Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Pena Hızlandırma Çalışmaları - Hız konusu?

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Pena Hızlandırma Çalışmaları - Hız konusu?

Arkadaşlar yavaş soloları çalıyorum ama bi türlü bunun (http://rapidshare.de/files/9288733/solo.gp4.html) gibileri çalamıyorum.pena yavaş kalıyo.vuruş nasıl olucak solocu abiler bi elimden tutsanız???

Ehe ehe ehe çok kazıkmış. Valla üzülme. Bunu ben de çalamıyorum.

Yorum

Ben sana en kısa zamanda kaydedip buraya koycam belki yardımı olur

Yorum

saol bekliyoruım abicim

Yorum

Biraz geç oldu kusura bakma çok ilgilenemiyorum bu aralar biraz yoğunum ama pekte kaliteli olmamakla beraber yinede kaydettim... Sonunada kafama göre bir şey ekledim çok kısa geldi
          http://www.megaupload.com/?d=3YH9DPZN den çekebilirsin...

Yorum

Hehe güzel olmuş eline sağlık.Şu hızlı kısımda nası vuruyosun alt üs alt üst diye mi tam anlayamadım.alt üst vurunca hızlı olmuyor dabende mi bozukluk var teknikte mi acaba?

Yorum

hızlı kısımda ben tapping kullanıyorum açıkcası bi alt tele bi üst tele vuruyorum yani anlayacağın...

Yorum

YA konuyla pek alakası yok kusura bakmayın ama ben bu soloyu rapidsharedan indirdim fakat açamadım çünkü benim GP5 demosunun süresi doldu GP4 gibi devam değil kapat çıkıyo 59$ vermek de pek mantıklı gelmiyor onun için GP4ün demosunu tekrar nasıl bulabilirim yardım ederseniz çok sevinirim

Yorum

Demosu değilde onun crackleri var onları bulmayı dene bir de topic vardı onla ilgili o topicte yardımcı olan arkadaşa özel mesaj atarsan verir muhtemelen...

Yorum

zaten solodada, dikkat edersek hammer on ve pull off var çoğunlukla yani orda
                    gördüğün her iki nota(numara) için penayı bir kez tele vuruyosun sonraki notayı
                    sol elinle üretmen gerekiyor. john petrucci videoları izlersen çok yardımı olur.

crack ve serial arayanlar içinde www.astalavista.com

Yorum

sağol phantom bahsettiğin gibi bir topic buldum crack.am sitesini tavsiye ettiler ve gittim GP4.7 indirdim fakat hackli bi dosyaymış maalesef şimdi daha yeni format attım başka şeyler ********* ama bulacam GP'yi

Yorum

Rica ederim yardım edebildiysem ne mutlu bana

Yorum

mrb arkadaşlar ben yenıyım memleketten buraya sırf muzığı gelıştırmek ıcın geldım gıtar calıyorum aynı zamanda vokalım ama gıtarımın cok ıyı olmasını ıstıyorum bu konuda bana yardımcı olbılcek arkadaşlar varsa lutfen cvp yazsınlar bırebır goruşebılceğım sağlam cok sağlam gıtarıstlere ıhtıyacım varrıtm ve solo ıkısınıde gelıştırmek ıstıyorum ama bılırsınız yanlız calışmayla tam anblamıyla olmuyo gorusebılceğım arkadaşlar varsa bı zahmet yazsınlar ben ankaradayım şımdıden cok tşk ederım

Yorum

icemanx aslında troy stetina speed for lead guitar diye bir metod kitabı var.Çok ünlü bir kitaptır ve bir o kadar da faydalıdır.Aklına takılan bütün teknikleri o kitaptan öğrenebilirsin...Bu bir alternatif olabilir tekniğini geliştirmek için.Vermiş olduğun linki açamadım ama anladığım kadarıyla pena vuruşları ile ilgili soruların var.Pena vuruşu çalışırken aşağı ve yukarı olarak çalış.Sadece buna sıkı bir şekilde çalışırsan çok faydalı olur...Linki çalıştıramadğım için anlattıklaırndan yorum yapmaya çalıştım...Birde çalışmış olduğun etüdleri mutlaka bir metronom eşliğinde yap.Yavaş yavaş yap sonra hızlan ancak bı şekilde temiz ve hızlı çalabilirsin...saygılar..

Düzenleyen - Erman Baykan on 22/02/2006 04:39:36

Yorum

pena ile tellere vururken bir alt bir üst olarak altlı üstlü vurursan ve bol bol alışltırma yaparsan solo hızını arttırırsın bol şanş

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X