Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Powerball kullanan varmı aramızda ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Powerball kullanan varmı aramızda ?

powerball kullanan ve faydasını gören varmı almayı planlıyorum okuduklarıma göre güzel bi araç bilek geliştirme konusunda
    Son güncelleyen bodominheaven; 19-12-2008, 23:33.

Ben bi ara kullandım.Spinball aynı herhalde.Fakat kaliteli bir şey almanı öneririm çünkü bir müddet sonra içerdeki mekanizma aşınıyo ve eski performansı vermiyor.Benimki orta kaliteydi idare etti faydasını görürsün bence.(Sadece bilek değil kol kaslarını beraber çalıştıran tek alettir diye biliyorum ben)

Yorum

NSD alcam bi o var gittigidiyorda

Yorum

Kol kaslarınızı geliştirmek istiyorsanız dumbell alın bence.
        Amaç hızlanmak ise bilemem tabi

Yorum

bu alet hepsini yapıyormuş

Yorum

soru kökündeki "mi?" ayrı yazılır

powerball'u yaklaşık 5 senedir kullanıyorum. Kullanması işi kavradıktan sonra çok pratik ve eğlenceli olacaktır. "Bu paraya dumbell seti alırım." yanılgısına düşmeyin çünkü aleti, kolunuzu çeşitli şekillerdeyken çevirdikçe -örneğin omzunuz seviyesine kaldırınca- vücudunuzdaki farklı kasları da çalıştıracaktır. Bağımlısı olmayın, ertesi gün bırakın gitarı kalem bile tutuamayacak kadar ağrı çekebilirsiniz Gitar için bileği pek fazla geliştirmez ama özellikle ön kol kasalarınız gelişecektir.

Yorum

valla benim alet dün geldi şuan benim kollar iflas bugün yazılıda adımı zor yazdım kagıda arkadaşlar yeni alan varsa ya da alacak olan ABARTMAYIN benim gibi diyorum
              Bu arada Gitar için bileği nasıl geliştirmez aksine kuvvet kazandırıyor sonuçta vuruşların sertleşir , aşagı yukarı vuruşların hızlanır kolun çabuk yorulmaz
              Son güncelleyen bodominheaven; 19-12-2008, 23:31.

Yorum

hem basketbolcuyum, hem de gitar çalıyorum. Bu aleti bileğim için kullanmıyorum zaten çünkü çok hassas atışlar yapabilirken kaslarımın farklı geliştiğini, atışlarımın değiştiğini farkettiğim anda bileğimden çok kol kaslarıma yöneldim, belki ondandır, haklısın... yine de ortak mesaj verelim buradan, powerball bağımlılık yapar, dikkatli kullanın

Yorum

bak bu kesinlikle dogru Powerball Bağımlılık Yapar sonuna kadar haklısın dostum

Yorum

Powerball elime bugün geçti. Gerçekten mükemmel bi alet. İnsan eline aldımı bırakamıyor. Rekor kırmak için hırs yaptık arkadaşlarla koptu kollarımız Ayrıca bileği ve özellikle ön kol kaslarını çok iyi çalıştırıyor.

Yorum

emotech kardeş kaça aldın powerball u gittigidiyorda bende baktım da demin turuncu renk vardı bir tane NSD 55 liraydı galba sen kaça aldın?

Yorum

Bu arada bileği geliştirmesi diye bir durum yok komşular, bileği oynatan kısım zaten ön kol kaslarıdır. Kendinizi kaybedip çılgınca savurmazsanız tek olarak ön kol kaslarınızı çalıştırır. Özellikle dayanıklılık ve kondüsyon sağlar. Tabi adam gibi çalışma istiyorsanız birkaç komşumun da yazdıkları gibi dumbell kullanmalısınız.

Yorum

Komşu fiyatını biliyor musun ya da bilen varsa yazabilir mi gittigidiyorda 50-85 lira yazıyor da nası iyi midir?

Yorum

<<eMRe>> isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            Komşu fiyatını biliyor musun ya da bilen varsa yazabilir mi gittigidiyorda 50-85 lira yazıyor da nası iyi midir?

Normal fiyatları da o civarlarda komşu.

Yorum

Ben zaten 1 hafta içinde spora başlicam yavaş yavaş vücut geliştirme gibi falan ama bu powerball u da alsam mı diye düşünüyorum. Napiyim sence komşu (Komşu nerden çıktı anlamadım)

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X