Duyuru

Collapse
No announcement yet.

izmir stüdyoları...

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• izmir stüdyoları...

İzmirde zilleri çatlak olmayan birde güzel gitarları olan (kısaca en iyi stüdyo) neresi var?

Hatay üçyolda negatif stüdyo var tavsiye ederim

Yorum

Alsancak'ta HAREM diye ufak bir sütüdyo var bizim arkada? acty gercekten ekipmanlary çok sa?lam birde her önüne geleni almady icin aletlerin ömrü ve kalitesi hic gitmiyor

Eyer istersen sana özel mesajla tarif edebilirim

Yorum

*** bencede izmir deki en ii stüdyo üçyoldaki negatif....

Yorum

ant (negatif) iyidir aslynda eskiden odeum da güzeldi sanyrym bi yenileme çaly?masy oldu?u için ?u an berbat bi halde ayryca kar?yyaka da da var hmm ady 2000 miydi acaba tam hatyrlayamadym ama gerçekten profesyonel bir yer...

Yorum

frekans vardy kskde ama bayadyr gitmiyoduk gecende gittik zilleri çatlamy?)?

Yorum

Alsancakta Adore Stüdyolary..iki tane sanyrym 400 Wattlik dev Marshall lar ve çok kiliteli head anfiler var..Tama davul hatta içeride bullet serisi amerikan bir fender gitar var..

Stüdyo Ant da fena de?il ama oradaki gitarlar biraz sorunlu sürekli ötüyo manyetikler..Ama oranyn da davulu çift cross bir tama.. zilleri çok hatyrlamyyorum ama kyryk istanbul agop olabilir...

?imdilik bu 2 stüdyo izmirdeki favoriklerim

Yorum

1-Üç yoldakini duymu?tum oraya bi bakayym.Ayryca oranyn tlf. numarasyny verebilir misiniz?
                2-"redstar" ?imdi sen diyosun ki herkesi almyyor;eee bizi alaca?y ne ma?lum.
                3-Frekans'a bende gittim.Crash çatlak de?ildi o da çatlamy?.Sadece ride ile hi-hat kalmy? sa?lam.**** adam gitaryn askysy çykyyo dikkat edin diye zart zurt uyaryyor.
                4-Bu Alsancaktaki stüdyonun da numarasyny alsam iyi olacak.

Yorum

Studyo Adore nin web sitesi

Ant in telefonunu bulamadym..ismi ?uan Negatif Studyo lary da olabilir..Sahibi Ant ve ismi de Ant di ama de?i?ti heralde hiç merak edip sormadym açykcasy.. Izmyr li grup In Spite nin studyosu.. üçyol metro (Beton Yol'un orada kime sorsan gösterir)

Saygylar

Yorum

*** ben aydynda oturuyorum önceden yer ayyrtmak falan gerekiyor ondan tlf. istedim.

Yorum

Reflex var kar?yyaka Deniz Sinemasy üstünde..

ayryca pasaportta plus var güzel studyolar bunlar hep

Yorum

izmir deki en güzel stüdyo bence stüdyo adore.alsancak ta gidip görün.ekipmanlaryn hepsi kalite(tama rockstar davul sabian ziller,marsall ve line6 gitar amfieri marshall 250watt kabinler ampeg bass amfisi,ev 350 watt monitörler shure mikrofonlar,mackie 24 kanal mixer.)ve kayyt kalitesi çok iyi en azyndan bizim hücum kayyt gayet iyi oldu.ve stüdyodaki sorumlu ki?iler her türlü sorunla derhal ilgileniyorlar ki ben bunu hiç bi stüdyoda görmedim di?er stüdyolarda geçi?tiriyorlardy.bir kaçkötü yany da var tabi.bi kere ortam biraz dar.stüdyoda kar?yla?aca?ynyz en önemli sorun bu.bi de saat 20den önce twin pedal kullanmak yasak.bi de ücret di?erlerinden biraz daha yüksek amafazlasyyla de?iyor.bence mutlaka deneyin

Yorum

Yaww beyler stüyo ile beraber tlf. numarasynyda verseniz daha ii olur.

Yorum

ksk da stüdyo2000 burasy çok prof adamda çok yardym sever,alsancak adore ama burasynyn tek kötü yany alsancaktaki ço?u stüdyoda oldu?u gibi bagete 5 milyon istiyolar(yanynda getircen),reflexe çok gidiyoduk ama ordaki adam gycy?yn teki suratynda daima acaip bi syrytyklyk var,pasaporttaki plusa ben hiç gitmedim ama arkada?larym sürekli gidiyor bayaa iyiymi? ayryca kime sorsam güsel diyo,**** ?u haremin tam olarak adresi nedir yanynda kar?ysynda falan neler var yazarsanyz çok iyi olur.redstardan öörendik desek alyrmy)))))

Yorum

Stüdyo 2000 in adresini verebilir misiniz?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X