Duyuru

Collapse
No announcement yet.

World of Warcraft

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

kısa zaman önce wow account umu satıp ..burdan gelen parayla marshall anfi ve bir elektro gitar aldım :d umarım bir daha herhangi online oyun oynamam..gerçekten çok iradeli bir insan değilseniz ciddi bağımlılık yapıyor..saigarayı bıraktım umarım wow dan da kurtulurum..tüm umudum müzikte

Yorum

arkadaşlar 2 yıllık wow oyuncusuyum bende lvl 70 gnome mage var yeni başlayanlar gnome açsın burning blade serverındayım derslerden dolayı yaza kadar dondurdum accountu süper bi oyun 1 kere tamamen bırakmayı denemiştim olmadı.başladıktan sonra bırakmak çok zor.çokda eğlenceli bi oyun başlamayın diyenlerinde haklı olduğu yerler var ama başlarsanız da pişman olmazsınız kesinlikle. çok eğlenceli bi oyun.

Yorum

Arkadaşlar bende 2 sene wow oynadım . Belkide 100'den fazla karakterim oldu. En az 10 tane level 60 ve 70 karakterim oldu. İnanın bana hayatımın en büyük bakın !!!"en büyük" !!! hatasını yaptığıma inanıyorum. Elektro gitarım bana hediye gelmişti ve iyiki gelmiş iyiiki allahıma bin şükürler olsun. Hiç kimseye tavsiye etmem. İnanın bana elektro gitara başliyinca hayatıma oyundan başka birşeyler girdiğini farkettim.. Belki derslerimde bir değişiklik olmadı. Ama unutmayın herşey ders değil. Aile içindeki hayatım bozulmuştu wow oynamaktan. Hiç yalan söylemeyen birisiydim ve sırf wow için ne yalanlar söyledim anneme babama... Ama kazandığım ne oldu ? Koca bir 0, benden önce yazan arkadaşlar gibi ... BC den önce yapmadığım raid kalmadı BC den sonrada, black temple denilen yerin nerdeyse sonuna kadar gittim. Ama keşke diyorum keşke annem babam bilgisayarımı alsaymış elimden keşke yaksalarmış lanet bilgisayarımı kendime gelseymişim ! Arkadaşlar 2 yıl çok büyük bir zaman kaybı.. Bu yüzden lütfen uyarıyorum hepinizi LÜTFEN AMA LÜTFEN BU OYUNU ALMAYIN. Ayrıca çok afedersiniz o şerefsiz amerikalı firmalarada para yedirmemiş oluruz böylece. Belkide o 2 senemi gitara verseydim ve gitarı o lanet oyunu oynadığım gibi ( azimle !! ) çalışsaydım gitara şuanda çok daha farklı bir yerlerde olabilirdim.

Düzenleyen - KullanıcıAdı on 02/04/2008 19:48:51

Yorum

Ben Wow ilk çıktığından beri oynarım o zamanlar 8. sınıfa mı ne gidiyordum inanılmaz sarmıştı beni o zaman ki OKS'yi kazanamadım.Hala da oynamaktayım Burning Legion'da Tysora adlı Human Holy paladinim mevcuttur...

Yorum

Arkadaşlar bende 2 sene wow oynadım . Belkide 100'den fazla karakterim oldu. En az 10 tane level 60 ve 70 karakterim oldu. İnanın bana hayatımın en büyük bakın !!!"en büyük" !!! hatasını yaptığıma inanıyorum. Elektro gitarım bana hediye gelmişti ve iyiki gelmiş iyiiki allahıma bin şükürler olsun. Hiç kimseye tavsiye etmem. İnanın bana elektro gitara başliyinca hayatıma oyundan başka birşeyler girdiğini farkettim.. Belki derslerimde bir değişiklik olmadı. Ama unutmayın herşey ders değil. Aile içindeki hayatım bozulmuştu wow oynamaktan. Hiç yalan söylemeyen birisiydim ve sırf wow için ne yalanlar söyledim anneme babama... Ama kazandığım ne oldu ? Koca bir 0, benden önce yazan arkadaşlar gibi ... BC den önce yapmadığım raid kalmadı BC den sonrada, black temple denilen yerin nerdeyse sonuna kadar gittim. Ama keşke diyorum keşke annem babam bilgisayarımı alsaymış elimden keşke yaksalarmış lanet bilgisayarımı kendime gelseymişim ! Arkadaşlar 2 yıl çok büyük bir zaman kaybı.. Bu yüzden lütfen uyarıyorum hepinizi LÜTFEN AMA LÜTFEN BU OYUNU ALMAYIN. Ayrıca çok afedersiniz o şerefsiz amerikalı firmalarada para yedirmemiş oluruz böylece. Belkide o 2 senemi gitara verseydim ve gitarı o lanet oyunu oynadığım gibi ( azimle !! ) çalışsaydım gitara şuanda çok daha farklı bir yerlerde olabilirdim.

