Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aradığım sehpayı bulamıyorum bursa'da

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• blnhsyn
    replied
    diyezmüziğe bak orda vardır belki ben hep ordan alışveriş yaparım

Yorum bırak:

• IbAnEzKeMaL®
    replied
    Merhaba

utq3 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya o marangozların kullandığına işkence deniyordu galiba.Aslında mantıklı olabilir.Uçlarına yumuşak birşey eklendiğinde gitarın kasasına zararda vermez hiçbir şekilde
    Aynen adı o kardeşimBunu heryerde bulabilrsin tabi marangozla uğraşılan veya aksesuarları satılan yerlerde ama deminde söyledğim gibi kaba durur.

Yorum bırak:

• utq3
    replied
    Ya o marangozların kullandığına işkence deniyordu galiba.Aslında mantıklı olabilir.Uçlarına yumuşak birşey eklendiğinde gitarın kasasına zararda vermez hiçbir şekilde

Yorum bırak:

• IbAnEzKeMaL®
    replied
    Merhaba

mariacchi isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ben umudu kesmeye başladım artık
    son çare elimdeki eski gitar sehpalarından birşey yapmaya çalışacağım
    Merhaba kardeşim bu aleti yapmak çocuk oyuncağı tabi ustasını bulucan.Buna benzer sıkıştırma aletlerini marangozlar kullanır dedemden biliyorum bahaus ta falan kesin vardır.Altındaki ayağıda sanırım anca olur argon kaynağıyla kaynaklattınmı bitti.Ama aletin büyüklüğünü gitarın kalınlığına göre seçicen boyutları vardır bunun.Ve her zaman yerleştirirken araya sünger ve benzeri madde koyki zarar vermesin gitara.Umarım yardımcı olmuşumdur pek açıklayamadım sanırım ama bulabilirsin sanırım bu dediklerimi aletin adını hatırlamıyorum en kısa zamanda dedemden öğrenip yazarım buara kaba durur nede olsa gitar aksesuarıyla alakası yok ama işini görür böyle u şeklinde bir şey u nun bir tarafında kalın elle sıkılan vana gibi bir şey vardır.Sanırım biraz anlatabilmişimdir.İyi günler sağlıcakla kalın.

Yorum bırak:

• mariacchi
    replied
    ben umudu kesmeye başladım artık
    son çare elimdeki eski gitar sehpalarından birşey yapmaya çalışacağım

Yorum bırak:

• Ç. Bartu
    replied
    Aslında olur mu bilmem de klasik gitarlar için olan ucuz ya da eskimiş hardcaselerle de yapılabilir..Yani sadece gitarın yan kısmını çevreleyen birşey lazım.Hardcase biraz benim hayal ürünüm oldu amaÖyle ahşap birşey falan da yaptırabilirsin eğer hiçbiryerden bulamassan.Marangoz falan becerebilir mi bilmem..Gitarın yan kısmının oturacağı şekilde tahta parçası altına da ayak destek vb..Saçmaladım mı?Ben bi music123 e bakayım

Yorum bırak:

• alpersendil
    replied
    ingilizce pek iyi değil bende, yurtiçi bildiğim sitelere de baktım ama bulamadım
    offfff
    bulamazsam nerde yaptırılır ki bu alet?

Yorum bırak:

• Ç. Bartu
    replied
    İlginç birşeymiş..Bence internetteki müzik dükkanlarına bak oralarda yoksa pek bulabileceğin söylenemez..Süper birşey aslında bulsak da ben de alsam.Ardı ardına hızlıca gitar değiştirenler için işe yarar birşey..

Yorum bırak:

• alpersendil
    konu başlattı aradığım sehpayı bulamıyorum bursa'da

aradığım sehpayı bulamıyorum bursa'da

arkadaşlar resimlerde klasik gitarın sabit ve çalma pozisyonunda durduğu sehpadan arıyorum
    bursa'da bulamadım, bilen varsa başka şehirde de olabilir nerden temin edebiliirm?
    yaptırmak zorundamıyım mutlaka ?

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X