Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Footswitch Yapımı

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Soyle yapmak istesek nasil yapicaz;

-Acikken bi led,Acik degilken baska bi led yanicak.
    Ledleri sanırım şu şekilde bağlarsanız olur...

Yorum

elektrik mühendisliği okuyorum ve gitar çalıyorum.marshall amfim var ve footswitch e ihtiyacım var! bu konu benim için açılmış resmen Allah razı ossun.. sınavlarım bitince ilk işim bu düzeneği denemek...insanın kendi yaptığı footswitch e basması daha bi güzel olur heralde

Yorum

Soyle yapmak istesek nasil yapicaz;

-Acikken bi led,Acik degilken baska bi led yanicak.
        Ledleri sanırım şu şekilde bağlarsanız olur...
        Olmadi =)

Switch kapaliyken sadece tek noktada akim oluyor,anlamadim gitti.Gerimi yolluyor napiyor =D

Yorum

bende roland micro cube var olur mu?

Yorum

onda footswitch girişi yok bildiğim kadarıyla

Yorum

Bu şey tam olarak ne işe yarıyor?Anlamış değilim.Amfinin overdirve ile clean kanalları arası geçişi mi sağlıyor?Bu alet amfiye n asıl bağlanıyor?Ibanez TBX15R ye olur mu?

Yardımlarınızı bekliyorm...

Yorum

ya bunu alesis wildfire 15 için kullanabilirmiyiz bu amfide footswitch girişi var ama kullanılabilirmi

Yorum

Bu şey tam olarak ne işe yarıyor?Anlamış değilim.Amfinin overdirve ile clean kanalları arası geçişi mi sağlıyor?Bu alet amfiye n asıl bağlanıyor?Ibanez TBX15R ye olur mu?

Yardımlarınızı bekliyorm...
                  Evet 2 kanal arasındaki geçişi sağlıyor bi nevi pedal yani ibanezinde girişi mevcutsa bence bi dene olarabilir

ya bunu alesis wildfire 15 için kullanabilirmiyiz bu amfide footswitch girişi var ama kullanılabilirmi
                  bence bi dene büyük ihtimalle olabilir!!

Yorum

Peki neresine takacağız, benim amfide bir kulaklık girişi bir de CD/MP3 IN var.Bir de input.İki kanal arası geçişi de sol üstteki düğmeden yapıyorum.

Yorum

Peki neresine takacağız, benim amfide bir kulaklık girişi bir de CD/MP3 IN var.Bir de input.İki kanal arası geçişi de sol üstteki düğmeden yapıyorum.
                      Olabilmesi için amfinde birde foot switch çıkışı olması gerekiyor sanırım.

Bende yarın hemen başlıyorum.Bakalım ne olacak

Yorum

her nekadar mydukkanı aradığımda adam var demesine rağmen footswicth yok. mydukkan o footswict yazısını o amfinin özelliklerinden kaldırsa daha ii olur(aslında ibanezin kendi sitesindede var yazıyo).

Yorum

input kısmına takınca çalışıyor olmasın?

Yorum

input kısmına takınca çalışıyor olmasın?
                            zannetmiyorum footswict girişi olması lazım üst modellerinde var mesela. http://www.mydukkan.com/media/cd_mp3_play.jpg bu resimden bakabilirsin

Yorum

bugün gittim bi mağzaya baktım inceledim yoktu adam şiddetle var dedi ama nerde deyincede input u gösterdi bence yok!! varsa bile özel bi foot switch olması gerekir

Yorum

slipknotcu velet resim için sağol şimdi daha iyi anladım.Ama maliyeti fazla değilse denemekten zarar gelmez, işe yarar birşey çünkü.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X