Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Balıkesirde studyo arıyorum!!!

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

...................................
    Son güncelleyen Gothicthrone; 02-07-2010, 12:19.

Yorum

Gothicthrone isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar dün maalesef Temaya gittim... Ondan 1 gün öncede Acemiye gittim Fark uçurum.. Temadaki davul değişmiş Tek zil var gitarları dandik ötesi tellerin yarısı kopuk gitarlardan ses çıkmıyo,feedbacki kesemiyosun,mic bile feedback ******... Acemi ye gidin rüyalarınız gerçek olsun Davul zaten muhteşem,anfiler muhteşem mic. muhteşem herşeyi muhteşem... gitarlarda iyi ama kendi gitarınızla gitmenizi tavsiye ederim..
      Ne kadar doğru bilmiyorum ama tema iyi bir şeyler yapacakmış =) gitarlar değişecekmiş diyorlar .. Fender strat geleceğine dair rivayetler var inanmadım..

Bir ara Nehir Müzik diye bir yere gittik.. NT nin aşağısında bi playstation salonu var oradan girilen arada hemen. Ama tavsiye etmem... Davul iyi ama amfiler vasat =( footswitch bir tane .. O da çoğu zaman çalışmıyor .. Amfilerin üstündeki overdrivelar da gürültü gibi ya ..

Yorum

asde isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar benim balıkesirde bi grubum var. ama iyi bir studyo arıyorum. şu anda studyo temaya takılıyoruz ama bildiğiniz daha iyi bir studyo varsa lütfen cevap yazın. bu arada balıkesir il sınırları içinde bildiğiniz studyolarda varsa söylemenizde yarar var...
        Toprağım benim bildiğim biyer var aslında ama sonzamanlarda yapım aşamasındaydı,zaten duymuşsundur 52 evlerde EMA müzik var.Orada VOLKAN ve EMRAH abi var.Çok iyi insanlardır ve iyi müzisyenlerdir sağolsunlarOnlar çok kral son sistem bir stüdyo yapıyorlardı.Şuanki durum nedir bilmiyorum,7 aydır antalyadayım çünkü.Bigitbak istersen.Eğer gidersende selamımı söyle,vodafone'cu dersen anlarlar

Yorum

steelplectrum isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Toprağım benim bildiğim biyer var aslında ama sonzamanlarda yapım aşamasındaydı,zaten duymuşsundur 52 evlerde EMA müzik var.Orada VOLKAN ve EMRAH abi var.Çok iyi insanlardır ve iyi müzisyenlerdir sağolsunlarOnlar çok kral son sistem bir stüdyo yapıyorlardı.Şuanki durum nedir bilmiyorum,7 aydır antalyadayım çünkü.Bigitbak istersen.Eğer gidersende selamımı söyle,vodafone'cu dersen anlarlar
          Volkan Abi'nin öğrencisiyim =) uğrarım ara sıra stüdyoya ekipman koymadı onlar(amfi gitar falan yok sadece bir davul var)grup almıyorlarmış ama kayıt için aletler var .. Kayıt için gelenler kendi ekipmanıyla geliyor olsa gerek =) Amfimde bir arıza var salı günü gel dedi Volkan Abi söylerim o zaman

Yorum

arkadaşlar size müjdeyi vereyim. 1 ay içinde harika bir stüdyo açılıyor balıkesir'de. ekipmanlar harika. içine girince rak yıldızı gibi hissettirecek bir stüdyo olarak tasarlanıyormuş(ne demekse) davulunu tokmaklamak için sabırsızlanıyorum

Yorum

tokmak isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar size müjdeyi vereyim. 1 ay içinde harika bir stüdyo açılıyor balıkesir'de. ekipmanlar harika. içine girince rak yıldızı gibi hissettirecek bir stüdyo olarak tasarlanıyormuş(ne demekse) davulunu tokmaklamak için sabırsızlanıyorum
              Adı nedir nerededir bu stüdyo ?

Gerçi Acemi'yi bırakmak olmaz. =)

Yorum

afas isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                Adı nedir nerededir bu stüdyo ?

Gerçi Acemi'yi bırakmak olmaz. =)
                acemi studyoyu geliştiriyor herhalde

Yorum

Balikesirde stüdyo!!!
                  Evet arkadaşlar,
                  sonunda balikesire yakişir, gerek iç dizayniyla, gerek ekipmanlariyla, gerekse akustiğiyle mükemmel iki stüdyoyu ve kayit odasini içinde barindiran çok nezih bir mekan açildi. Anafartalar cd. Nt kirtasiye karşisinda nehir müzik bodrum katinda açilan stüdyoyu, eminim ki herkes çok beğenecek. Bu mekana kesinlikle gidin ve görün derim.

Yorum

Arkadaşım merhabalar, ben nehir müziğin sahibiyim, şu an için yapılan stüdyoyu izmir de bile göremeyeceğinin garantisini veririm. adres nt karşısında bu arada gelirken peçete getir ağzının suyunu silersin, 2 adet stüdyo ve mix odası var stüdyolarımızda, randal 120 lik kafalar ve marshall 100 lük kafa kabinler bulunmakta, ayrıca büyük stüdyomuzda sonor 3007 bateri ve 5 adet istanbul mehmet zil var, twin pedalı da eklemek gerekir, yani anlayacağın inanamayacağın bir styüdyo kuruldu, sana özel ilk çalışman bedava, bu arada bilgi için verelim küçük stüdyo 15 tl büyük stüdyo 25 tl

Yorum

baglamist isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşım merhabalar, ben nehir müziğin sahibiyim, şu an için yapılan stüdyoyu izmir de bile göremeyeceğinin garantisini veririm. adres nt karşısında bu arada gelirken peçete getir ağzının suyunu silersin, 2 adet stüdyo ve mix odası var stüdyolarımızda, randal 120 lik kafalar ve marshall 100 lük kafa kabinler bulunmakta, ayrıca büyük stüdyomuzda sonor 3007 bateri ve 5 adet istanbul mehmet zil var, twin pedalı da eklemek gerekir, yani anlayacağın inanamayacağın bir styüdyo kuruldu, sana özel ilk çalışman bedava, bu arada bilgi için verelim küçük stüdyo 15 tl büyük stüdyo 25 tl
                      Öncelikle hayırlı olsun , bugün önünden geçerken gördüm dükkanınızı . Mutlaka ziyaret ederiz arkadaşlarla.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                      X