Düzenleyen - KullanıcıAdı on 02/04/2008 19:48:51
            gerçekten haklısın...3 yıldır bu lanet oyunu oynuyorum ve Stormrage de 5 tane alliance, diğer serverlarda da migrate edilmiş toplam 7 tane 70 charım var...Gerçekten bir sre snra insanı hayattan koparıyor, yukarıda yazılanları dikkate almanızı öneririm...

Yorum

bende Burning Legion 70 lwl Undead Warlock dum ama char banlandı sebepsiz yere şimdi de undead mage kasıorm daha 30 lwl ama ossun

Yorum

bende Burning Legion 70 lwl Undead Warlock dum ama char banlandı sebepsiz yere şimdi de undead mage kasıorm daha 30 lwl ama ossun
                Sebepsiz yere hiç bir karakter banlanmaz/banlanamaz, sen bence bir GM'e ticket gönder.

Yorum

World of Warcraft [Realmlar ve bilgi paylaşımı]

Merhaba arkadaşlar forumda bu bölüme sanırım ilk mesajım olacak. İlk defa İnternetten tesadüf eseri gördüm bu oyunu daha önce hiç bilgisayar oyunu oynamamıştım benim için farklı bir deneyim oldu. Oyunda bazı canavarlar filan var Onun haricinde diğer herkes gerçek oyuncu, konuşabiliyorsunuz gurup halinde zindanlarada girebiliyorsunuz. Ama ingilizce bilmeniz gerekli yoksa çok zorlanabilirsiniz. Onun haricinde sanal bir dünya diyebiliriz 2 gezegen var Ana gezegen de 3 kıta var 2 tane Birlik var Alliance ve Horde her iki birliğin içinde de 5 tane ırk var. Tavsiye ederim, seviye atlıyorsunuz oynadıkça. Ben 67 lv oldum daha şimdiden Belki Aranızda oynayanlar vardır. Oyunu internette araştırabilirsiniz.

www.wowhead.com (reklam olacağını hiç zannetmiyorum) oyunun hakkında aklınıza ne geliyorsa mevcut sadece bu oyun ile ilgili bilgi içeriyor ve ingilizce.

Oyun 3 eklenti paketinden oluşuyor.
                  Wow Classic
                  Wow Burning cursade
                  Wow Wrath of the lich king
                  Wow Catacylsm

Yeni gelicek olan Wow Pandaria sanırım 2012 nin herhangi bir ayında piyasaya sürülücek

Oyunda ilk paketi almak zorunlu ilk paketi alınca 1 ayda oynama süresi veriyor ilk paketle 60 lv olabilirsiniz, Burning cursade ile 70 lv olabilirsiniz ve Blood elf ve Alliancelerde bir ırkı açabilirsiniz.

Lich king ile 80 lv olabilirsiniz. ve son paketi alarak 85 olabilirsiniz ve uçan bineğinizle haritada uçabilirsiniz.

Bir önceki paketi almadan diğerini alamassınız. ayrıca paketler hariç aylık ücretide sanırım 24 tl ye geliyor.
                  Oyunu Teknosadan aldım ben internette kod olarakta satılıyor ama teknosadan alın derim çünkü oyun çok büyük indirmek işkence olabilir.

10 günlük bedava oynama hakkınızda var bu arada ama sadece 20 lv olabiliyorsunuz.

Tavsiye ederim. Ben 66 lv bir death knight ım ve 55 lv warlockum var. şimdiden çok keyifli ve çok farklı bir deneyim.

Özellikle diğer kişilerle konuşuyorsunuz ve birşeyler yapıyorsunuz beraber yani bana çok keyif veriyor gerçektende... Daha önce hiç oyun oynamamış biri olsamda genede çok güzel işler çıkartabiliyorum

Yorum

Madem başlık yeniden canlandı, ben de yazayım

'There are ten million people in the World of Warcraft, because Chuck Norris allows them to live'

Yorum

Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Bırakın wow, çizgi film gibi ne öyle, açın warhammer oynayın komşular, bağımlılığı o zaman görün. Tabi sözüm strateji sevenlere.
                      warhammer paralımı?? paralı değilse oynıcam indirdim ben strateji tutkunuyum

Yorum

Ben moltende demon lock oynuyorum pvp server ama güzeldir. Gelen oynayan varsa iletişime geçebilir nickim: miamoreterno

Yorum

WoW 5-6 yılımın geçtiği MMORPG Hala oynarım Burning Legion Alliance kısmında Nickim Kenseii

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                          X