Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kulaktan Solo Çıkarmak

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Kulaktan Solo Çıkarmak

Arkadaşlar özellikle hızlı sololarda feci şekilde zorlanıyorum. Yavaşlatma eklentim var pacemaker diye ama yine de olmuyor. Aşağıda zorlandığım solo örneğini veriyorum fikriniz olsun diye. Bunu nasıl kulaktan çıkartabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

http://rapidshare.de/files/30433791/Cut_1__Misc_-_Track_09.mp3

Children of Bodom sanırım bu, neden tab'ını indirmiyorsun?

Yorum

Norther'ın Mirror of Madness parçası. Tabı var ama ben kendim çıkartayım istiyorum çünkü tabların çoğu yanlış oluyor. Zaten solo kısmını dinlediğimde de tabıyla arasında farklar var ama sanırım olmayacak çünkü 100 kere dinledim ama hala çıkartamıyorum

Yorum

**** hızlı zaten, çıkartmak oldukça zor. ama armoni bilgin çok iyiyse kullandığı gamlardan vs. tahmin edip çıkartabilirsin diye düşünüyorum. bilmiyorum ne kadar doğru

Yorum

8. saniyeye kadar pentatonik gamdan çalıyor. minör. ondan sonrası blues gamından devam ediyor.

ben biliyorum çok doğru

Yorum

Aslında şöyle bir olay var gamını falan buluyorum mesele yok da o gamda nasıl ilerliyor onu karıştırıyorum yani sesleri tam ezberleyemiyorum sanırım kulakla ilgili birşey. Bunun kolay bir yolu yok mu yahu sinir oldum . Ayrıca yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

Yorum

çıkış ve inişleri kabaca ayırt etmen yeter. windows media player'da şarkının hızını yavaşlat azcık. öyle dene. olur. ama kademe kademe ilerle. artık kağıt kalemle ya da taba yazıyorsan notaları teker teker yazarsan sorun olmaz.

Yorum

gençler maalesef herşeyin kolay yolunu bulmak derdinde çok çabuk pes ediliyor kulak bu zamanla gelişecek.

Yorum

abi indir tabını ..böyle uğraşılmaz.COk iyi bir kulak lazım..

Yorum

ewer gamlar dan bulablirsin ancak o zman profesyonel olursun o zmaan da o hızla çalamıyorum die yakınmaz sın

Yorum

kulaktan zor benim gibi bir acemi için nasıl olucak bilemiyorum

Yorum

gelişir hocam merak etme, kulak önemlidir.. Sen tabdan devam et şimdilik..

Yorum

tabı yapan da sonucta kulaktan cıkarıyor

Yorum

Benim mp3 te belirlediğin bi kesiti devamlı çaldırma ayarı var onun sayesinde yapıyorum ben.Yani mümkünse bilgisayardan falan öyle bir şey yaptırarak halledilebilir bu.

Yorum

İyi dinlemek gerekiyor dinlerken en ufak bir şeyle ilgilenmiyeceksin tekrar dinleyeceksin.gitarın elinin altındaysa ilk giriş sesini gitarında bulursun gerisi kişiye kalmış meseledir.hiç bir eseri tabla çalmadım çalmamda. dinlerim sonra çalarım. THE WOLL(Pink Floyd) Ab pentatonik skala üzerine yazılmış. Rock Muzikte Petatonik ve Blues sklalalar sıkça kullanıldığını iyi bildiğim için sorun yok.Bir kere ne yapacağına karar vermen gerekir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X