Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara Stüdyo Tını Hakkında?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Ankara Stüdyo Tını Hakkında?

Evet yeni bir stüdyo aslında kendisi görüşlerinizi merak ediyorum?

yorumsuz metal ve türevi çalıyorsan alıcağın şey 3.1

Yorum

idare eder elemanlar ***** güler yüzlü ama grubumuz birkaç defa problem yaşadı anfilerle ilgili garip sesler çıkartıyor

Yorum

mükemmel randall amfiler var ambiyans atmosfer güzel ama davul da bazı problemler çıkabiliyor ben tavsiye ederim ilk defa gitcek arkadaşlara

Yorum

büyük stüdyosuna lafım yoktur ve gayet iyi bi stüdyodur gitmek isteyen olursa tavsiye ederim ama kücük stüdyo kulak bozmaktan başka bi iş yapmıyo derim ben düşünen varsa büyük stüdyoya girsin derim...

Yorum

Tını'da iki kere çalma fırsatım oldu. Elemanlar gayet güleryüzlü ve hoş sohbetler. =)

Yorum

isimsiz isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              yorumsuz metal ve türevi çalıyorsan alıcağın şey 3.1
              Biz metal müzik icra etme çabasındayız ve Tını'da iki prova yaptık bugüne kadar. Herhangi bir memnuniyetsizliğimiz de(senin değiminle 'üçün biri' ni alma durumu) olmadı. Ne demek istediğini açarsan Tını'ya gitmeyi düşünen gruplara daha fazla yardımcı olursun bence.

Yorum

elemanlar gayet iyi sıcak kanlı ancak bateri için aynısını diyemicem

Yorum

http://www.google.com.tr/url?sa=t&so...5JdCK33pU8A79A

Daha fazla bilgi isteyenler

Yorum

2 kere gittim.Küçük odayı kesinlikle önermem.Çünkü dip dibe rahatsız oluyor ve kafa ütülüyor.Ama büyük odaları güzel.Şu ana kadar bir problem de çıkarmadılar.

Yalnız bateri çalan arkadaşım baterilerinin berbat olduğundan şikayet etti.Bateriden anlamadığım için birşey diyemeyeceğim.

Yorum

Sahibi olan hanım güleryüzlüdür. İnsanları hoş karşılar, ama öyle baba bir stüdyoda beklenmemeli. Fiyat olarak piyasadan 1-2 lira daha az sanırım. Ama çsm ve dip den daha çok severim burayı.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                      X