Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Floyd Rose saddle kırıldı.

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• metALLPica
    replied
    Fatih Yılmaz diye bir lütiyer varmış galiba İstiklâL caddesinde oraya gidip bakacağım ama olmazsa yeni bir köprü alacağım malesef ya da olmadı köprüyü sabitleştirtcem. :/

Yorum bırak:

• corethanrose
    replied
    Komşu benimde sabit köprülü gitarımda benzer bir sorun yaşamıştım tek başına bor müziğe gittim ve bu parçanın tek başına satılmadığını söylediler ve eski bir gitardan çıkma parça taktılar ama okulum sebebiyle İstanbul'a dönmem gerekiyordu yani hangi gitardan nasıl ayarladılar bilmiyorum gitarı kardeşim teslim aldı daha görmek nasip olmadı yani

Yorum bırak:

• kirk44
    replied
    http://www.enstrumanmarketi.com/inde...ategory_id=191 buradan birşeyler bulabilirsin olmadı tünele gidip sorabilirsin para durumun iyi ise orjinal floyd rose da alabilirsin ama gidip yaptırmanı öneriririm.(ayrıca bu konuda daha çok araştırmalısın internetten) saygılar..

Yorum bırak:

• metALLPica
    started a topic Arıza Floyd Rose saddle kırıldı.

Floyd Rose saddle kırıldı.

Arkadaşlar, resimde de görebileceğiniz gibi saddle işaretlediğim yerden kırıldı İstanbul'da bu parçanın aynısından bulabilceğim bier yer var mı acaba? Ya da elinde olan var mı acaba?
    Teşekkürler.

Ya da çoğu floyd rose köprü olarak standart boyda mıdır? Yeni köprü almaya kalksam kaça patlar?
    Son güncelleyen metALLPica; 26-12-2009, 08:10.

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X