Duyuru

Collapse
No announcement yet.

herkesin akort cihazına para ödemesine gerek yok

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• herkesin akort cihazına para ödemesine gerek yok

Merak edip google da yaptığım araştırma sonucunda edindiğim deneyime göre nokia nin symbian (sis) destekli telefonlarına uyumlu 10'larca akort ayar ve metronom programi mevcut.

n70, n72, n73, 6600,6630,6300 gibi telefonları olan arkadaslara tavsiyem google dan handdeeg tuner, FLYerone guitar tuner diye arattırmaları..

birçok fonksiyonu olan bir diğer prgram ise ale guitar mobile tools.

linkleri burada vermek istemedim, nedeni aşikar; en basitinden symbian guitar tuner diye arattırırsanız aradığınızı bulabilirsiniz.

yöneticilerden ricam ise bu prgramlarin freeware versiyonlarını sitenin prgramlar bölümüne koymaları. eğer isterseniz bulup gönderebilirim.

saygılar

Düzenleyen - mahmutyildirim on 05/10/2007 12:29:27

Benim akord aletim var ama aratacağım şimdi bu programı.

Yorum

ya ben bi mi sesini bulacagim diye canim cikiyordu. telden olması o kadar guzel bisey ki; anlatamam yani. herkese tavsiye ederim bu prgramlari.

Yorum

hiç bir şey yerini tutamaz tunerin ayrıca kalite farkı var onun hassasiyeti ne kadarki ya da ne kadar iyi akort eder orası ayrı ama denemekten birşey olmaz

Yorum

yav akort aleti sıkıntısı çektiğin bir anda hiç değilse mi sesine yaklaşık bir ayar verecektir sana... yaklaşması bile yeter zor anlarda

Yorum

arkadaslar handdeeg tuner tarafımdan dün akşam denendi ve mükemmel sonuç alındı. bilgisayardaki tunerden hic bir farkı yok + olarak çok hassas ayarlanmış.

ale gitar mobile tools ise tam bir dehşet. içinde her notadan bir sürü gamlardan tutunda bütün akorlara, tunerden tutun metronoma hersey var. super programlar; mutlaka edinmeniz tavsiye olunur.

Yorum

Abi şimdi mi söylenir bu *** artık abimin telefona indiririm.

Yorum

bu program bende vardı guitar tuner vardı.. ama artık gerek yoq kulaam var

Yorum

akort aleti her gitaristte olan bir şeydir. peki kulağın var, tamam ama mi sesini ya da herhangi bi sesi nerden alıyosun. onu da kulaktan buluyosan ben senin akort ayarından süphe ederim komsu :P

saka yapiyorum tabi ki.. yeni başlayan arkadaşlara hitaben açtım konuyu zaten.

Yorum

Telefonu açtığında numara çevirmeden önce gelen ses "LA" dır... Buradan akort yapabilirsiniz...

Yorum

Ama işte o A 440 yani bizim kullandığımız A değil, telefonun 444 civarı frekansı olmaz o yüzden. A bulmakta zorlanyorsanız alın bir tane diyapozon çubuğu olsun bitsin.

Yorum

ben de gitarımı gitar tuner programı indirip cep telefonumdan akord ediyordum, etmekteym de..valla ne denirse densin ordan yapıyodum eskiden hocam tam olduğunu söylüyordu..nitekim şimdi ben de olup olmadığını anlıyorum ama çok bozuk akordlarda şaşırtabiliyo benim gibi tam akord etmesini bilmeyenleri..basittir de..

velhasıl;
                        tavsiye edilir, güzeldir pratiktir ve daima yanındadır (seyyarca) )

Düzenleyen - crescent_hy on 06/10/2007 23:14:07

Yorum

arkadaslar tartismaya gerek yok indirin handdeeg gitar tuner i. kusursuz program; ben garanti ediyorum. nokiası olup kulağını geliştirmemiş olanlara sesleniyorum.

Yorum

güzel bir hadise hemen indiriyorum!!

Yorum

ßen korg a 50 ytl verdim ama helal olsun kaliteli çıktı...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X