Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Parfüm 5

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Bu arada bloğunuda takip ediyorum.Her yeni kokuda
    heyenlanmıyorum desem yalan olur.
    Eline sağlık kesene bereket.............

Yorum

• sağol komşu evet yorumunu yaptığım kokuları 50,lik ve ya 100,lük alıp bir süre kullanıp yorumluyorum kendimce evet sample almadığımdan biraz keseye dokunuyor ama işte bu,da bir merak..hayır cartier serisinden henüz kullanmadım channel allure ise sevilde bir kaç fıs denemiştim düzenli kulanmadığım için bir yorum yapamıyorum ama ilk izlenim biraz yapay gelmişti birde mağazada L,essence de Cerruti fıslatmıştım hoş değişik centilmen bir kokuya benziyordu yapaylık algılamadım.. deneyeceğim..eğer maskülen seviyorsan polo yeşil,ve aramis tuscany dolabının başköşesinde durmalı bence henüz daha iyisini denemedim modern reserve versiyonuda çok övülüyor sanırım biraz daha günümüze uyarlanmış versiyonu denemek lazım..ayrıca cs,de canali style bayağı indirimde denemedim ama kör alış yapılabilecek fiyata inmiş yanlış hatırlamıyorsam 26 $ civarıydı o,da olumlu yorumlar almış.

Yorum

• axy1968 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        sağol komşu evet yorumunu yaptığım kokuları 50,lik ve ya 100,lük alıp bir süre kullanıp yorumluyorum kendimce evet sample almadığımdan biraz keseye dokunuyor ama işte bu,da bir merak..hayır cartier serisinden henüz kullanmadım channel allure ise sevilde bir kaç fıs denemiştim düzenli kulanmadığım için bir yorum yapamıyorum ama ilk izlenim biraz yapay gelmişti birde mağazada L,essence de Cerruti fıslatmıştım hoş değişik centilmen bir kokuya benziyordu yapaylık algılamadım.. deneyeceğim..eğer maskülen seviyorsan polo yeşil,ve aramis tuscany dolabının başköşesinde durmalı bence henüz daha iyisini denemedim modern reserve versiyonuda çok övülüyor sanırım biraz daha günümüze uyarlanmış versiyonu denemek lazım..ayrıca cs,de canali style bayağı indirimde denemedim ama kör alış yapılabilecek fiyata inmiş yanlış hatırlamıyorsam 26 $ civarıydı o,da olumlu yorumlar almış.
        Merhaba,
        Aramis Tuscany'e sahibim.Hakıkaten çok kalıtelı bır koku.
        Parfüm dünyası çok güzel.Mümkün olduğunca ayda birde olsa yenı kokular alıp denemeye çalışıorum.Ama nota yorumu yapabılecek durumda değilim.En son Giorgio Beverly Hills For men aldım.
        Kokusuna gelırsem.Kourosvari bir koku.Ama Kourosun yeri apayrı.
        Ama Giorgioda tende durdukça güzelleşen kokulardan,ama eskimoda
        bir koku izlenimi veriyor.
        İyi gunler.......

Yorum

• Benimde hala elimde bitiremedim daha giorgio beverly hills foruma yeni üye olduğumda almıştım çok hoş eski tarz sert maskülen kokudur gündelik kullanıma uygun değil ilk sıkışta bunaltan sonradan güzelleşen kokulardan ama yaş ortalaması yüksektir bence 35 altına biraz ağır kaçabilir hatta geçenlerde bir akşam biryere gidecektik benim oğlanla(11yaşında) bende dolabımda bir sürü parfüm arasından elim giorgio ya gitti bi fıslatayım dedim oğlumda yanımda oda meraklı parfümlere onunda hırkasına çok az yarım fıs kadar fıslattım...aradan 2-3 gün geçmiş onun odasında burnuma güzel miskli bir koku geliyor unutmuşum tabii giorgio fıslattığımı kedi gibi kokuyu takip ettim askıdaki hırkadan geliyordu kalıcılığı gayet iyi ve hoş bir koku özellikle dip notası kıymeti ülkemizde pek bilinmeyen kokulardan hatta karşı cinsin ilk kokladığında off hacı yağı gibi diyeceği cins kokulardan ve evet eski moda bir koku yeni sürümlerinin biraz modernize edilmesi gerekir eğer öyle olursa on numara birkoku olur ben birde giorgio red siparişi vermiştim henüz gelmedi artık üretilmiyor sanırım o,da çok övülen bir koku bakalım nasıl çıkacak gelince yorumlarız
          (şimdi blog,a baktımda giorgio for men,i yorumlamamışım..sanırım forumda ve blogunda özgün komşu güzelce yorumladığı için.)
          Son güncelleyen axy1968; 21-01-2011, 15:39.

