Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anfi+Ac-dc devre yardım

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Arıza Anfi+Ac-dc devre yardım

Arkadaşlar elimde irkaç devre şeması var general guitar gagdets ta 2 numaralı devreyi yapıyorum fakat elimde güç kaynağı yok 220 ac'yi 18 v dc ye çevirecek devre şeması varsa yardımcı olabilirsiniz **** sizin önerebileceğiniz bi amp devresi ve doğrultmaç devresi varsa çok yardımı olur...

elimde anfi şemaları mevcut.nasıl birşey istiyorsun? ac dc çevirme olayına da converter denir.okulda çok yapmıştım ama malzemeleri biraz tuzludur.

Yorum

Cep anfisi diyebiliriz 1/2 w birşey olsun yeter. 320volt.com/tda7056ab-stereo-amplifikator-devresi-pil-beslemeli/ böyle birşey ama baskı devre bulamadım.
      Son güncelleyen black92; 19-08-2011, 03:26.

Yorum

tda7056 3-18V arası bir gerilimle çalışıyor. Eğer bu işler hakkında çok fazla bilgin yoksa standart 12v adaptörleri kullanabilirsin. Hiç uğraşma dorultma işleriyle falan.

Yorum

gökhankaan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          elimde anfi şemaları mevcut.nasıl birşey istiyorsun? ac dc çevirme olayına da converter denir.okulda çok yapmıştım ama malzemeleri biraz tuzludur.
          amfi yapımı tuzludur ona bir şey demiyorum ama converter devreleri ac-dc doğrutmac devresi hiç tuzlu değildir.
          dc-ac converter devresine sözüm yok.

Yorum

b1108.hizliresim.com/11/8/19/10304.gif böyle birşey var nasıldır ben telefonu bağlayacağım ortadaki entegreye ne konur bilemem.

Yorum

Lm 386 olur

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse