Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Footswitch Yapımı

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

slipknotcu velet resim için sağol şimdi daha iyi anladım.Ama maliyeti fazla değilse denemekten zarar gelmez, işe yarar birşey çünkü.
    maliyeti hiç birşey değil ama uğraşmana deymez çünkü çalışmıcak ama illa ben istiyorum dersen amfiyi açıp devrenin üstün oynaman gerekir(**** ona benzer bişey),keşke olsaydı footswict amfiyi alınca bende yapardım bi tane

Yorum

Bu pedalı Zoom B2.1u gitar prosesörümde control in'den girerek kullanabilir miyim?

Yorum

Bu anahtar böyle basınca devreyii kapatan sonra ayağını çekince devreyi açan cinsten mi? yoksa şu çıtçıtlı olanlardan mı?

Yorum

DPDT anahtarı - 1/4 jak girişi - 1 adet LED - bazel bunları bi elektronikçiden almaya kalksam ne kadar üçret öderim???

Yorum

Bu pedalı Zoom B2.1u gitar prosesörümde control in'den girerek kullanabilir miyim?
            Bu footstich sadece anfi içindir. Ama her anfiye uyacağı konusunda garanti vermiyoruz.

Bu anahtar böyle basınca devreyii kapatan sonra ayağını çekince devreyi açan cinsten mi? yoksa şu çıtçıtlı olanlardan mı?
            Çıtçıtlı olanlardan alıcaksın. TUNIK LK 102 D iste. Alırken de kontrol et.

DPDT anahtarı - 1/4 jak girişi - 1 adet LED - bazel bunları bi elektronikçiden almaya kalksam ne kadar üçret öderim???
            TUNIK LK 102 D = 2.00 TL

1/4" Marshall Jack = 0.25 TL
            1/4" Switchcraft Jack = 0.50 TL

Dar Açılı Renkli Kılıf LED = 0.25 TL
            Dar Açılı Şeffaf Kılıf Parlak LED =0.50 TL

Metal LED Soketi (Bazel) = 1.00 TL
            Plastik LED Soketi = 0.25 TL

Fiyatlar dükkana göre değişir. Merak ediyorsanız bize değil dükkanlara sorun

Yorum

yok sonra uçuk bi fiyat söyleyipte donup kalmıyım diye

Yorum

Türkiye'de ucuz yapılabilen nadir hobi işlerinden biri bu korkmaya gerek yok Çok ekstrem devreler yapmadığınız sürece maksimum 50 milyona hallolur....

Yorum

Bu footswitch Zoom FS01 ile aynı gorevi gorürmü???

Yorum

abi bunu ampfiyemi bağlicaz *-) düzeneği nasıl kurcaz ben anlamadım!ampfiye bağlasak gitarı neresine bağlıcaz*-)

Yorum

bu boss'un fs-5l(veya fs-5u )ile aynı şekilde mi çalışıyor? yani, ben bunu ds-2ye bağlasam çalışır mı.

Düzenleyen - frozsgy on 11/10/2007 21:01:01

Yorum

Fender Deluxe 112 Plus a uyar mı acaba?

Yorum

efeckt pedalı kapatınca zaten clean'a geçiyor amfinin footswitch girişinden arkadaşların yaptığı padal,input yazan yerede gitar takılıyor bir de yapan arkadaş dediğingibi 2 ucu jacklı olan bi kablo kullanmamız gerekiyor dimi?peki bir ucunu içeriye jack girişnde bağladığın gibi bağlasak oteki ucu jack olsa amfiye taksak?

Düzenleyen - portakal0 on 01/12/2007 15:43:47

Yorum

Yaptım Fender FM 25 DSP amfimde çalıştı. Allah razı olsun. Bu kadar basit olduğunu bilmiyordum orjinalin fiyaını sormuştum 35 YTL demişlerdi

Yorum

Evet ben yapmadım ama yaptırdım ve mükemmel çalışıyor çok teşekkür ederim açtığın konu için.Normalde böyle bir footswitch i hiç bir yerde bulamadım.Amerikan sitelerine baktığımda da 30 dolar yazıyordu.Fakat bana 21 ytl civarına patladı.Yazıcı çıktısına 2 ytl ,yolculuk 3 ytl,parçalar 6.5 ytl ve yapımına 10ytl verdim.Sonuçta 21 ytl ye malettim ya gerçekten çok mutluyum ellerin dert görmesin..Yapılan örneğin birebir aynısını yaptık.Elektronikçide aynı kutu vardı..

Düzenleyen - JAMES_ROOT on 15/03/2008 16:24:46

Yorum

Sen fazlaya bile mâl etmişsin Ben evden ofise yürüyerek gelirken şu parçalarıda alayımda yapayım dedim, elektronikçinin elinde bulunan en kaliteli jacktan aldım (1.5 lira), diğer malzemelerde 3-4 lira birşey tuttu. Ofise gelince lehim bile kullanmadan kabloları birbirine bağlayarak yaptım eve gidincede denedim sonuç başarılı

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X