Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Schecter Hakkında

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

2 gün önce C1 Lady Luck aldım arkadaşlar. Manyetiklerinden sapına kadar herşeyi mükemmel bir gitar. Her türlü tarza uyuyor ayrıca tonları da. Tavsiye ederim herkese, gördüğünüz gibi atlayın derim.

Yorum

Floydlu modellerinde sustain nasıl schecterlerin?? ben gövdesini jacksona benzettim biraz ordan alaka kurdum jacksonun floydlu modellerinde de hayvani sustain oldugundan cok saçma oldu ama sorumu cevaplarsanız sevinirim...

Yorum

Dostum sen niye her gitarda sustaini iyi midir diye soruyorsun bana öyle geliyorki sanki sustainin de ne olduğunu ne işine yarıyacağını bilmiyorsun kulaktan dolma soruyorsun gibi. sustain tek floyd a bakmaz gitarın sapının gövdeye koyuluş biçimi de bildiğim kadarıyla manyetiğin amfin de etkiler yani sustaini yanlış değilsem. sustainer diye pedal bile var bu kadar kafaya takma bence...

Yorum

haklısın belki de ben cok abartıyorum.

Yorum

Sustain ne kadar hayvani olmasa da gayet iyi bence.

Yorum

sıfır modelleri nerede satılıyor

Yorum

C-1 Fr nasıl gitardır Warlock almayı düşünüyordum herkes kötüledi rgr320ex ile C-1 Fr arasında kaldım bundaki manyetikler aktif eger emg taktırmak istersem daha rahat olur diye düşünüyorum yanılıyor muyum ???

Yorum

selam arkadaşlar bende schecter almayı düşünüyorum.c-1 fr,damien fr ve c-1 lady luck modelleri arasında kararsız kaldım.pantera,down,hellyeah,black label society tarzı çalıcam.

Yorum

C-1 Lady Duck tavsiye ederim. Hem FR da yok.

Yorum

bu dediğim tarzlara en iyi c1 ladyluck mı uyuyor?

Yorum

C-1 Hellraiser modeli de kütür kütür sert tonlar almak isteyenlere tarafımdan şiddetle tavsiye edilir.Hellraiser C-7 7 telli olan modeli aynı zamanda Nevermore.dan Jeff Loomis.in eski signature.ıdır,az dinlemedim valla sesini.Ve de corttan sonra resmen pamuk gibi geliyor klavyesi şimdiye kadar bi sürü kaliteli gitar aldım elime sürekli stüdyo ortamında bulunduğumdan Schecter ın insana verdiği his ''Sen bu gitarla aşarsın bazı şeyleri'' oluyor

Yorum

c1 hellraiser zaten süper birşey belli de ona para çıkmayabilir.o yüzden c1 fr ya da c1 lady luck arasında düşünüyorum

Yorum

valla su hellraiser c1 fr'ye bittim. tam istedigim özelliklere sahip bir alet. bu fiyata esp,jackson bulamazsın bu modelin özelliklerine bakarak.

Yorum

Bir de çok kendine has bir tonu var Schecter valla artık Türkiyede de çok büyük olacak

Yorum

slm arkadaşlar şu schecter ladyluck kullanmış olan varsa bilgilerini paylaşabilirmi?şu alnico plus manyetikler nasıldır?ne tarza gider?trash,southern metal yapılabilirmi?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X