Yorum

• Giorgio

Evt.Özgün komşu hakıkaten güzel yorumlamış.Ama sende hakkını vermişsın.Bende hacımisi yorumu aldım.Ama dediğin gibi durdukça güzelleşen bir koku.Ne güzel oğlanda meraklı kokulara.
            Red ile ilgili yorumlarını bekliyorum.Bu aralar PS Story çok beğeniliyor karşı cins tarafından bende bol bol fıslıyorum.Duşdada jelini kullanıyorum.
            Birde Giorgio,çıktıktan kısa bır sure sonra dergilerde eşantıyon olarak verilmeye baslanmış ve restaurantlarda kullanılması yasaklanmış.Çunku kokusu yemeklerın kokusunu bastırıyormuş.

Yorum

• ilginç millet giorgio yu koklamaktan yemek yemeye iştahı kalmıyordur herhalde...ps story benimde beğendiğim gigli,ile birlikte favori ılık hava kokum ikisinide bahara saklıyorum..madem eski tarz berbervari maskülen kokuları seviyorsun sana birde roberre noir,i öneririm fiyatına göre çok iyi bir maskülen koku kalıcılık,ta fena değil cs,de 12-15 usd arası sanırım fiyatı.. bu havalara çok iyi gidiyorgenel beğeniye uyabilecek tarz kokulardan ve fıslattığında kimse hacı misi demez ferah bir koku.
              Son güncelleyen axy1968; 22-01-2011, 11:40.

Yorum

• arkadaşlar D DARA dan verdiğim bvlgari ph 2adet tester larım ayın 20 si itibarı ile geldi.tam 15 günde elime ulaştı.adamlar yanınada 1 adet chrstian audgier in sample ını koymşlar..

Yorum

• SUZERK isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar D DARA dan verdiğim bvlgari ph 2adet tester larım ayın 20 si itibarı ile geldi.tam 15 günde elime ulaştı.adamlar yanınada 1 adet chrstian audgier in sample ını koymşlar..
                  ddara'nın indirim kuponu var mı?

Yorum

• escargot isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    ddara'nın indirim kuponu var mı?
                    var..canlı chat yapan arkadaşa sor? akşam saatlerinde onlıne *****.ben %10 indirimli aldım ama kodu hatırlamıyom.zaten **** yapıcı arkadaşlar.mesela stokta olmayan ürünleri sordum bazılarını ebaydan tedarik edip yollayabileceğini bile söyledi.fiyatlarınıda verdi..herkesin bilgisine..

Yorum

• suzerk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      var..canlı chat yapan arkadaşa sor? Akşam saatlerinde onlıne *****.ben %10 indirimli aldım ama kodu hatırlamıyom.zaten **** yapıcı arkadaşlar.mesela stokta olmayan ürünleri sordum bazılarını ebaydan tedarik edip yollayabileceğini bile söyledi.fiyatlarınıda verdi..herkesin bilgisine..
                      çoğu parfüm stoklarinda yok çeşit biraz az maalesef

Yorum

• Dunhill desire
                        2000 çıkışlı yenice bir koku şekerli vanilyalı odunsu oryantal tarzında...detaylar blog,da

takaslık
                        Wrangler formen 100ml.(%75 dolu)
                        Ungaro apparition intense 100ml.(%98 dolu
                        )

Yorum

• Üstadlar Merhaba!
                          sizlerin yorumlarınıza istinaden extrascents'den aldğım YSL Jazz parfüm ya sahte ya da benim beklentim farklıydı ki, neredeyse kokudan nefret edeceğim. Şöyle ki benim 30 senedir devamlı gittiğim berberimin traş sonrası üzerime gayri ihtiyari sıktığı ucuz ne olduğu belirsiz deodorant tarzı şeyle Jazz, bire bir aynı koku... Bu nasıl olabilir? Klasik olduğu için taklidi mi yapılmıştır? (Le male-equal gibi). Yani parfüm bana son derece karaktersiz geldi.
                          Bu arada Jazz'ı ben Türkiye'de yok sanıyordum ama Karaköy'de bir kozmetik dükkanında gördüm. Yani boşuna fazlaca bir anlam yükledim sanırım.

