Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tapping Yaparken Efekt Ayarları

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Eğitim Tapping Yaparken Efekt Ayarları

Merhaba arkdaşlar tapping için pedalda amfideayarladığımız bişey var mıdır ? En azından daha kolaylaştırmak belirginleştirmek için vs örnek olarak treble i yükseltmek bass ı yükseltmek vs ???

Gitardaki ton ayarının açık olması önemli . Yalnız tapping belirginleştireceğim diye tonu mahvetme. Amfide de bas çok açık olmasın. He gain var tabi bir de .
    Son güncelleyen Lawyer*; 02-05-2013, 19:47.

Yorum

sağolasın. Peki iyi gelen bi pedal var mı ? 1 tane pedal alma hakkım var tapping için alacağım neler iyi gelebilir ?
      sanırım sustain işe yarar ?
      delay yarar mı ?
      kısaca yarayacak bi pedal bekliyorum sizden

Yorum

bygokay95 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        sağolasın. Peki iyi gelen bi pedal var mı ? 1 tane pedal alma hakkım var tapping için alacağım neler iyi gelebilir ?
        sanırım sustain işe yarar ?
        delay yarar mı ?
        kısaca yarayacak bi pedal bekliyorum sizden
        Delay bir kere sesin tekrarına yarar tappingde ne yapacaksın . Sustain vs. de bilmem sadece düzgün bir distortion pedalı işine yarayacaktır . Veya amfin distortion konusunda iyiyse o da olur.

Yorum

Lawyer* isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Delay bir kere sesin tekrarına yarar tappingde ne yapacaksın . Sustain vs. de bilmem sadece düzgün bir distortion pedalı işine yarayacaktır . Veya amfin distortion konusunda iyiyse o da olur.
          kısacası distortion yani ?
          bu forum tappinger diye bişey geçti araştırdım bulamadım yok demi böyle bişey ??

Yorum

IBZ15GR Tapping Sorunu Yardım?

Arkadaşlar elimde IBZ15GR amfi ve Ibanez grg170dx elektro gitar var.Fakat tapping yakarken yeterli ses alamıyorum.Bende bir sorun yok Line 6 15 wattlık amfilerde sorunsuzca tapping yapıyorum sesleri net olarak alıyorum fakat benim amfimde doğru düzgün tapping yapılmıyor nedir bunun nedeni önerebileceğiniz ton ayarı,ses ayarı vs var mı?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
            X