Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Footswitch Yapımı

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

duman53,gerçekten güzel olmuş ucuza mal etmişsin,faat benim devreler lehim vb. şeyler hakkında pek bilgim olmadığı için mecburen elektronikçiyle idare ettim..

Düzenleyen - JAMES_ROOT on 17/03/2008 14:48:24

Yorum

Yha iyi güzel koymussun ama bisi sorcm. Ben normal pedala alışkınım. Abananıyorum ses değişiyo, abanıyorum ses değişiyo... Bu cıt cıt anahtarı nası kullancaz? üstüne mi bastırcaz, hafifce kaktrcak myz ?

Yorum

ARKADAŞLAR BENDE MARSHALL MG 10 CD ANFİ VAR BUNA footswitch OLURMU LÜTFEN CVPLARINIZI BEKLİYORUM

Yorum

Hayır MG10CD 'nin footswich pedal çıkışı yok malesef bu amfide kullanamazsın..

Yorum

ya bende stagg 10 ga var ben buna pedal takabilir myim output u yok ve bu footswitch i yapsam ondada olur mu? acil cvp verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Yorum

delimc : footswicht girişi olmayan hiç bir amfide kullanamazsınız bunu

Yorum

peki bu footswich i onda yapsam olur mu olmaz mı?

Yorum

dpdt anahtar bulamadım. ama ayakla basması kolay olan sıradan bı açma kapama tuşuyla yaptım aynı sistemı mis gibi oldu. çok teşekkur edıyorum. bir de onu kutuya monte ettım. değeri mydukkanda 30 ytl ama malıyetı bana 1 ytlye patladı
                  ah buda fotosu

Düzenleyen - byjehan on 07/05/2008 20:40:24

Yorum

çok rahat edemeyeceksin ama çalarken söyleyeyim benim footswitchm ilk yapılan ve verilen örneğin yani ana resmin birebir aynısı ve çok rahatım kullanıren 20 ytl me de değdi diye düşünüyorum elektronikten anlaam 10 ytl tutardı..

Yorum

bugün aldım malzemelerı ve yaptım. çok güzel oldu. bir de daha küçük siyah kutu buldum şimdi sticker arıyorum maliyet: 3,5 ytl

http://img404.imageshack.us/img404/9276/1001872kc4.jpg

Düzenleyen - byjehan on 08/05/2008 19:50:31

Yorum

Yeni resmi gördüm gerçekten güzel olmuş arkadaşım.İyi günlerde kullanman dileğiyle..

Yorum

çok teşekkürler bir de biri manyetık konusunda yardımcı olsa
                          kirlilik yaratmıyım da manyetıkler bolumumde konuya yardım edersenız mınnettar kalırım.

Yorum

arkadaşlar bendeki çıkışlar INPUT-CD IN-PHONES bunlardan hangisine baglamalıyım
                            anfi İBANEZ IBZ10G WATT
                            **** bu malzemeleri nereden temin ederim bi yardımcı olusanız sevinirim

Yorum

Amfin bu pedalı desteklemiyor malesef. Footswich çıkışlı bi amfiye ihtiyacın var bunu kullanabilmek için..

Yorum

Kafayı yemek üzereyim Ankara da nereden bulabilirm bu malzemeleri yok hiç bi yerde!

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X