İkinci olarak Ralph Lauren'in meşhur kokusu olan Polo Sport(hani üzerinde RL yazan Amerikan bağrağı olan mavi şişe) USA sitesinde satışa hazır görünüyor ama Türkiye'ye gönderimi yok. Strawberry'de var ama bana pek orjinal gibi gelmedi. Sizin bu koku hakkında bir yorumunuz var mı acaba?
                          Kusura bakmayın biraz uzun oldu ama yardımlarınızı rica edeceğim...

Yorum

• De Niron isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            Üstadlar Merhaba!
                            sizlerin yorumlarınıza istinaden extrascents'den aldğım YSL Jazz parfüm ya sahte ya da benim beklentim farklıydı ki, neredeyse kokudan nefret edeceğim. Şöyle ki benim 30 senedir devamlı gittiğim berberimin traş sonrası üzerime gayri ihtiyari sıktığı ucuz ne olduğu belirsiz deodorant tarzı şeyle Jazz, bire bir aynı koku... Bu nasıl olabilir? Klasik olduğu için taklidi mi yapılmıştır? (Le male-equal gibi). Yani parfüm bana son derece karaktersiz geldi.
                            Bu arada Jazz'ı ben Türkiye'de yok sanıyordum ama Karaköy'de bir kozmetik dükkanında gördüm. Yani boşuna fazlaca bir anlam yükledim sanırım.

İkinci olarak Ralph Lauren'in meşhur kokusu olan Polo Sport(hani üzerinde RL yazan Amerikan bağrağı olan mavi şişe) USA sitesinde satışa hazır görünüyor ama Türkiye'ye gönderimi yok. Strawberry'de var ama bana pek orjinal gibi gelmedi. Sizin bu koku hakkında bir yorumunuz var mı acaba?
                            Kusura bakmayın biraz uzun oldu ama yardımlarınızı rica edeceğim...
                            özel mesaj attım...takas için.

Yorum

• bende extrascents ten aldım jazzı..aynı dertten muzdaribiz açıkçası çokta aşık olmadım kokuya.lord çok övmüştü sadece o değil çok övgü vardı parfümle ilgili.ya benim tenimde olmadı **** koku çok sönük.inanın kokuyu almak için kafamı gömleğimden içeri sokmaya çalışıyom.bulgaride öyle değil mesela..koku hissettiriyo kendini ve heryere siniyo.jazz koku güzelliği olarakta beni etkilemedi.tabi kişisel beğeni sonuçta..o yüzden yeni forumda hem takas hemde satılığa çıkardım..

Yorum

• [QUOTE=SUZERK;366359]bende extrascents ten aldım jazzı..aynı dertten muzdaribiz açıkçası çokta aşık olmadım kokuya.lord çok övmüştü sadece o değil çok övgü vardı parfümle ilgili.ya benim tenimde olmadı **** koku çok sönük.inanın kokuyu almak için kafamı gömleğimden içeri sokmaya çalışıyom.bulgaride öyle değil mesela..koku hissettiriyo kendini ve heryere siniyo.jazz koku güzelliği olarakta beni etkilemedi.tabi kişisel beğeni sonuçta..o yüzden yeni forumda hem takas hemde satılığa çıkardım..[/QU

Ekstraacentte sorun olabılır.Bende Body Kouros almıştım.Yorumlar üzerine.Ama tam bır hayal kırıklığı olmuştu.Aynı Jacomo Rouge gibi kokuyordu,sanki.Kalıcılık ve farkedlilirlik yoktu.O gunden sonra Ekstrascentten alışveriş yapmadım.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X