Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Digitech RP90 Pedal

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

pillerin çabuk bitmesi doğaldır. adaptörüyle kullanmanı tavsiye ederim. ayrıca piller çabuk bittiği için processorün değişime uğrattığı seslerinde olması gerektiğinden daha bozuk (kötü) sesler alırsın ve bu kulak gelişimin için pek sağlıklı olmaz. eğer illa da pille kullanacağım diyorsan ismini vermeyeyim reklamlarında en uzun ömürlü pil bizim pilimiz diyen logo olarakta minik ayıcık(lar) kullanan firmanın pillerini alabilirsin. Fiyatı yüksek tabii ama 3 saat kullanacağına ve her 3 saatte bir pil değiştireceğine bahsettiğim pili bir kere alır 1 hafta kullanırsın.

Yorum

Cypriot95 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Teşekkür ederim çalıştı.Bu ilk pedalım ve pedallar hakkında pek bilgim yok zaten ,bu pedalın pili çok erken bitiyor dün yeni pille çalıştı bugün 2-3 saat kullandım yine bitti.Bu normal bişeymi ? yoksa benimkimi böyle yapıyor? Birşey daha sormak istiyorum ; İşim bittiği zaman amfiyi filan kapattığımda jakları pedaldan çıkarmalımıyım ?
      Ben pedallarımı güç kaynağı ile kullanmıyorum, o yüzden çok bilgim yok ama 2-3 saatte bitmesi bana normal gelmedi... Pil olarak Duracell'i tavsiye ederim...

Evet, işin bittiği zaman çoğu pedalın input jackını çıkarman gerekir (veya pillerini)... çıkarmazsan açık kalırlar...

Pedalında sorun olmamsına sevindim

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...