Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Boss GT8 - Boss me70 - Analog setup yardım

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Boss GT8 - Boss me70 - Analog setup yardım

Merhaba arkadaşlar. daha önce konu açılmış fakat pek yardımcı bilgi verilmemiş herkes sorunlarından bahsetmiş. boss gt8 ve boss me 70 arasında kaldım. sizce hangisini almalıyım? ton ve kullanım kolaylığı açısından yardımcı olabilirmisiniz? bir de bu processorlerden birini mi almalıyım yoksa analog setup mı kurmalıyım. yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Boss gt8 bombadır..

Yorum

Abi analog setupla hiç uğraşma çünkü anladığım kadarıyla daha tam olarak nasıl sound istedigin bilmiyorsun. Ben de bilmiyorum o yüzden prosesör tercih et. Pedal olayına bir ara ben de girişeyim dedimde o işin sonu ve harcadığın paranın haddi hesabı yok. 2. el bulursan boss gt-8 al. Bulamadın me-70 al ikisi de çok güzel aletler

Yorum

Daha önce me 70 kullandım 3 aylık bir süre zarfında da olsa.Öncelikle kullanımı kolay ve hızlı bir şekilde istediğiniz tona ulaşabiliyorsunuz sanki analog pedalları yan yana getirmiş gibisiniz basit ve kullanışlı fakat GT8 i kullanmadığım için onun hakkında bir şey diyemeyeceğim.

Yorum

me 70 al çünkü onun her türlü tonu varıdr ve bulmak kolaydır. pedal setup işinde de bnde setup kurdum ve bikaç gün içinde me 70 alıcam inan bna *** önceden görseydm me 70 i hemn alırdm
          yukarda da söylendiği *** pedallara harcana paranın haddi hesabı mesela bn 1 miltar vercktm setubu tamamlamak için şndi me 70 alıp 700 lirayla tamamlıcam

Yorum

herkese teşekkür ederim

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse