Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson Gitarlar Hakkında

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Evet js30 un yenisi 850-880 arası değişiyor ben 500 demiştim...

Gramofon müziği de aradım hocam zaten LLL den temin ediyorlarmış onlarda şu anda jackson sokamıyor piyasaya

Bu arada güzel bir haber öğrendim yaz sonuna kadar yeni jackoğulları distribitörü belli olacakmış. Şu ana kadar bildiğimiz değil yeni kurulmuş bir firma üstlenicekmiş. En geç eylüle kadar netleşir dedi gramofon müzik yetkilisi

Aynı şekilde zoom ürünleride piyasaya sürülemiyormuş şu anda.

Azcık dişleri sıkıp beklemek kaldı. **** biri benim gitarımı alsa da V kasa alabilsem :/

Yorum

• işallah yeni gelen firmada dolandırıcı olmaz !

Yorum

• yeni kurulmuş firmaysa ucuza satabilirler

Yorum

• Arkadaşlar Jackson Pro serisiyle ilgili kahrolduğum bir sorunum var. Şöyleki;

RR3 almaya niyetliydim İngilterede bir firmadan. Hangi ülkenin üretimi diye mail attım ve Kore de üretiliyormuş.

Öte yandan gitar hocam DK2M al diyor. Ayrıca bu gitar japon malı

Her iki gitarın üzerinde aynı manyetikler var.

Her iki gitarın gövdesi aynı ağaçtan.

Yani 2 fark var

a) DK2M Maple klavye japon malı
          b) RR3 kore malı gül ağacı klavyesi var

Ne önersiniz? Deneyimli arkadaşların fikirlerine çok ihtiyacım var

Düzenleyen - Nocure on 12/06/2008 23:49:08

Yorum

• RR3 kore falan değil, arkasında hayvan gibi "made in japan" yazıyor nasıl kore olur?

Yorum

• Shnicx hocam bende japon zannedip rahat davranıyordum ancak mailleri aynen şöyleydi birebir kopyala yapıştır yapıyorum

Hi Emre, many thanks for your email.

The Jackson RR3 is made in Korea.

Please do not hesitate to contact us if we can be of any further assistance.

Many thanks

Hocam senin tecrübene çok güveniyorum ne yapmam gerek

Yorum

• Kore değildir, hiç zannetmiyorum. Adamın yanlışı olması çok olası.

Yorum

• Ben de RR3 Pro'larJapon üretimi diye biliyorum.. Ben de Musicianfriends'ten almayı düşünüyorum. 650 dolar ile 750 dolar arasında. öneriyor musunuz arkadaşlar? Tarzım thrash metal...

Yorum

• arkadaşlar ben amerika dan dk 1 almayı düşünüyorum. gitar hakkında neler düşünüyorsunuz?
                    tarzım thrash metal.

Yorum

• Arkadaşlar duyduğum kadarıyla yeni jackson distribitörü kıvılcım mış..arkdaşım geçen gün gitmiş ve bütün dükkan jackson doluymuş sadece 1 sıra fedner olduğunu soyledi(ankara'daki)..1600ytl max bütçem var sizce ibanez 2550z mi jackson dk2m falan mı almalıyım? yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum

• turkrock ki baslıktada bu msjı yazan kişisin degil mi sen ?

Yorum

• Az önce Kıvılcım Müziği aradıım. Jacksonun yeni distribütörü Kıvılcım Müzikmiş.

Ha birde Ankara ve İstanbuldaki birbirinden farklı iki firma ise Ankaradaki distribütör. Ben direk ankarayı aradım çünkü.

Şu anda yeni distribütörlük alındığı için Eylül ayından sonra gitarlar gelmeye başlarmış ve ayrıca şu anda gitarlar ellerinde olmadığı için hiçbirşekilde hiçbir model için fiyat veremiyorlar.

LLL politikasından uzak yeni bir dönem umut ediyoruz

Bu arada yukarıdaki RR3 sevdamdan vazgeçerek Crimson Swirl DK2M siparişi verdim 19 Agustos 2008 Salı günü elime geçmesini umut ediyorum

Yorum

• Kosarak kıvılcım a gitmek lazım gerçi kıvılcım line 6 lara asırı fiyat cekiyor ama jacksonlar öyle olmaz insallah...

Yorum

• ha kıvılcım ha lay lay lom ikiside kazık ikiside suratsız (kıvılcımda bi kişi hariç ankara) artık fender fm210 la denettirirler

Yorum

• Arkadaslar peki Jackson ların 500 ytl 600 ytl arasındaki ürünlerinden tavsiye ediceğiniz bir gitar var mı ? Ve ton olarak nasıl bir verim alabiliriz hangi müzik türüne daha uygundur yardımcı olursanız sevinirim pek bir bilgim yok.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X