Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Palm Muting - Palm Mute - Susturma

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

yok olmuyor o sırada sağ elim hareket halinde ... bahsetiğim şu sağ el haraket halindeyken gereksiz parmaklar ince telllere çarpıyor neyse gün boyu çalıştım az da olsa dinlenebilecek hale getirdim 2-3 güne hallederim sağol genede

Yorum

Arkadaşım bende p.m konusunda cok sıkıntılarım vardı actım master of puppets in tablarını basladım calısmaya giris kısmı varya orayı yaklasık 3 saattir calısıyorum ve **** gelisti olay sadece calısmaktan geçiyor başka **** yok sıkı calısma.

Yorum

You tube'a palm mute yaz, alabildiğine bulursun. Çok kişisel bir tekniktir ama, uygularmaları çok farklıdır. Mesala full mutingi var, half mutingi var...

Akortlu Kalın

http://formspring.me/AskAboutGuitar

Yorum

Abi böyle tekniğin içine ederim ben ya beni gitardan ve metalden soğuttu.Akşam akşam sinirden duvarları yumruklar pozisyona geldim.Palm mute kim bulduysa ..... ........ ......(noktaları siz doldurun.)

Yorum

Bartowski isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Abi böyle tekniğin içine ederim ben ya beni gitardan ve metalden soğuttu.Akşam akşam sinirden duvarları yumruklar pozisyona geldim.Palm mute kim bulduysa ..... ........ ......(noktaları siz doldurun.)
            Dur, niye bu kadar celallendin. Çok kolay bir tekniktir palm mute ama ilk başlarda dikkat istiyor. Zira yeni öğrenen birisi elini nereye koyduğunu fark edemez, bu yüzden telleri susturduğu yerden dolayı ya çok cılız çıkar, ya hiç susturamaz, ya da cızırtılı gelir ses. Telleri tam tellerin köprüden çıktığı noktaya koy, hatta milimetrik bir farkla öne al ki tremololu köprülerde genelde köprüye elin yanlışlıkla basılışıyla beraber ses teli çekiyormuş gibi incelir. Ama elinin neresiyle kapatacağı sana kalmış. Sürekli elinin yanını koyunuz derler ama neredeyse bileğiyle kapatarak çalan adam bile gördüm. Ben de serçe parmak kemiğim ile elimin birleşme noktasıyla kapatıyorum. Kritik bir pozisyon ama alışınca hiç sorun kalmıyor.

Çabuk sinirlenmeni önermem. Sinirlenmeni gerektirecek daha kötü durumlar olacak. Mesela sweeplerde çok küfür edeceksin ama başka türlü de öğrenilmiyor elektro gitar.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
            X