Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sanırım amfiyi yaktım :D

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Sanırım amfiyi yaktım :D

Merhaba değerli arkadaşlar..Üniversite sınavlarına hazırlandığım için bayağıdır gitarı amfiye bağlamıyordum.Kafama esti biraz oynamak istedim adaptoru amfiye taktım ilk başta ışık yanmadı.Sonra prizde sıkıntı var heralde diyip başka bir prize taktım sonra bastım düğmeye bu sefer ışık geldi tam oh be dedim ki biraz sonra ışık gitti şu anda hiç çalımıyor amfim.Model roland micro-cube.Başka bir adaptor kullanıyordum ac-dc dönüşümlü normal adaptoru kaybettigim ve yenisi pahalı oldugu icin ama 2 yıldır böyle bir sorun yaşamadım 3bucuk yıldır kullanıyorum neredeyse amfiyi ilk defa böyle oldu evet arkadaşlar nedir ne değildir? kendini korumaya almış olabilri mi veya sigortası atmış olabilir mi ne düşünüyorsunuz umarım yakmamışımdır..iyi forumlar

kendi içinde normalde sigorta yoktur bence bi elektronkçiye götür derim

Yorum

günceldir.ayrıca bu ne saçma bir sistem olmuş böyle ilgili foruma yazmama izin verilseydi bari,buradan moderatör arkadaşa rica ediyorum bu konuya özel teknik destek forumuna yönlendirebilir mi?

Yorum

En uygun başlık burası olduğu için konuyu başka bir yere taşımak anlamsız olacaktır. Genellikle amfilerde cam sigorta bulunur ancak micro-cube adaptörle çalışan bir amfi olduğu için bu cam sigorta olmayacaktır. Adaptörün veya adaptör girişinin bozulmuş olma ihtimali yüksek. Ürünün teknik servisi DTL Elektronik'tir. Dilersen kendileri ile irtibata geçebilirsin.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X