Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Elektro Çığlık

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• furkan1996 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Metin türkcan gibi kalın mi telinden bile pinch yapabilmenin yöntemi nedir ?
    Bunun bir yöntemi yok. Harmonikleri iyi kavrayan herkes istediği telden harmonik çıkartabilir. Bunun için kalın tellerde biraz daha sert vurman gerekecek. Dikkatli çalış.

Yorum

• Ya aslında çok rahat yapabiliyorum pinch olayını ama o telden çıkmıyor inatla. Manyetikleri yaklaştırmak ya da EQ ayarlarıyla ilgisi var mı acaba ?

Yorum

• Birazcık çalışmayla sağlıklı sonuçlar alınabilir

Yorum

• Ben bu çınlatma olayını çok seviyorum, veletken judas priestin painkiller solosununda ilk kez duyduğumu hatırlarım. He-man kılıcının sapını destekleyerek süslediği kartondan yapılma gitarımda bir chuck berry'nin, bir de judas priest'in gaza getirme payı büyüktü.

Sonraları vazgeçilmez oldu, ilk kez yanlışlıkla yaptığım günü hiç unutmam. Çınlatıp amfiye yaklaştırıyordum arada bir.

Yorum

• furkan1996 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Metin türkcan gibi kalın mi telinden bile pinch yapabilmenin yöntemi nedir ?
            güzel bir ekipman, ve ne palm muting yapar gibi vuracaksın pena ile ne de normal bir şekilde.. tam ortasını bulman lazım bunun da yöntemi sürekli denemekden geçiyor..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
            X