Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson Gitarlar Hakkında

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Jackson Gitarlar Hakkında

baktim da her gitarin kendine ait bir konusu var ama JAckson un yok...

jackson kullanicilari , gitar modellerini ve gitar hakkindaki dusuncelerini yazarlarsa cok iyi olur..

Düzenleyen - child_of_angels on 08/05/2007 19:33:27

Alt modelleri dışında 1500 YTL den başlayan gitarları metal müzik için çok uygun tok tonlu gitarlar. dkmg - dinky modelini alcaktım son anda kurtuldum 1500 den aşağısı benim için iyi değil yukarısı iyi...

Yorum

ben amerikadan alacagim ya. 3 tanesi arasinda kaldim. dkmg emg hz manyetikli , dk2 seymour duncan manyetikli ve dlmgt emg 81 ve 85 manyetikli.

sen niye almaktan kurtuldum dedin ki ? kulllananlar gayet memnun ?

Yorum

Bildigim kadarıyla EMG 85-81 yazdıkların arasında heavy ve nu-metal için en uygun olanı.

Hıı Benan mennun musun bu arada Washburn Dime 333'ün den?

Yorum

hadi yaaa. oyleyse su gitar

http://www.guitarcenter.com/shop/pro...u=512241%2e021

bu is icin tam yani. ne dersin. bi bak bakalim

Yorum

Evet güzel bir jackson.Floyd rose olmamasını kafana takmıyorsan olabilir.Ama ben yine de bi mydukkan'dan ibanez'in üst modellerine bak derim.

Yorum

amerikadan alcagim icin , ibo ' yu tercihlerim arasina almadim. elimde var bir tane ibo grx140. o nu da jackson in yaninda calarim. bir ibo yeter yani. ama harbiden cok iyi bi gitar ya bu ibolar. her ne kadar benim ki alt model olsa da, memnunum yani..

neyse , konumuz JACKSON. ayip olmasin biricik jackson ima.

Yorum

Anladım sen prestijde olsun istiyorsun.Şimdi bu manyetiklerle oldukça sert tonlar alman mümkün ve de uzun sustain süreleri.Ama clean ton çok temiz olmayabilir belki.Sana önerim mygitar 'da bir link vardı.Jackson gitarların sesleri ile alakalı.Ordan bir dinle.Kafandaki şey iyice netleşecektir.

Yorum

gitarin tanitim videosunu izledim. cok superler ya. da emg 81 85 i dinlemedim hiz ama bi bakayim

Yorum

Sanırım 81 85 en uygun olanı.

Yorum

sayin moderator abiler , bu konuyuda bi sabitlesek.. benden hatira kalsin buralara, bu JACKSON formu

Yorum

Benan washburn dime 333'ünden memnun musun?

Yorum

Olmam mı Üzerinde washburn manytikler olmasına rağmen (çok dandik diller ama emg 81-60 alcam yakında inş.) tam benim istediğim gibi sert tonları var. Zaten kimse bilmiyo galiba benim gitarımı. Geçen ay ankaraya gittim orda bi gitar mağzasında adama işte bu emg konusunu açtım. Adam ben o gitarı 400 ytl ye sattım çin malı dimi dedi. Direk çıktım dükkandan 1999 satış fiyatı yurt dışında 1000$ olan gitarı adam 400 ytl ye sattığını savundu ide bana. Üstelik onun dediği çin benim gitarsa amerikan yapım Sonuç olarak gitarımdan memnunum ama hayalim esp explorer kasa bi gitar. aaah ah

Yorum

Sen ne kadara aldın gitarını?

Yorum

Ben ikinci el 800 YTL verdim bu gitara. Dinky yi de o yüzden iyiki almamışım dedim zaten Onu önceden alsaydım bu kadar iyi bi gitarı alamazdım.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X