Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bursa'da stüdyo???

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

nilüferde ataevler mahallesi gazi caddesinde pera plaza adı verilen alışveriş merkezi içinde yeni bir stüdyo açıldı bilmem biliyor musunuz gayet güzel tavsiye ederim fender bass amfisi vs saat ücreti 15 tldir.

Yorum

gstkp isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Bence Bursada tercih edilecek tek stüdyo Kaşif in arkasında bulunan ve mağaraya benzeyen "Sound Park" ...
      Kaşif İnegöl Çarşısında değil mi? Arkası derken?

Yorum

kaşif stadyum caddesinden altıparmağa dönünce ilk arada (şaypa marketin olduğu ara) soundpark'ın 10 metre yanı.

Yorum

arkadaşlar uğrock ta şöyle bir sorun var bilmiyorum siz karşılaştınız mı aynı sorunla ama bass gitarın sesini ne kadar açarsanız açın duyulmuyor elektronun sesini kısarsanız anca ama çok kısık güzel olmuyor amfide bir sorun oldugunu düşünüyorum.

Yorum

Arkadaşlar FSM Bulvarının altında yeni açılan bir stüdyo var. Şu ana akdar en mükemmel stüdyo diyeblilirm. Iron kobra twini var, Les paul özel modifiyeli elektro ve bir de Gİbson var. Cort Ab5 bas gitar var. Amfilerin Biri Fender, asıl diğeri ve mükemmel, olan lambalı bi tane var markasına bakamadım. Analog sistem döşemişler delay, ekolayzır her şey var. Saati yine 15 TL. Harika bir stüdyo, büyük ferah ta. Sahipleri de çok kaliteli müzisyenler ve her konuda yardımcı oluyorlar. Kesinlikle orayı öneririm.

Yorum

Stüdyo Zemin. İsim yazmamışım.

Yorum

zemine gittim birkaç kez.gibson melodi maker vardı.fender amfiyi kullanmak hiç nasip olmadı.bir fender kolona kafa uydurmuşlar onu ve bir başka amfiyi kullandırmaktaydılar.randall ve fender amfileri kullanamadık hiç.

Yorum

Stüdyo Zeminin Telefon Numarasını Bilen Var Mı?

Yorum

ex i deneyin arkadaşlar ekipman açısından da en iyi orası sanırım. çok da merkezi çakır hamam ın arkasında

Yorum

peki nerededir republic of drums adres alabilirmiyim
                      lütfen

Yorum

Bursa'da Studio Ex gayet güzel. Klima var. Fiyatı saatlik 20 tl.

Yorum

Bursa'nın en kaliteli studyosu şu an için ZEMİN'dir. Günay abi süper adamdır. Güler yüzlü her konuda yardım eder. Tavsiyemdir.

Yorum

Aldığım bilgiye göre Rock City tekrar açılacakmış .)

Yorum

Ed Force One isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                              Aldığım bilgiye göre Rock City tekrar açılacakmış .)
                              Malesef öyle bir durum söz konusu değil. Hatta çoktan rent a car haline getirildi

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X