken bilgisayarlar biraz lüks kaçıyordu.Ayrıca son günlerde çıkan oyunların müziklerini dinleme fırsatı bulamıyorum çünkü bilgisayarım 2003'ten sonraki oyunları kaldırmıyor ehue aslında sırf müziklerini dinlemek için install edebilirim.Beğendiklerim:Hard Truck 2,Medieval Total War,Fifa 99 ve Nba 2000 daha varda aklıma gelmiyor neyse...

Yorum

quake 2 & 3

Yorum

shogun total var un müzikleri mükemmeldi. hele ki sawaş sırasında çalan müzikler acaip gaza getiriodu. benimde orduyla birlikte karşıya dalasın geliodu valla

bi red alert 2 yid galiba hell march süper bi şarkı. çalmasıda çok zevkli ayrıca. bir de warcraft 3 daha önce söyleimştim power of the horde die bi şarkı var... oda mükemmel. d-day adlı haritada ve oyunu bitirince çalıo... çok iyi..

Yorum

arkadaşlar bakın en baba müzikler genelde FRP ve Adventurelarda mevcuttur.
                  eğer imkanınız varsa bulun ve şaheser müzikler dinleyin.
                  öyle böyle diil adamlar harbi orkestra tutmuşlar mesela:

might and magic 6 (3DO Company)
                  Lands of lore 2 (Westwood Studios)
                  Atlantis 1 ve 2 (Cryo Interactive)

işte bu oyunları alın müzikleri nasıl diyim size biliyormusunuz Yüzüklerin Efendisi film varya ahanda o kalitede abartmıyorum.
                  adamlar abartmış.
                  ben might and magic'i takıp müzik detinde dinliyorum. pianolar, kemanlar, klasik gitarlar bi görseniz...
                  alır sizi götürür...
                  piyasada dinlediğimiz şarkılar halt etmiş

Yorum

*** might and magici unutuum.. haklısın çok profesyonel müzikleri var...

Yorum

Olay,ORJİNAL oyun müzikleriyse Metal Gear Solid'i tek geçerim abi.
                      Oyun boyunca tempodan ödün vermeden oynuyor insan.
                      Bi de serinin 3. sünde oyunun "theme" ini sadece gitarla çaldıkları bi bölüm var ki,oyunun tüm serisini oynamış bir Türk evladı olarak tüylerim diken diken oldu ***.
                      Metal Gear'a saygılaaar.

Yorum

Rome total war'u oynamak kısmet olmadı Sistem allahlık....

Ama Medieval Total War gercekten çok hoş... Acayip gaz dediğiniz gibi....

Yorum

Full Throttle'ın müzikleri çok iyiydi ya
                          ama en aşmış müzik kesinlikle Mafia'nın..Lordz of Brooklyn adlı bir grup icra ediyor sanırım..bulursanız dinleyin,mükemmel..

Yorum

Warcraft tabi.

Ha ayrica metal gear solid.

Yorum

Fifa98

Yorum

quake2,diablo 1 ve 2 nin müzikleri...kotor da fena değil ama final fantasy seri
                                lerinin üzerine tanımam.

Düzenleyen - Sparhawk on 22/08/2005 22:13:08

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse