Duyuru

Collapse
No announcement yet.

because of you ya solo

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Eğitim because of you ya solo

Merhaba arkadaşlar sizden http://www.youtube.com/watch?v=Ra-Om7UMSJc bu şarkının 2.52 inci saniyesinde başlayan ve şarkının sonuna kadar devam edecek bir solo yazmak istiyorum. Armoni hakkımda pek bilgim yok. Bu şarkıda solistin yükseldiği yerde ritm gitar sol minör ile başlıyor (sol minör, la diyez minör, fa majör ile devam ediyor) (Gm -- Am# -- F) Yalnız fa majör ince olanından yani bir oktav ince ve hepsi bareli. Birde fa ikikez. Neyse, solistin yükseldiği yerde ritm gitar böyle başlıyor. Şimdi ben tam orada hangi gamları kullanmalıyım ve hangisiyle devam etmeliyim bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar

gitarİST97 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar sizden http://www.youtube.com/watch?v=Ra-Om7UMSJc bu şarkının 2.52 inci saniyesinde başlayan ve şarkının sonuna kadar devam edecek bir solo yazmak istiyorum. Armoni hakkımda pek bilgim yok. Bu şarkıda solistin yükseldiği yerde ritm gitar sol minör ile başlıyor (sol minör, la diyez minör, fa majör ile devam ediyor) (Gm -- Am# -- F) Yalnız fa majör ince olanından yani bir oktav ince ve hepsi bareli. Birde fa ikikez. Neyse, solistin yükseldiği yerde ritm gitar böyle başlıyor. Şimdi ben tam orada hangi gamları kullanmalıyım ve hangisiyle devam etmeliyim bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar
    ayrıntılı dinlemedim ama 2.50 den sonra geçici modülasyon oluyor yani bir tam ses ileri gidiyor ton. akorlar sol minör- mi bemol majör- fa majör.

en basit yoldan sol minör dizisinde çalarsan sorun çıkmaz

Yorum

Şarkıyı dinleyip biraz kafa yoran ve biraz da armoni bilgisi vermek isteyen arkadaşlardan cevap bekliyorum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X