Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Pedal Modifiyesi

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Eğitim Pedal Modifiyesi

Merhaba arkadaşlar. Pedalların modifiyesi ile ilgili bir başlık bulamadım. bu yüzden böyle bir konu açtım. Pedalların nasıl modifiye edildiğini,nerelerde edilebileceğini ve hangi konularda hangi pedallarda modifiye yapıldığı hakkında bilgisi olan herkesin bilgilerini paylaşmasını rica ediyorum

Berk_07 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Pedalların modifiyesi ile ilgili bir başlık bulamadım. bu yüzden böyle bir konu açtım. Pedalların nasıl modifiye edildiğini,nerelerde edilebileceğini ve hangi konularda hangi pedallarda modifiye yapıldığı hakkında bilgisi olan herkesin bilgilerini paylaşmasını rica ediyorum
    Merhaba şimdi belirtmiş olduğun pedal modifiyesi tam olarak ne oluyor açıkcası anlayamadım. Ben analog pedallara sadece True Bypass işlemi yaptırıyorum bunun haricinde şimdiye kadar böyle bir işlem yaptırmadım, duymadımda. True bypass olayı ise sadece pedal açıkken in %100 ise kapalıyken out %100 olarak olması için analog setuplarda kullandığımız bir yöntem bunuda herkes bilir. Modifiye mi bilmem ama bazı arkadaşlarım özel drive pedalları yaptırıyorlar ancak herhangi bir pedal üzerinde değişiklik yaparak olmuyor bu işlem.

Yorum

Modifiye derken, değişik ton ayarı gibi eklentilerle pedaldan alınan performans arttırılıyor. Bazen kullanılan transistörlerin değiştirilmesi bile tonda oldukça farklılıklar yapıyor.

http://www.addpluspedals.com/addpluspedalmods.html
      add+ pedal modifiyesi yapıyor, onlarla iletişime geçerseniz tüm sorularınız cevaplanacaktır.

Yorum

teşekkürler. Bu markayı daha önce de duymuştum zaten. Teknik açıdan anlatabilen var mı diye merak etmiştim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X