Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Powerball kullanan varmı aramızda ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

1 gün powerball 1 gün dambıl ile idman yapılsa nasıl olur sizce ya da arada 1 er gün mola vererek yapılsa yani

1.gün powerball
    2.gün mola
    3.gün dambıl
    4.gün mola gibi...

Yorum

pxguard komşu, 250hz olanlar diğerlerinden biraz daha yüksek devireçıkabiliyor fark bu, bir de metal versiyon var o daha da ağır ve daha yüksek devirlere çıkabiliyor. Vücut gelişimine herhangi bir zararı yok.

mrsfenx komşu, powerball gelişime yönelik bir alet değildir, en fazla bileğine dayanıklılık kazandırır. Herhangi bir gelişim bekleme yani. Powerball'a vereceğiniz parayla 1 ay spor salonuna kayıt olursunuz ki bence çok daha mantıklı olur.

Yorum

Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        pxguard komşu, 250hz olanlar diğerlerinden biraz daha yüksek devireçıkabiliyor fark bu, bir de metal versiyon var o daha da ağır ve daha yüksek devirlere çıkabiliyor. Vücut gelişimine herhangi bir zararı yok.

mrsfenx komşu, powerball gelişime yönelik bir alet değildir, en fazla bileğine dayanıklılık kazandırır. Herhangi bir gelişim bekleme yani. Powerball'a vereceğiniz parayla 1 ay spor salonuna kayıt olursunuz ki bence çok daha mantıklı olur.
        İşte benimde yazacağım buydu sayfayı yeniledim sizin yazınız çıktı.
        Powerball'a verilebilecek parayla 1 ay spor salonuna yazılırsınız hem vücudunuz bütün kaslarını çalıştırırsınız.
        Hemde sağlık bir vücut görünümüne sahip olursunuz.
        Bana göre gereksiz bir alettir kendileri.

Yorum

Ben de Powerball kullandım uzun süre ancak sonradan bıraktım, zira bilek kaslarım güçlendikçe kalınlaşmaya başladı ve bu pek tercih ettiğim bir şey değil, zaten baskatbol oynuyorsanız bilek kuvveti açısından zorluk çekmezsiniz gitar çalarken, genelde bayanlarda oluyor bu tür sorunlar gitarda...

Diğer yandan kol kaslarınız geliştikçe hareketleriniz daha mekanik bir hal alıyor, şimdi bunu direk olarak "Kol kası geliştirmeyin çıkardığınız sesler sertleşebilir." diyerek yorumlamak komik olur ama gitar çalmayı meslek edinenlere çok önermiyorum fazla kas çalışmalarını...

Özellikle de kemanla ilgilenenlere...

Kalın harfle yazmayınız.
          Son güncelleyen canKUTTT; 28-09-2009, 19:39.

Yorum

Yaklaşık dört senedir bende kullanıyorum. Kullanmaya başlamadan önce ayda bir bileğimde ağrı oluyordu hareket ettiremiyordum. Bir arkadaşımda duyduktan sonra internetten araştırdım ve almaya karar verdim. Kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra bilek ağrım geçti ve bir daha olmadı. Gitar çalımına olan faydasını bilemiyorum ama kaslara faydalı oluyor düzgün çalışıldığında

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
            X