Duyuru

Collapse
No announcement yet.

PRS SE Torero

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

İnceleme PRS SE Torero

PRS SE TORERO

PRS en son dizaynlarından birisi olan bu gitar kendi geleneklerinin dışındadır. En büyük özelliği Orjinal Floyd Rose sisteme, EMG 81 85 Aktif Pickup lara sahip olması ve Set True bir gitar olmasıdır.

Body

Back Wood Mahogany
    Top Wood Bound Maple Top with Flame Maple Veneer
    Neck
    Number of Frets 24
    Scale Length 25 1/2"
    Neck Wood Maple Through Body
    Fretboard Wood Bound Ebony
    Neck Shape Wide Thin
    Inlays No Inlays
    Hardware

Bridge Floyd Rose Tremolo
    Tuners PRS Designed Tuners
    Hardware Type Nickel
    Treble Pickup EMG 81
    Bass Pickup EMG 85
    Pickup Switching Volume and Tone Control with 3-Way Toggle Pickup Selector

Fiyat Do-re Müzikte (15.09.2010): 1630 tl

tünelde dorenin önünden geçerken görmüştüm bu gitarı abanoz tuşe filan çok kalite duruyor gitar. kullanılan malzeme kaliteli.

Yorum

Türkiye' de ABD yapımı PRS bulabilir miyiz? Bulunabilirse nereden bulabiliriz bilen var mı?

Yorum

Kardeşim tabiki de bulabilirsin PRS nin TR Distrübütörü Do Re müziktir. İstanbul ve İzmir de gayet kolay bulabilirsin. Yanlız 0 ları 3000 tl den başlayan fiyatları vardır.

Yorum

Merhaba arkadaşlar bu gitar hakkında bazı sorularım var:

_Bu gitar ile Progressive yapabilir miyim?
          _Kore üretimi olması iyi midir kötü müdür?(Formda araştırdım Kore üretimi gitarları bazı arkadaşlar öneriyor bazıları önermiyor)siz bu konuda ne diyorsunuz?
          _Dore Müzik teki fiyatı şu an 1500 TL civarı bu fiyata değer mi? Yoksa bu fiyat civarında önerebileceğiniz başka gitarlar var mıdır? Sorularım bu kadar yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşşekküer ederim.
          Son güncelleyen progressivegui; 22-11-2010, 15:44.

Yorum

Arkadaşlar bu konuda yardımcı olacak birisi yok mu?

Yorum

Bu gitar ile Progressive yapabilir miyim?
              - Neden olmasın ki ? başarılı bir gitar
              Kore üretimi olması iyi midir kötü müdür?(Formda araştırdım Kore üretimi gitarları bazı arkadaşlar öneriyor bazıları önermiyor)siz bu konuda ne diyorsunuz?
              - Amerikan yapımı PRS gibi olamaz ama yeteri kadar tatmin edebileceğini düşünüyorum
              Dore Müzik teki fiyatı şu an 1500 TL civarı bu fiyata değer mi? Yoksa bu fiyat civarında önerebileceğiniz başka gitarlar var mıdır? Sorularım bu kadar yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşşekküer ederim.
              - Eğer alabilecek durumdaysan al derim benim köşede 1,500 gibi bir şey olsaydı SE PRS CE24 alırdım... Yanlış anlama benim tarzıma uyan gitar o
              İlerde de ABD yapımı PRS CE24 düşünüyorum...

Şunu unutma git dene gör belki hoşuna gitmez bir ibanez ya da Epiphone custom hoşuna gidebilir... bir de Dore'nin getirmesi biraz kötü oldu pazarlık yapmak imkansız neredeyse İzmir de...

Yorum

yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

Yorum

köprüde sanırım original degilde 1000 series kullanılıyor

aksam olarak prsin tüm kalitesini yansıtıyor ve tabiki ses olarakta öyle , metal canavarı denebilir , sapı bu türde ki gitarların arasında en rahatlardan en incelerden biridir gitar alırken bir cok defa schecterlarla bu gitarın arasında kaldım ve schecter ı sectim
                  secimim tamamen benim tarzıma uygun oldugu icin hellreiser c1 fr oldu (coil taplardan dolayı )
                  kore üretimi olmasıda büyük bir avantaj fiyatına göre işcilik üst düzeyde dengeli ve ayar kacırmayan bir yapıya sahip

ayrıca japon ve usaden sonra en iyi gitar yapım yeri olarak kore gelir onu izleyen endenozya cin gibi üretimleri pek tavsiye etmiyorum ( tamamen kendi fikrim )

Yorum

Merhaba ben prs in se nick catanse modelini almayı düşünüyorum sizce nasıl

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                    X